Kategorie artykułów
Wybrane artykuły

Wyszukiwarka treści w naszym blogu:

Ranking sprawdzonych kamer do monitorowania parkingowego

12
TOP 5 sprawdzonych kamer do monitorowania parkingowego

Ostatnia aktualizacja: wiosna 2024

Kamery samochodowe z trybem parkingowym są świetnym wyborem dla osób, które chcą zadbać o bezpieczeństwo swojego auta nie tylko podczas jazdy, ale także w czasie postoju. Kamera pozwala na ciągłe nagrywanie tego, co dzieje się wokół samochodu na parkingu oraz dostarcza cennego dowodu w postaci filmu wideo. To dobry wybór, jeśli na co dzień Twój samochód jest pozostawiany na publicznych lub prywatnych parkingach uczęszczanych przez inne osoby.

Spis treści:

  1. Tryb parkingowy - odrobina teorii
  2. Porównanie funkcji parkingowych wideorejestratorów
  3. Ranking TOP 10 kamer samochodowych z trybem parkingowym
 

Tryb parkingowy - odrobina teorii

Na co zwrócić uwagę przy wyborze kamery samochodowej z trybem parkingowym?

Rejestrator jazdy do monitorowania podczas postoju powinien być wyposażony w funkcję automatycznego (aktywnego) trybu parkingowego. Jest to bowiem najbardziej sensowne i skuteczne rozwiązanie, które umożliwia stały monitoring pojazdu zarówno w czasie jazdy, jak i postoju.

Kamery samochodowe z aktywnym trybem parkingowym w sposób samoczynny zarządzają swoją pracą. Są więc w stanie wykryć, czy auto aktualnie znajduje się w ruchu, czy też w spoczynku oraz na tej podstawie dobrać tryb pracy zapewniając skuteczny, 24-godzinny monitoring pojazdu.

W trybie monitorowania parkingowego przewagę zyskują zestawy 2-, 3-, a nawet 4- i 5-kanałowe, czyli wyposażone w dodatkowe obiektywy z tyłu oraz we wnętrzu pojazdu. Zwłaszcza moduł nagrywający wnętrze potrafi być tutaj nieoceniony, ze względu na możliwość nagrywania również tego, co widoczne poprzez boczne okna pojazdu.

Jak prawidłowo zainstalować kamerę samochodową z trybem parkingowym?

Drugą, istotną kwestią jest sposób instalacji rejestratora samochodowego do monitorowania parkingowego w aucie. Wszystkie kamery samochodowe z trybem parkingowym wymagają podłączenia źródła stałego zasilania. Gwarantuje to bowiem stały dopływ prądu do urządzenia również po wyłączeniu zapłonu w samochodzie. W celu zapewnienia rejestratorowi stałego dostępu do zasilania można wykorzystać dwa rozwiązania.

Pierwszym z nich jest podłączenie dedykowanego adaptera zasilania do instalacji elektrycznej auta. Rozwiązanie to jest najtańszym i najbardziej popularnym sposobem na dostarczenie stałego zasilania do kamery samochodowej, ale wiąże się z obciążeniem akumulatora samochodowego podczas postoju. Adaptery zasilania posiadają także funkcje zabezpieczające akumulator w samochodzie przed nadmiernym rozładowaniem. Polega to na wyłączeniu kamery, gdy napięcie akumulatora osiągnie zbyt niski poziom.

Znacznie lepszym i skuteczniejszym sposobem jest skorzystanie z dedykowanego powerbanka samochodowego do zasilania kamer samochodowych. Powerbank ładowany jest podczas jazdy, a na postoju na parkingu oddaje energię do wideorejestratora, bez obciążania akumulatora pojazdu. Zasilanie z powerbanku jest najbardziej skutecznym i przewidywalnym sposobem zasilania kamery na parkingu.

Montaż wideorejestratora do instalacji elektrycznej warto zlecić w jednym z Partnerskich Punktów Montażu WR24.PL. Jeśli zaś czujesz się na siłach, by zrobić to samodzielnie, koniecznie sprawdź artykuł o tym jak podłączyć wideorejestrator do instalacji elektrycznej na naszym blogu.

Tryby parkingowe w kamerach samochodowych - praktyczny poradnik

Zainteresowanych poszerzeniem wiedzy na temat rodzajów trybów parkingowych w wideorejestratorach, zasadzie ich działania oraz kwestii stałego zasilania kamer podczas postoju odsyłam do dedykowanego poradnika na naszym blogu.

Jak działa tryb parkingowy w kamerach samochodowych?

 

Porównanie funkcji parkingowych wideorejestratorów

Stojąc przed wyborem wideorejestratora do monitorowania pojazdu podczas postoju, warto zwrócić uwagę na kilka ważnych funkcji dodatkowych.

Buforowanie zapisu

Odnosi się do trybu wykrywania ruchu lub uderzenia. Kamera z buforowanym zapisem rejestruje wykryte zdarzenie z kilkusekundowym wyprzedzeniem. Pozwala to na ujęcie na zapisanych plikach również czasu przed zdarzeniem i w znakomity sposób podnosi to poziom ochrony. 

Tryb nagrywania time-lapse (poklatkowy)

Kamera rejestruje film poklatkowy, w czasie którego klatki zapisywane są z określonym interwałem (np. 1 kl./sek.), a przy odtwarzaniu uzyskujemy efekt nagrania w przyśpieszonym tempie (przykład). Zaletą tego trybu jest uzyskiwanie długiego zapisu czasu rzeczywistego, względem objętości plików, przez co na karcie pamięci zmieści się dużo unikalnego materiału. Należy mieć jednak na uwadze, że na dane zdarzenie przypada relatywnie nieduża ilość klatek, przez co dynamiczne wydarzenia mogą nie zostać wiernie przedstawione.

Tryb nagrywania low-bitrate

Tryb zapisu z ograniczoną przepływnością pliku, dzięki któremu możliwe jest zapisanie większej ilości unikalnego materiału na karcie pamięci, przy pewnym ograniczeniu jakości nagrań. Jest to wysoce rekomendowany sposób zapisywania w trybie parkingowym, ponieważ doskonale sprawdza się przy rejestrowaniu wydarzeń o wysokiej dynamice. 

Ilość kanałów / moduły nagrywające w trybie parkingowym

Kanały to odrębne źródła obrazu, nagrywające jednocześnie obraz (np. 2 kanały to kamery na przód i tył jednocześnie). Im więcej kanałów, tym szerszy zakres monitorowanego obszaru, ale nie wszystkie wideorejestratory wykorzystują dodatkowe kanały w trybie parkingowym.

Pobór energii

Im mniejszy pobór energii elektrycznej ze źródła stałego zasilania, tym dłużej kamera będzie pracować na postoju. 

Funkcja ACC

Po podłączeniu do instalacji elektrycznej pojazdu poprzez kompatybilny adapter stałego zasilania z przewodem ACC (podłączanym do obwodu akcesoryjnego, tzn. aktywnego tylko po zapłonie), kamera otrzymuje informację o pozycji zapłonu. Dzięki temu wideorejestrator może przełączać się automatycznie w tryb monitorowania parkingowego po wyłączeniu zapłonu oraz rozpoczynać normalne nagrywanie jazdy po uruchomieniu silnika. 

Funkcja chmury

Możliwość łączenia się z kamerą bezpośrednio poprzez sieci 4G/LTE i internet, a nie wewnętrzną sieć WiFi generowaną przez wideorejestrator. Umożliwia ona przesyłanie powiadomień o zdarzeniach w dowolnym momencie, a także sprawdzanie stanu urządzenia i materiałów nagranych przez kamerę w dowolnym miejscu na świecie. 

Zobacz porównanie kluczowych funkcji parkingowych modeli znajdujących się w rankingu. Kliknij, aby uzyskać czytelne powiększenie.

RADAR

Detekcja ruchu realizowana poprzez aktywny czujnik mikrofalowy, czyli po prostu radar w Twojej kamerze samochodowej. Takie rozwiązanie znacząco ogranicza zużycie energii w stosunku do detekcji ruchu opartej o prostą analizę obrazu, zapewniając jednocześnie długotrwałą, aktywną ochronę parkingową. Jedynym minusem jest brak możliwości zapewnienia buforowanego zapisu obrazu przy pracy w tym trybie.

rankink kamer samochodowych

ranking kamer samochodowych
(Kliknij aby powiększyć)

 

Ranking TOP 10 kamer samochodowych z trybem parkingowym

Sprawdź polecane wideorejestratory, które najlepiej naszym zdaniem sprawdzą się w zakresie monitorowania parkingowego.

1) THINKWARE U3000

Wideorejestrator THINKWARE U3000 to kamera dedykowana do zapewnienia długotrwałej, aktywnej i skutecznej ochrony zaparkowanego pojazdu. Wyróżnia się obecnością rozbudowanego trybu parkingowego działającego w oparciu o niezwykle skuteczny i energooszczedny detektor mikrofalowy, czyli po prostu radar. Tak, zarówno kamera przednia, jak i moduł tylny mają radary, dla zapewnienia lepszej ochrony Twojego pojazdu. Dzięki temu wideorejestrator pobiera rekordowo mało mocy, a tym samym zapewnia bezkonkurencyjnie długi czas ochrony.

Na pokładzie nie zabrakło wsparcia dla internetowej chmury z możliwością dostępu z dowolnego miejsca, po zapewnienia kamerze dostępu do sieci, czy też modułów Bluetooth i WiFi dla zapewniania łatwej zmiany ustawień bezpośrednio w pojeździe.

Same nagrania w rozdzielczości 4K z przodu dzięki przetwornikowi Sony STARVIS 2 oraz w rozdzielczości 2.5K z modułu tylnego zapewniają wysoką użyteczność w charakterze materiału dowodowego.

Zobacz THINKWARE U3000

BlackVue

2) THINKWARE T700

Kamera samochodowa THINKWARE T700 to nowy rekordzista pod względem zakresu objętego aktywnym monitoringiem. Po doposażeniu zestawu w dodatkowe moduły kamer i podłączeniu ich przez dedykowany multiplekser możliwe jest jednoczesne monitorowanie nawet z 5 kanałów jednocześnie!

Rozwiązanie takie znakomicie rozszerza zakres ochrony w czasie jazdy oraz podczas postoju pojazdu. Unikalna perspektywa możliwa do osiągnięcia z zewnętrznych modułów kamer bocznych zapewnia znakomity poziom ochrony podczas szkód parkingowych.

THINKWARE T700 oferuje również wsparcie dla dostępu zdalnego, za pomocą internetowej chmury. Możemy łączyć się zdalnie z pojazdem zarówno w czasie jazdy, jak i postoju, otrzymywać powiadomienia o zdarzeniach, pobierać nagrania ze zdarzeń, śledzić przebytą trasę z uwzględnieniem istotnych zdarzeń, uzyskać informację o miejscu zaparkowania pojazdu, czy sprawdzić stan naładowania akumulatora pojazdu.

Sprawia to, że wideorejestrator samochodowy THINKWARE T700 stanowi rozbudowany system monitoringu i aktywnej ochrony pojazdu, zarówno w czasie jazdy, jak i podczas monitorowania parkingowego. Urządzenie posiada również systemy wsparcia kierowcy, łącznie z ostrzeganie o fotoradarach

Zobacz kamery THINKWARE T700

BlackVue

3) BlackVue seria DR970X/DR770X

Rodzina wideorejestratorów BlackVue z serii DR770X/DR970X Plus. Modele z serii DR770 posiadają optykę z rozdzielczością Full HD z kamery przedniej i tylnej, podczas gdy kamera z serii DR970 oferuje nagrywanie 4K z kamery przedniej i Full HD z kamery tylnej. Pozostałe funkcjonalności tych kamer są identyczne i obejmują m.in. wbudowane moduły GPS i WiFi, zintegrowane adaptery zasilania z niezbędnym okablowaniem umożliwiającym podłączenie do instalacji elektrycznej samochodu (nie dotyczy modelu LTE), a także tryby parkingowe z buforowaną detekcją ruchu i wstrząsów lub nagrywaniem time-lapse.

Cechą szczególnie wyróżniającą wideorejestratory BlackVue na tle konkurencji jest unikatowa usługa BlackVue Cloud. Usługa ta pozwala komunikować się z kamerą z poziomu aplikacji w smartfonie lub komputerze za pośrednictwem sieci internet. W kontekście monitorowania parkingowego, funkcją szczególnie godną uwagi jest opcja otrzymywania alertów na aplikację w smartfonie gdy kamera podczas postoju wykryje kolizję. Więcej na temat tej usługi dowiesz się z naszej autorskiej recenzji usługi BlackVue Cloud.

Zobacz kamery BlackVue

BlackVue

4) VIOFO A229 PRO 3CH

Kamera samochodowa VIOFO A229 PRO 3CH 4K HDR to wideorejestrator z najwyższej klasy przetwornikiem Sony STARVIS 2 w module przednim. Zapewnia on znakomicie wyglądające nagrania 4K ze skutecznym trybem HDR w każdych warunkach. Dodatkowo moduły tylny również posiada przetwornik Sony STARVIS 2 nagrywający w rozdzielczości 2.5K z HDR. Kamera wewnętrzna natomiast oparta jest o poprzednią generację Sony STARVIS, która nagrywa w FHD, również ze skutecznym trybem HDR. Moduł wewnętrzny podłączany jest za pomocą osobnej wiązki, dzięki czemu zapewnia dobranie optymalnego pola widzenia wnętrza. Pozwala to na monitorowanie również po części boków pojazdu, wykorzystując szyby boczne

Rejestrator VIOFO A229 PRO 3CH 4K HDR legitymuje się bogatą funkcjonalnością obejmującą m.in. nagrywanie w rozdzielczości 2160p+1440p+1080p, zintegrowane moduły GPS, WiFi, Bluetooth, obsługę kart pamięci 512GB oraz trzy tryby parkingowe: detekcja ruchu, time-lapse (nagrywanie poklatkowe) oraz low-bitrate (nagrywanie ciągłe, ale w nieco obniżonej jakości obrazu). Funkcja trybu parkingowego wymaga dokupienia dedykowanego adaptera zasilania VIOFO Hardwire Kit HK4.

Zobacz VIOFO A229 PRO 3CH

VIOFO A229 PRO 3CH

5) VANTRUE N5

Na drugie miejsce na podium zapracował wideorejestrator 4-kanałowy. To właśnie obecność dodatkowego kanału wyróżnia kamerę na tle konkurencji. Kamera potrafi zobaczyć więcej. Moduł główny, przyklejany do szyby przedniej pojazdu, zawiera kamerę przednią i wewnętrzną, z doświetleniem diodami IR. Dwie kolejne kamery stanowią osobny moduł, przyklejany do szyby tylnej. Dzięki temu każda z 4 kamer posiada szeroki zakres regulacji, a to od potrzeb użytkownika zależeć będzie forma aranżacji zestawu w posiadanym pojeździe.

VANTRUE N5 nagrywa filmy w rozdzielczości 2.5K z kamery przedniej oraz Full HD z pozostałych. Posiada dość duży i czytelny wyświetlacz LCD, a także dwuzakresowy moduł WiFi, dzięki czemu zarządzanie ustawieniami czy pobieranie plików do smartfona poprzez aplikację jest wydajniejsze. Ponadto tryby parkingowe z buforowaną detekcją ruchu, komendy głosowe umożliwiające wywołanie wybranych funkcji bez odrywania rąk od kierownicy oraz zintegrowany moduł GPS. 

Zobacz VANTRUE N5

VANTRUE N5

6) 70mai A810 Dual Set

70mai A810 wyróżnia się najwyższej klasy przetwornikiem optycznym Sony STARVIS 2-giej generacji w module przednim, który pozwala na nagrywanie znakomitych nagrań w rozdzielczości 4K, wraz z aktywnym trybem HDR. Dodatkowo kamera tylna również posiada tryb HDR i umożliwiają nagrywanie w rozdzielczości FHD. Kamera pozwala na aktywne monitorowanie zaparkowanego pojazdu w różnych trybach, wraz z nagrywaniem ciągłym timelapse z przedniej i tylnej kamery jednocześnie, dzięki czemu możemy lepiej dopasować sposób ochrony do naszych potrzeb i preferencji. Dzięki wsparciu dla funkcji internetowej chmury kamera oferuje wsparcie dla możliwości uzyskania zdalnego podglądu bezpośrednio na ekranie smartfona w trybie parkingowym. Ponadto jest w stanie przesyłać alerty wykrytych zdarzeniach za pomocą aplikacji 70mai. 

Zobacz 70mai A810 Dual Set

70mai A810 Dual Set

7) FineVu GX1000

Wideorejestrator FineVu GX1000 posiada rozbudowane tryby parkingowe, przewód połączeniowy do instalacji elektrycznej w zestawie oraz rozbudowane możliwości konfigurowania odcięcia zasilania celem ochrony akumulatora przed nadmiernym rozłądowaniem. Kamera potrafi działać w trybie inteligentnym, nagrywając materiał timelapse oraz jednocześnie wykrywać zdarzenia, po wystąpieniu których nagrywa również klasyczne nagranie, z buforowaniem zapisu, obejmujące również ok. 10 sekund przed wystąpieniem zdarzenia. Jest to wideorejestrator 2-kanałowy, a więc obejmuje monitoring samochodu podczas postoju na parkingu z uwzględnieniem także tego, co dzieje się z tyłu pojazdu. Ogromnym atutem tego modelu jest optyka i rejestrowanie wysokiej jakości nagrań video w trybie 1440p 30fps zarówno z przodu, jak i tyłu pojazdu. Wbudowane moduły WiFi zapewniający obsługę za pomocą aplikacji, GPS z funkcją ostrzegania o fotoradarach to dodatkowe atuty FineVu GX1000, a sprzyjająca dyskrecji budowa i sposób montażu z pewnością nie będzie przyciągać wzroku osób postronnych.

Zobacz FineVu GX1000

FineVu GX1000

8) VANTRUE S1 PRO

Wideorejestrator VANTRUE S1 PRO zapewnia znakomicie wyglądające nagrania w rozdzielczości 2.5K z kamery przedniej. Jest to zasługa przetwornika Sony STARVIS 2, nagrywającego niesłychanie skutecznie również w nocy, za sprawą doskonale radzącego sobie trybu HDR. Również w kamerze tylnej znajdziemy przetwornik Sony STARVIS, nagrywający w rozdzielczości FHD, również z HDR. Po podłączeniu do źródła stałego zasilania wideorejestrator oddaje do dyspozycji użytkownika aż 4 funkcjonalne tryby monitorowania parkingowego: wykrywanie ruchu, nagrywanie poklatkowe, nagrywanie ciągłe w ograniczonej jakości oraz detekcję kolizji. Pozwala to na optymalne dobranie ustawień do indywidualnych warunków i preferencji, zapewniając doskonałą ochronę zaparkowanego pojazdu.

Zobacz VANTRUE S1 PRO

VANTRUE S1 PRO

9) Mio MiVue J756DS

Wideorejestrator Mio MiVue J756DS wyróżnia się charakterystyczną budową, sprzyjającą dyskrecji montażu, a także obecnością adaptera stałego zasilania już w zestawie. Dzięki niemu możliwe jest podłączenie kamery bezpośrednio do instalacji elektrycznej pojazdu, tak, aby możliwe było skorzystanie z aktywnego trybu parkingowego. Mio MiVue J756DS jest w stanie chronić zaparkowany pojazd dzięki dobrze działającej detekcji ruchu w kamerze przedniej, która wzbudza nagrywanie z obu kamer i posiada funkcję buforowanego zapisu.

Zobacz Mio MiVue J756DS

Mio MiVue J756DS

10) 70mai A200 Dual Set

70mai A200 Dual Set to znakomicie wyceniona propozycja, umożliwiająca ochronę zaparkowanego pojazdu. Po połączeniu do źródła stałego zasilania poprzez dedykowany adapter trybu parkingowego 70mai UP02 moduł kamery przedniej umożliwia ciągłe nagrywanie materiałów poklatkowych. Jeśli kamera wykryje wstrząsy, zarówno kamera przednia jak i tylna rozpoczną klasyczne nagranie ciągłe. Bardzo dyskretna budowa obu modułów pozwala na nierzucające się w oczy zamontowanie w pojeździe. Obsługę ułatwia przystępna, spolszczona aplikacja mobilna, dzięki której, jeśli tylko chcemy, możemy traktować ten zestaw jak pozbawiony wyświetlacza.

Zobacz 70mai A200 Dual Set

70mai A200

Komentarze do wpisu (12)

18 listopada 2020

Jestem posiadaczem tego mikavi, u mnie wersja pojedyncza. Bardzo fajna kamerka, pozytywnie mnie zaskoczyła jakość nagrań w nocy a na tym mi najbardziej zależało. Obsługa jest bardzo prosta, dzięki adapterowi nie muszę sie martwic o rozładowanie aku.

8 kwietnia 2021

W 2020 roku gdy jeździłam po Europie sama moim vanem to codziennie doświadczałam prób napadu. Jeden napad przez 5 bandytów udany dał mi ogromna lekcję. Ale też doprowadził do zawału serca po tygodniu. Do rzeczy. Chcę zamontować kamerę bezpieczeństwa,, ale bandyci napadaja od strony drzwi, czyli z boku, ani przednia, ani tylnia kamera nie nagra bandyty. Wydaje mi się , że z tutaj wymienionych tylko jedna ma trzecią kamerę wewnętrzną. Zastanawiam się czy ona sięgnie monitoring dwoch drzwi,przednich, ile prądu te 3 kamery pobierają na parkingu, np przez 24h. Czy jest przycisk na zew - odlączenia kamery, żeby nie pobierały prądu .Zastanawiam sie też, - zzy bezpiecznie jest nakleic naklejke, że pojazd monitorowany - czy taka naklejka jeszcze bardziej przyciągnie jeszcze więcej bandytów ? :) -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Prosimy o kontakt drogą mailową. Postaramy się znaleźć dogodne rozwiązanie.

20 sierpnia 2021

Do Pani ,,vantrue" Napewno obsługa tego sklepu pomoże pani dobrać odpowiedni system kamer ale oprócz tego proponuje blokować zamki zaraz po wejściu do auta. Ja też dużo jeżdzę do Francji, Niemiec i po Polsce T5 Multivanem ale moim zabezpieczeniem są 2 psy.

4 października 2021

Witam, czy może ktoś polecić dobrą kamerę z funkcją postojową i nadzorem przestrzeni wokół samochodu do 300-400 zł? Czy w ogóle taki sprzęt jest osiągalny w tym przedziale cenowym? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

17 stycznia 2022

Mam Lamax S9 i ogólnie jestem zadowolony, jedyne na co mógłbym uczulić osoby szukające kamery z trybem parkowania, to że tryby parkingowe mają różne czasy aktywacji. U mnie to jakieś 3sekundy od poruszenia.

12 września 2022

Pytanie do posiadaczy Mikavi PQ7. czy faktycznie da się ustawić tak kamerę żeby objęła zasięgiem całą powierzchnię dookoła auta? Jak rozmieszczacie takie kamery wewnątrz? Szukam czegoś co faktycznie obejmie wszystko, bo mam kamerę przód/tył ale ostatnio ktoś obija mi notorycznie drzwi i na żadnym nagraniu nie ma tego momentu żeby był niezbity dowód.

15 września 2022

Do Adrian - zależy od auta. Jak masz normalną osobówkę to bez problemu, dużo jednak zależy jak duże są tylne szyby. Przy dostawczym Doblo to się nie udaje bo nie ma tylnych bocznych szyb. Ja u siebie testowałem w Skodzie i Oplu żony i bez problemu da się tak ustawić, żeby był monitoring 360stopni, choć trochę z bocznymi trzeba pokombinować. Ja mam w Octavii rozmieszczone boczne kamery naprzemiennie, trochę to kosztem jakości obrazu ale widać wszystko.

15 października 2022

Do Danny - proszę o kontakt serwisu, który mógłby mi zamontować takie kamery 360 o jakich Pan pisze, potrzebuję kamer na wandali samochodowych -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Ze swojej strony polecamy punkty z listy: https://www.wideorejestratory24.pl/usluga-profesjonalnego-montazu-rejestratora-jazdy

18 października 2022

Anno - Mam u siebie Mikavi PQ7 i montowałem samodzielnie, choć przydało się trochę wskazówek z YT. Każda z 4 kamer ma kąt nagrywania 150 stopni - przednia ląduje pod lusterkiem, tylna mam od światłem stopu na tylnej szybie, 2 boczne naprzemiennie między drzwiami. Nie jest to specjalnie trudne choć zajmuję trochę czasu i trzeba zrobić kilka próbnych nagrań żeby zobaczyć czy faktycznie wszystko łapie. No i boczne kamery tak zamontować, żeby nie poodczepiać przypadkiem przy wsiadaniu lub zapinaniu pasów. Z tej strony każdy serwis sobie powinien bez problemu poradzić.

1 lipca 2023

Jakaś menda rysuje mi auto mieszkają tylko 4 rodziny w bloku na wspólnym podwórku stoją tylko dwa auta. Szukam kamery w miarę przystępnej cenie która zarejestruje drania w nocy. Chciałbym żeby kamera rejestrowała boki auta włączała się tylko jak jest ruch jakiś. jaką polecacie w przystępnej cenie -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Najpełniejszą formę ochrony oferuje VANTRUE N5. W celu bardziej szczegółowej konsultacji zachęcam do kontaktu z BOK WR24.

11 września 2023

Dzień dobry, Mam pytanie do Państwa. Czy jest możliwość dokupienia tylnej kamery do zestawu Vantrue N2S?. Jeżeli tak to bardzo proszę o podpowiedz jaki konkretnie model mogę dokupić. Pozdrawiam ! -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Niestety nie ma takiej możliwości. Na etapie zakupu warto rozważyć model VANTRUE N4 lub N4 PRO.

6 maja 2024

Jak dla mnie zabrakło w zestawieniu Vantrue T3, też ma radar ale kosztuje mniej niż pozycja nr 1,a auto będzie nagrywane bardzo długo z uwagi na mały pobór prądu.

Biuro Obsługi Klienta:

Telefon: 68 411 41 71 (dni robocze 10-16)

bok@wr24.pl (dni robocze 9-17)

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium