do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
  • Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!68 411 41 71 (pon-pt 9-16:30)
O sklepie

WIDEOREJESTRATORY24.PL to sklep internetowy, którego działalność rozpoczęliśmy w maju 2014 roku w serwisie aukcyjnym Allegro, a od sierpnia 2014 roku dysponujemy naszym asortymentem w sklepie pod własną domeną i marką.

W naszej działalności specjalizujemy się w relatywnie wąskiej gałęzi rynku kamer samochodowych i sportowych, dbając o bardzo uważny dobór asortymentu. Trzonem naszej oferty są sprawdzone kamery wysokiej jakości, które samodzielnie testujemy, weryfikując ich realny potencjał i wartość. Tym sposobem do naszej oferty trafiają urządzenia gwarantujące przede wszystkim wysoką jakość nagrań video, co stanowi absolutną podstawę w tej branży. Przy obecnym nasyceniu rynku nietrudno jest zakupić tani rejestrator o kiepskich parametrach, który w kluczowym momencie zawiedzie oczekiwania jego właściciela. 

Zdajemy sobie sprawę, że wybór najlepszego rozwiązania jest czasem bardzo trudny, dlatego chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem i doradzimy. Zachęcamy do kontaktu i rozmowy, a także wizyty osobistej w naszym biurze. Liczymy, że nasza porada spotka się z Państwa uznaniem, a zakupiony sprzęt będzie spełniał oczekiwania.

Blog, Strefa Wsparcia i media społecznościowe

Zachęcamy do odwiedzin naszego bloga WIDEOREJESTRATORY24.INFO, w którym regularnie opisujemy zdobywane przez nas doświadczenia w branży kamer samochodowych i sportowych poprzez recenzje czy praktyczne porady. 

Strefa Wsparcia to z kolei nasz projekt bazy wiedzy o rejestratorach jazdy, kamerach sportowych, w którym zawarte są pożyteczne informacje, porady i rozwiązania najczęściej spotykanych problemów. Wszystko zorganizowane w formie przystępnej bazy artykułów podzielonych na kategorie.

Znaleźć nas można także w popularnych mediach społecznościowych, gdzie również regularnie publikujemy rozmaite aktualności i nowości w naszej ofercie, a na naszym kanale YouTube znajdą Państwo bogaty zbiór nagrań z kamer znajdujących się w naszej ofercie.

    

Sklep Prokonsumencki

Mamy zaszczyt poinformować, że nasz sklep wyróżnia się certyfikatem "Sklep Prokonsumencki", oznaczającym, że spełniamy wszelkie standardy prawne związane z przestrzeganiem praw naszych klientów w zakresie realizacji zamówień, procedur odstąpienia od umowy czy reklamacji, a nasz regulamin pozostaje w stuprocentowej zgodzie z obowiązującymi przepisami prawnymi.

Certyfikat ten jest dla nas ogromnym wyróżnieniem, ale także mobilizacją, aby nieustannie dbać o zadowolenie naszych klientów i systematycznie podnosić jakość naszych usług oraz oferty.

regulamin sklepu internetowego

Załoga

Bieżąca działalność naszego sklepu opiera się na pracy trzyosobowego zespołu w następującym składzie:

Dawid Lorenz Przemysław Kożuchowski Maciej Molka

Dawid Lorenz
właściciel
dawid.lorenz@wr24.pl

dobór i testy asortymentu
kontakty z partnerami handlowymi
reklama i marketing

Przemysław Kożuchowski
starszy specjalista d/s sprzedaży
przemyslaw.kozuchowski@wr24.pl

sprzedaż i realizacja zamówień
obsługa klienta, doradztwo techniczne
zarządzanie magazynem

Maciej Molka
konsultant d/s sprzedaży
maciej.molka@wr24.pl

obsługa klienta
doradztwo techniczne

zwroty i reklamacje

Kontakt z nami

Zapraszamy serdecznie do kontaktu w kwestiach związanych z naszym asortymentem, realizacją zamówień, a także w sprawie porady dotyczącej wyboru odpowiedniego rozwiązania. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w dni robocze, a wszelkie dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie Dane firmy i kontaktowe. Zapraszamy.

O firmie

Sklep WIDEOREJESTRATORY24.PL jest prowadzony przez firmę ZOYA LAB skupiającą się na rozwijaniu, wdrażaniu oraz wspieraniu aplikacji internetowych. Doświadczenie na polu wdrożeń projektów z dziedziny e-commerce dla naszych klientów postanowiliśmy przenieść na stronę praktyczną poprzez zainwestowanie w rozwój własnego sklepu online. Osoby zainteresowane współpracą w zakresie wdrożeń projektów e-commerce zapraszamy na stronę internetową zoya.lab, the web software company.

Sklepy internetowe Shoper Zielona Góra

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Sklep własności ZOYA LAB Arkadiusz Dawid Lorenz Siedziba: Modrzewiowa 2B/8, 65-120 Zielona Góra NIP: 9730587206 REGON: 9707749862

Realizacja:  & zoya.lab [LT]

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl