Strefa Marki BlackVue

Blackvue-cloud-logo

Kamery premium marki BlackVue

Produkowane przez korańską frimę PITTASOFT. Niedościgniony przykład rejestratora klasy Premium. Światowa czołówka jeśli chodzi o jakość wykonania oraz nagrań wśród kamer samochodowych. Cechą wyróżnającą te produkty jest usługa BlackVue Cloud. Umożliwia ona dostęp do wideorejestratora przez sieć internet. Zdalny monitoring pojazdu, alerty na smartfonie czy kopia zapasowa nagrań w "chmurze" to jedynie kilka z korzyści jakie niesie za sobą BlackVue Cloud

BlackVue DR750X plus

Propozycja FullHD of BlackVue

Wyposażony został w najnowszej generacji sensor optyczny Sony StarVis IMX327, który w naszym odczuciu wypadł wyśmienicie. W połączeniu z funkcją Night Vision, która pozwala w pełni wykorzystać potencjał optyki Sony, jakość nagrywanego obrazu jest fenomenalna.
Kamera doskonale radzi sobie w nocy, co jest szczególnie przydatne przy używaniu trybu parkingowego. Ten wideorejestrator oferuje dwa rózne tryby parkingowe - Time lapse oraz buforowaną detekcję ruchu. Jeśli nic Ci to nie mówi - zobacz nasz artykuł na temat różnych trybów parkingowych.
Oprócz tego kamera obsługuje jakość FullHD w 60 klatkach, oczywiście jest kompatybilna z BlackVue Cloud i absolutnie trzyma standard do jakiego przyzwyczaili nas profesjonaliści z PITTASOFT.

Zobacz model DR750X Plus w naszym sklepie
kamera-samochodowa-blackvue-dr750x-2ch-plus

BlackVue DR750 LTE

Kamera z wbudowanym modemem 4G/LTE

Prawdopodobnie najciekawszy model w ofercie BlackVue. Jako jedyny nie potrzebuje dodatkowego modemu do połączenia się z usługą BlackVue Cloud. Oprócz tego oczywiście posiada wszystkie inne udogodnienia do jakich przywykliśmy korzystając z produktów z oferty tego producenta.
Wideorejestrator nagrywa w FullHD w 60 klatkach, ma WiFi, GPS (o których możecie przeczytać na naszym blogu), tryb parkingowy, funckję NightVision, wykonanie z najwyższej klasy materiałów czy dostęp do aplikacji BlackVue.
Jest to jeden z najbardziej zaawansowanych technicznie, funkcjonalnie i jakościowo rejestratorów jazdy, zrobiony specjalnie dla najbardziej wymagających klientów. A na dodatek jego budowa pozwala na naprawdę dyskretny montaż. Kamera samochodowa, która ma wszystko.

Zobacz model DR750 LTE w naszym sklepie
kamera-samochodowa-blackvue-dr750-lte

BlackVue DR900X

Najwyższej klasy rejestrator 4K

Genialnie wykonana, dostęp do chmury i aplikacji, tryb parkingowy, dyskretny montaż. No tak, przecież to BlackVue.
Czym różni się od innych kamer? Rejestrowanie filmów w rozdzielczości Ultra HD 4K gwarantuje użytkownikom tej kamery fenomenalną szczegółowość nagranego obrazu. Większa szczegółowość przekłada się oczywiście na między innymi odczytywanie tablic rejestracyjnych. Dzięki kompresji kodekiem H.265(HEVD) nie trzeba się martwić o duży rozmiar nagrywanych plików. Konstrukcyjnie kamera jest bardzo solidna, funkcjonalna i przede wszystkim dyskretna w montażu.

Zobacz model DR900X w naszym sklepie
kamera-samochodowa-blackvue-dr900x

Dlaczego BlackVue?

BlackVue Cloud

Połączenie z wideorejestratorem za pomocą chmury to najbardziej zaawansowany rodzaj połączenia dostępny na rynku polskim. Za pomocą sieci internet łączymy się z kamerą z poziomu naszego smartfona.
Dzięki technologi BlackVue Cloud będziemy mieli dostęp do takich opcji jak tworzenie kopii zapasowych plików w chmurze, funkcje śledzenia pojazdów (również we flocie) czy też otrzymywanie alertów na aplikację w smartfonie na przykład w razie wykrycia zdarzenia.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat BlackVue Cloud to mamy dla Ciebie specjalny film na naszym kanale YouTube.
No chyba, że wolicie artykuł na naszym blogu, to proszę bardzo.

Blackvue-cloud-logo

Dedykowane akcesoria

Kamery, jak już sobie ustaliliśmy, są jak najbardziej najwyższej klasy. Wypadałoby w takim wypadku, aby i akcesoria do tych kamer były nie bylej akie.
Pomijając dedykowane akcesoria, które można znaleźć w innych kamerach jak na przykład adaptery zasilania czy filtry polaryzacyjne, w kamerach BlackVue znajdziemy między innymi dedykowane karty pamięci BlackVue. Są specjalnie zaprojektowane do pracy z rejestratorami jazdy, w których liczy się trwałość i niezawodność. Pamiętajmy o dwóch ważnych rzeczach. Po pierwsze karty pamięci w kamerze samochodowej pracują w ciężkich warunkach z powodu ciągłego nadpisywania danych na karcie. Po drugie karta pamięci jest jedną z kluczowych części każdego wideorejestratora. Stracimy kartę pamięci - stracimy kluczowe dla nas nagrania.


Oprócz kart pamięci BlackVue oferuje nam dedykowane powerbanki samochodowe. Adaptery zasilania podłączane bezpośrednio do akumulatora pojazdu to fajna sprawa, ale ma swoje minusy. Kamera pobierając zasilanie z akumulatora rozładowuje go niekiedy do skrajnych wartości, powodując tym samym jego rozładowywanie i degradację sprawności.
Tu z pomocą przychodzi powerbank samochodowy. Ładując baterię w czasie jazdy oszczędzamy nasz akumulator w czasie postoju. Rozwiązanie właściwie idealne, jeśli chodzi o zasilanie postojowe rejestratora jazdy. Więcej na ten temat można przeczytać na naszym blogu.

Porównanie kamer Premium marki BlackVue

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Biuro Obsługi Klienta:

Telefon: 68 411 41 71

bok@wr24.pl (dni robocze 9-17)

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium