Filtr produktów

Powerbanki samochodowe

Dedykowane powerbanki (baterie) do zasilania kamer samochodowych

Powerbanki samochodowe zapewniają dopływ zasilania do kamery pracującej w trybie parkingowym, nie obciążając akumulatora samochodu. Ich ładowanie odbywa się podczas jazdy, a dzięki zastosowaniu specjalnych ogniw litowo-żelazowo-fosforanowych, proces ładowania jest znacznie szybszy niż w przypadku typowych powerbanków litowo-jonowych. Jest to najlepsza i najbardziej skuteczna forma zasilania wideorejestratora podczas postoju.

Aby dowiedzieć się więcej o tych urządzenia, zobacz koniecznie test i prezentację powerbanków samochodowych na naszym blogu, dzięki któremu poznasz zasadę działania tego typu urządzeń i dowiesz się dlaczego są one najskuteczniejszym sposobem na zasilanie kamer samochodowych pracujących w trybie parkingowym.

Podkategorie

Powerbank PowerCore 6200LFP HW

Powerbank PowerCore 6200LFP HW
Powerbank PowerCore 6200LFP HW

Powerbank samochodowy, zapewnia możliwość działania wideorejestratorów w trybie parkingowym niezależnie od zasilania z instalacji elektrycznej pojazdu. Specjalna konstrukcja urządzenia zapewnia jego prawidłową zarówno przy ujemnej temperaturze, jak i w czasie upałów. Dzięki temu używanie powerbanka samochodowego jest bezpieczne. 

Dostępność: zapytaj o dostępność

Cena: 1 299,00 zł

Powerbank IROAD PowerPack PRO

Powerbank IROAD PowerPack PRO
Powerbank IROAD PowerPack PRO

Powerbank samochodowy, zapewnia możliwość działania wideorejestratorów w trybie parkingowym niezależnie od zasilania z instalacji elektrycznej pojazdu. Specjalna konstrukcja urządzenia zapewnia jego prawidłową zarówno przy ujemnej temperaturze, jak i w czasie upałów. Dzięki temu używanie powerbanka samochodowego jest bezpieczne. 

Dostępność: dostępny

Wysyłka: 1-3 dni

Cena: 1 867,00 zł
szt.

Powerbank BlackVue Power Magic Ultra Battery B-130X

Powerbank BlackVue Power Magic Ultra Battery B-130X
Powerbank BlackVue Power Magic Ultra Battery B-130X

Adapter zasilania z wbudowanym własnym akumulatorem do zasilania kamer samochodowych. Zapewnia możliwość działania wideorejestratorów w trybie parkingowym niezależnie od zasilania z instalacji elektrycznej pojazdu. Specjalna konstrukcja urządzenia zapewnia jego prawidłową zarówno przy ujemnej temperaturze, jak i w czasie upałów. Dzięki temu używanie powerbanka samochodowego jest bezpieczne. 

Dostępność: zapytaj o dostępność

Cena: 2 379,00 zł
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Biuro Obsługi Klienta:

Telefon: 68 411 41 71 (dni rob. 10-16)

bok@wr24.pl (dni robocze 9-17)

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium