do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
  • Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!68 411 41 71 (pon-pt 9-16:30)
O sklepie

WIDEOREJESTRATORY24.PL to sklep internetowy, którego działalność rozpoczęliśmy w maju 2014 roku w serwisie aukcyjnym Allegro, a od sierpnia 2014 roku dysponujemy naszym asortymentem w sklepie pod własną domeną i marką.

Dlaczego poszukiwania najlepszej kamery warto zacząć u nas?

Wybór wideorejestratora do auta czy kamery sportowej to dla wielu osób nie lada wyzwanie. Rynek jest bardzo nasycony ofertami o dużej rozpiętości cenowej i technicznej, przez co często trudno zorientować się który konkretnie sprzęt spełni nasze oczekiwania.

Dlatego też jako jedni z nielicznych w swojej dziedzinie postawiliśmy na wąską specjalizację, uważne i świadome poszerzanie portfolio produktów, a przede wszystkim samodzielne testowanie sprzętu przed wprowadzeniem do oferty, dzięki czemu poznajemy go praktycznie od podszewki. To daje nam unikalną wiedzę i doświadczenie w zakresie funkcjonalności oferowanych kamer, czym chętnie dzielimy się z klientami poszukującymi najlepszej kamery dla siebie. Doradzamy i proponujemy rozwiązania możliwie najlepiej dopasowane do oczekiwań naszych klientów

Przy okazji warto zerknąć do naszej Poczekalni, w której można zobaczyć jakie kamery oczekują aktualnie w kolejce do testów i rozpoczęcia sprzedaży w sklepie. To właśnie odróżnia nas od konkurencji, bo choć niektóre z "oczekujących" kamer znajdziecie już w ofertach konkurencyjnych sklepów, tak my stawiamy w pierwszej kolejności na testy i sprawdzenie sprzętu, abyśmy mogli z czystym sumieniem zaproponować go naszym klientom. A czasem bywa, że testowane kamery nie przechodzą naszej weryfikacji i nie kwalifikują się do sprzedaży w WR24.PL, a konkurencja je nadal sprzedaje...

Blog, Strefa Wsparcia i media społecznościowe

Naszymi doświadczeniami związanymi z rejestratorami jazdy, kamerami sportowymi (i nie tylko) chętnie dzielimy się na naszym blogu WR24.INFO, na popularnych portalach społecznościowych, a także na kanale YouTube. Szukajcie tam recenzji, porad, prezentacji produktów czy praktycznych informacji dotyczących asortymentu, który mamy w ofercie. Na YT publikujemy także przykładowe nagrania video z wszystkich kamer, które sprzedajemy w sklepie. Zachęcamy zatem do śledzenia i subskrypcji naszych profili w social mediach:

    

Strefa Wsparcia to z kolei praktyczna baza wiedzy przed- i posprzedażowej, w której zawarte są pożyteczne informacje, porady i rozwiązania najczęściej spotykanych problemów. Wszystko zorganizowane w formie przystępnej bazy artykułów podzielonych na kategorie. Zapraszamy serdecznie: http://wsparcie.wr24.pl

Sklep Prokonsumencki

Mamy zaszczyt poinformować, że nasz sklep wyróżnia się certyfikatem "Sklep Prokonsumencki", oznaczającym, że spełniamy wszelkie standardy prawne związane z przestrzeganiem praw naszych klientów w zakresie realizacji zamówień, procedur odstąpienia od umowy czy reklamacji, a nasz regulamin pozostaje w stuprocentowej zgodzie z obowiązującymi przepisami prawnymi.

Certyfikat ten jest dla nas ogromnym wyróżnieniem, ale także mobilizacją, aby nieustannie dbać o zadowolenie naszych klientów i systematycznie podnosić jakość naszych usług oraz oferty.

regulamin sklepu internetowego

Załoga

Bieżąca działalność sklepu WIDEOREJESTRATORY24.PL opiera się na pracy trzyosobowego zespołu w następującym składzie:

Dawid Lorenz Przemysław Kożuchowski Maciej Molka

Dawid Lorenz
właściciel
dawid.lorenz@wr24.pl

dobór i testy asortymentu
kontakty z partnerami handlowymi
reklama i marketing

Przemysław Kożuchowski
starszy specjalista d/s sprzedaży
przemyslaw.kozuchowski@wr24.pl

sprzedaż i realizacja zamówień
obsługa klienta, doradztwo techniczne
zarządzanie magazynem

Maciej Molka
robocop d/s wszystkiego ;)
maciej.molka@wr24.pl

obsługa klienta
doradztwo techniczne

zwroty i reklamacje

Kontakt z nami

Zapraszamy serdecznie do kontaktu w kwestiach związanych z naszym asortymentem, realizacją zamówień, a także w celu uzyskania porady dotyczącej wyboru odpowiedniego rozwiązania. Wszelkie dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie Dane firmy i kontaktowe. Zapraszamy.

O firmie

Sklep WIDEOREJESTRATORY24.PL jest prowadzony przez firmę ZOYA LAB, której działalność skupia się na rozwijaniu, wdrażaniu oraz wspieraniu aplikacji internetowych. Doświadczenie na polu wdrożeń projektów z dziedziny e-commerce dla naszych klientów postanowiliśmy przenieść na stronę praktyczną poprzez zainwestowanie w rozwój własnego sklepu online. Osoby zainteresowane współpracą w zakresie wdrożeń projektów e-commerce zapraszamy na stronę internetową zoya.lab, the web software company.

Sklepy internetowe Shoper Zielona Góra

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Sklep własności ZOYA LAB Arkadiusz Dawid Lorenz Siedziba: Modrzewiowa 2B/8, 65-120 Zielona Góra NIP: 9730587206 REGON: 9707749862

Realizacja: zoya.lab [LT]

do góry
Przejdź do porównywarki
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl