Kamera Samochodowa MiVue R850T

Kamera Samochodowa MiVue R850T
 • nowość
Cena: 1 799,00 zł 1799.00
Dostępność: Zapytaj o dostępność
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Skontaktuj się z nami Zobacz opis produktu

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Zadzwoń do nas!

Pon.-Pt. 10:00-16:00

68 411 41 71

Opinie o sklepie

 • 4.9/5 (10000+ opinii)

Michał

 • 5.0

Dzwoniłem kilka razy do sklepu po pomoc/doradztwo przy wyborze kamerki i nie żałuję. Wytłumaczono mi wszystkie wady i zalety w porównaniu do innych modeli. Jestem bardzo zadowolony!

Kamil

 • 5.0

Bardzo profesjonalne wsparcie przedsprzedażowe. Doceniam tym bardziej, że obsługujący mnie Pan nie miał nawet pewności, że w tamtym momencie będę chciał zakupić towar u nich. Poświęcił mi dużo czasu i udzielił wyczerpującej temat porady. Przy samym zakupie - proces zakupu bardzo sprawny. Dostawa szybka i bezproblemowa.

Katarzyna

 • 5.0

Pełen profesjonalizm, obsługa na najwyższym poziomie, a najbardziej ujmuje doradztwo, szybkość działania i indywidualne podejście do klienta. To nasz kolejny zakup na firmę, polecam serdecznie niezdecydowanym. Drugiej takiej firmy nie ma.

Adam J.

 • 5.0

Byłem bardzo zaskoczony fachowa poradą konsultanta bo dzwoniłem przed zakupem z zapytaniem. Widać prawidłowe podejście do klienta które nie polega na wciśnięciu byle czego ale na ofercie takiego produktu z którego jestem bardzo zadowolony. Nawet oczekiwanie na połączenie było bardzo krótkie a dzwoniłem 3 razy. Bardzo polecam. Super firma sprzedająca i super towar kupiłem. Pozdrawiam.

Piksel

 • 5.0

Rozmowa jak i obsługa na najwyższym poziomie. Uwielbiam rozmawiać z ludźmi którzy mają pojęcie o tym co mają w ofercie. Obecnie to niestety rzadkość. Nie dość, że często sklepy nie mają towaru który oferują to jeszcze poziom wiedzy na temat tego co sprzedają jest delikatnie mówiąc słaby. Tu jest zupełnie inaczej - POLECAM

Anna

 • 5.0

Dawno nie spotkałam się z tak fachową obsługa. Jestem laikiem w tym temacie i otrzymałam pełną informację o produktach, sprzedawca pomógł mi w wyborze. Przesyłka dotarła ekspresowo. W czasie montażu dzwoniłam do firmy i Panowie udzielili mi wszelkich potrzebnych informacji. Oby więcej takich sprzedawców. Super naprawdę polecam.

Mateusz

 • 5.0

Firma godna polecenia bardzo pomaga w wyborze i nie praktykują wciskania na siłę tylko doradzą co wybrać. Podejście super w pomocy. Na stronie czytałem, oglądałem co wybrać i finalnie pracownik pomógł mi w wyborze. Dzięki wiedzy na ich stronie można samemu nawet do instalacji samochodowej podłączyć bez większego wysiłku. Firma godna polecenia i wrócę tylko tu jak będę musiał.

Zobacz wszystkie opinie naszych klientów

Opis

Produkt z kategorii "Poczekalnia"

pełen opis i dostępność wkrótce

   

Mio MiVue R850T

Kamera samochodowa Mio MiVue R850T w pigułce

 • Zmodernizuj swój pojazd dodając nowoczesne elektroniczne lusterko, z antyodblaskowym ekranem dotykowym IPS o przekątnej 11,88".
 • Nagrywaj dobrej jakości filmy 2.5K z przodu i FHD z tyłu, dzięki markowym podzespołom i jasnej optyce.
 • Rejestruj niesamowicie czytelne nagrania również po zmroku, za sprawą trybu HDR w kamerze przedniej i tylnej.
 • Kontroluj wygodnie funkcje urządzenia, dzięki rozpoznawaniu komend głosowych.
 • Ciesz się niezawodnym działaniem urządzenia dzięki odpornemu na wahania temperatury zasilaniu kondensatorem.
 • Obsługuj wygodnie kamerę i pobieraj pliki bezpośrednio do pamięci telefonu, za pomocą wbudowanego modułu WiFi i aplikacji Mio MiVue PRO.
 • Nie obawiaj się mandatu, za sprawą aktywnego ostrzegania o fotoradarach i odcinkowych pomiarach prędkości.
 • Zamontuj swój zestaw kamer w każdym pojeździe, dzięki długiemu na 8 metrów przewodowi połączeniowemu.
 • Zachowaj bieżącą prędkość pojazdu, położenie geograficzne, synchronizuj datę i godzinę oraz korzystaj z ostrzeżeń o fotoradarach dzięki odbiornikowi GPS.
 • Zabezpiecz swój samochód nawet gdy nie ma Ciebie w pojeździe, dzięki automatycznemu trybowi parkingowemu i czujnikowi G-Sensor kamera uruchomi się gdy tylko wyczuje ruch lub wstrząs i zabezpieczy nagranie przed nadpisaniem. 

Zobacz szczegółowy opis funkcjonalny 

Elektroniczne lusterko

Kamera Samochodowa MiVue R850T to elektroniczne lusterko, które zwiększa funkcjonalność Twojego pojazdu. Kamera nie tylko rejestruje przebieg jazdy z przodu i tyłu, ale również zwiększa czytelność tego, co widzisz w lusterku wstecznym w sytuacji, kiedy tylne siedzenie jest zajęte przez pasażerów lub duże przedmioty. Wideorejestrator ponadto aktywnie wspiera kierowcę w czasie jazdy, ostrzegając o fotoradarach.

mio mivue r850t elektroniczne lusterko

Obsługa za pomocą komend głosowych

komendy głosowe w mio r850t

Kamera posiada możliwość rozpoznawania określonych komend głosowych. Obsługa głosowa bardzo ułatwia korzystanie z urządzenia. Wprawdzie komunikaty muszą być wydawane w języku angielskim, jednak nie jest wymagana perfekcyjna dykcja

Obsługiwane głosowe:

 • Emergency Recording - nagrywanie awaryjne (zabezpieczenie bieżącego pliku przed nadpisaniem).
 • Front View - przełączenie na główny widok z kamery przedniej.
 • Rear View - przełącze na główny widok z kamery tylnej.
 • Screen Switch - włączenie / wyłącznie wyświetlacza.
 • Sound Recording Switch - włączenie / wyłączenie nagrywania dźwięku.

Zobacz jak w praktyce wygląda sterowanie funkcjami wideorejestratora za pomocą wypowiadanych komend głosowych na przykładzie siostrzanego modelu:

obsłiga za pomocą komend głosowych mio mivue 955wd
https://youtu.be/mpVui-d2cCQ

Wsparcie dla aplikacji mobilnej

Dzięki zintegrowanym w kamerze modułowi WiFi możliwe jest podłączenie do niej telefonu. Aby tego dokonać, należy pobrać bezpłatną aplikację MiVue PRO. Aplikację pobieramy poprzez sklep Google Play lub App Store. Aplikacja w dużej mierze ułatwia optymalne ustawienie kamery w pojeździe, dzięki funkcji podglądu na żywo. Możemy również odtwarzać i pobierać do pamięci nagrania zgromadzone na karcie pamięci. Pozwala również w wygodny sposób aktualizować oprogramowanie układowe, a także bazę fotoradarów

aplikacja mio mivue 955wd

Zrzuty ekranu z aplikacji mobilnej Mio MiVue Pro. Kliknij aby powiększyć

Ostrzeganie o fotoradarach i odcinkowych pomiarach prędkości

ostrzeganie o fotoradarach w mio mivue r850t

Wideorejestrator posiada funkcję ostrzegania o fotoradarach i odcinkowych pomiarach prędkości. Wcześniej funkcjonalność ta była zarezerwowana jedynie dla modeli producenta z wyższych serii.

Powiadamianie odbywa się w sposób dwustopniowy, zarówno poprzez komunikat graficzny, widoczny na ekranie urządzenia, a także głosowo, również w języku polskim (język polski można wgrać do pamięci poprzez aplikację).

Baza fotoradarów jest systematycznie rozwijana przez producenta oraz samych użytkowników. Jej stan na początek 2022 roku przedstawia poniższa mapa:

mio baza fotoradarów 

Na zielono zaznaczone są odcinkowe pomiary prędkości

W przypadku wjazdu w pobliże obszaru aktywnego odcinkowego pomiaru prędkości, w lewym górnym rogu ekranu rejestratora pojawi się stosowna, czytelna ikona informacyjna, a także informacja o odległości dzielącej nas od miejsca początku pomiaru. Jednocześnie jesteśmy ciągle informowani zarówno o aktualnej prędkości naszego pojazdu, jak też o obowiązującym ograniczeniu prędkości.

Kiedy wjedziemy już we właściwy obszar pomiaru odcinkowego, urządzenie zaczyna wyświetlać naszą średnią prędkość (od początku pomiaru) oraz szacowany czas (wyrażony w sekundach) i odległość do opuszczenia strefy pomiaru. Rozwiązania te znakomicie zwiększą komfort pokonywania odcinków z kontrolą prędkości.

Nagrania prezentujące jakość nagrań znajdują się na naszym kanale na YouTube - https://youtu.be/Oii-aRxnO_k

Mio odcinkowy pomiar prędkości

Kompleksowe omówienie działania odcinkowego pomiaru prędkości w formie tekstowej: https://www.wideorejestratory24.pl/odcinkowy-pomiar-predkosci-mio-mivue 

Monitorowanie parkingowe

Kamera Mio MiVue R850T wyposażona jest w tryb parkingowy z detekcją ruchu. Dzięki buforowanemu zapisowi obejmującemu ok. 5 sekund przed wykryciem zdarzenie możemy liczyć na pełniejszy zakres ochrony. Wykrywanie ruchu działa zarówno w modułu przedniego, jak i tylnego. 

kamera samochodowa mio mivue r850t monitorowanie parkingowe

Do poprawnego działania aktywnego trybu parkingowego niezbędne jest podłączenie urządzenia do adaptera stałego zasilania

Zawartość zestawu

mio mivue r850t

 • Kamera samochodowa Mio MiVue R850T
 • Kamera tylna Mio MiVue T60 z uchwytem mocowanym taśmą
 • Przewód sygnałowy do połączenia kamery tylnej o długości ok. 8 metrów
 • Ładowarka samochodowa mini-USB z przewodem o długości ok. 3,5 metra
 • Zewnętrzna antena GPS
 • Przewód połączeniowy 3 w 1
 • Uchwyt mocujący z taśmą samoprzylepną oraz mocowanie za pomocą elastycznych gum
 • Dwie naklejki antystatyczne ułatwiające demontaż kamery tylnej
 • Skrócona instrukcja obsługi

kamera samochodowa mio r850t

Ważna informacja!
Prosimy o sprawdzenie działania całego zestawu przed montażem w celu wyeliminowania zakłóceń systemu bezkluczykowego oraz radia! Przewód sygnałowy łączący kamerę przednią i tylną poprowadzony przy antenie/module systemu bezkluczykowego może powodować jego nieprawidłową pracę!

Polska dystrybucja i gwarancja

Kamera Mio MiVue R850T w naszej ofercie pochodzi z oficjalnej dystrybucji producenta i jest objęta 24-miesięczną gwarancją (12 miesięcy w przypadku zakupów na fakturę VAT) udzielaną i realizowaną Polsce.

Dane techniczne

Ilość kanałów 2CH (przód+tył)
Max rozdzielczość QHD 2.5K
Tryb Super HDR Tak
Tryb parkingowy Tak
WiFi i apka na smartfon Tak
Moduł GPS Tak
Baza fotoradarów Tak
Wyświetlacz LCD Tak
Zdalny dostęp 4G/LTE (Cloud) Nie
Sterowanie komendami głosowymi Tak
Filtr polaryzacyjny CPL Brak
Rodzaj zasilania Kondensator
Przetwornik obrazu Sony's premium STARVIS™ CMOS (przód i tył)
Dostępne rozdzielczości video Przód 2.5K 2560 x 1440 przy 30 klatkach/s HDR / 2.5K 2560 x 1440 przy 30 klatkach/s / Full HD 1920 x 1080 przy 60 klatkach/s / Full HD 1920 x 1080 przy 30 klatkach/s HDR , tył Full HD 1920 x 1080 przy 30 klatkach/s HDR
Format video MP4 (H.264)
Kąt widzenia obiektywu (st.) 130° (przód i tył)
Przysłona obiektywu F/1.8 (przód i tył)
Funkcja autostart Tak
Nagrywanie w pętli Tak
Max. pojemność karty pamięci 256GB
Pojemność akumulatora n/d (kondensator)
Ręczne zabezpieczanie plików przed nadpisaniem Tak
Rozmiar wyświetlacza 11,88" IPS (automatyczna jasność)
Dedykowane oprogramowanie MiVue Pro App / MiVue Manager
Rodzaj gniazda zasilania mini USB
Szerokość (mm) 293 (przód), 35,6 (tył)
Wysokość (mm) 74 (przód), 59,9 (tył)
Grubość (mm) 23,5 (przód), 22 (tył)
Masa własna (g) 398 (przód), 28.5 (tył)
Sposób montażu gumy elastyczne
Interfejs w języku polskim tak
Okres gwarancji 24 m-ce / 12 m-ce (przy zakupie z fakturą VAT)

Opinie o produkcie (0)

Opinie nie są weryfikowane, czy zostały one umieszczone przez klientów, którzy dokonali zakupu danego produktu w naszym sklepie. Opinie są moderowane przed publikacją w celu wykluczenia spamu, jednak nie ingerujemy w ich treść. Nie publikujemy opinii sponsorowanych.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Biuro Obsługi Klienta:

Telefon: 68 411 41 71 (dni robocze 10-16)

bok@wr24.pl (dni robocze 9-17)

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Jakość nagrań

 

Pełen opis wkróce.

Opis funkcjonalny

 

Pełen opis wkrótce.

Sklep internetowy Shoper Premium