Strefa Marki Mio

mio-logo

Na polskim rynku Mio znane jest z nawigacji samochodowych ale także rejestratorów jazdy. Ich polityka co do kamer samochodowych jest dość prosta. Stawiają przede wszystkim na jakość wykonania, funkcjonalność i wszechstronność. Wykorzystanie w wideorejestratorach technologii pokrewnych do nawigacji samochodowych sprawia, że urządzenia z serii Mio MiVue odznaczają się jako bardzo innowacyjne. Szczególnie wyróżniającą funkcją kamer Mio jest baza fotoradarów oraz GPS z ograniczeniami prędkości na drogach. Będziemy dzięki temu dostawali powiadomienia na temat naszej średniej prędkości i aktulnego limitu a także zbliżającego się fotoradaru. Oprócz tego do wszystkich kamer Mio dostępne są kompatybilne kamery tylne. Co oznacza, że każda kamera w ofercie może stać się Dualem.

 

Dzięki naszej procedurze testowej, do naszej oferty dobieramy wyłącznie najlepsze kamery Mio.
Z czterema z nich poznamy Was bliżej.

"kamera-samochodowa-mio-mivue-866

MiVue 866

Jedna z najbardziej zaawansowanych kamer Mio. Nagrywa w FullHD, ale to nie jest takie zwykłe FullHD. To urządzenie zostało uzbrojone w najwyższej klasy Mio Sensor Ultra, oryginalny sensor od Mio. Dzięki temu świetnie radzi sobie w trudnych warunkach oświetleniowych, zwłaszcza nocą poprzez tryb Night Vision Ultra, a na dodatek nagrywa w 60 klatkach. Wbudowany moduł WiFi pozwoli na połączenie z bardzo przyjemną w obsłudze dedykowaną aplikacją Mio na telefony Oczywiście zostaniemy również powiadomieni o limicie prędkości czy stojącym przy drodze fotoradarze, a to za pomocą GPSa. Jeśli GPS i WiFi w kamerach samochodowych nic Wam nie mówi, to mamy specjalny artykuł na naszej Strefie Wiedzy właśnie na ten temat.

MiVue 846

Jest to jedna z niewielu kamer samochodowych, która ma poprawnie zaimplementowany tryb HDR. Co to oznacza? Mio 846 wybitnie dobrze radzi sobie z odczytem tablic rejestracyjnych także w nocy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat trybu HDR w kamerach - zachęcam do przeczytania tej adnotacji na naszej Strefie Wiedzy.
To jednak nie wszystko. Wideorejestrator wyposażony jest w system Night Vision Pro zapewniający obraz o wysokim kontraście oraz bogatych kolorach, nawet w skrajnych warunkach oświetleniowych. Nie brakuje rzecz jasna typowej dla Mio bazy fotoradarów, GPSa oraz Wifi z dostępem do aplikacji. Kamera posiada również rozbudowany tryb parkingowy.

"kamera-samochodowa-mio-mivue-846
"kamera-samochodowa-mio-mivue-798

MiVue 798

Propozycja Mio na rejestrator nagrywający w wyższej jakości. Rozdzielczość 2.5K, sensor Sony Starvis IMX326, system Night Vision Pro. Wszystko to sprawia, że Mio 798 nagrywa bardzo szczegółowy oraz bogaty w kolory obraz.
Kamera jest mała, wykonana z solidnych materiałów. Nie brakuje jej dostępu do najnowszych technologii Mio. Nie tylko GPS czy WiFI (o których możecie dowiedzieć się więcej z naszej Strefy Wiedzy), które dają dostęp między innymi do bazy fotoradarów czy aplikacji na smartfony, ale także system nagrywania parkingowego, który będzie dbał o bezpieczeństwo pojazdu podczas Waszej nieobecności. Jeśli nie wiesz jak działa tryb parkingowy w wideorejestratorach samochodowych, to mamy artykuł na ten temat, w sam raz dla Ciebie.

MiVue C540

Pomysł od Mio na kamerę budżetową. Mała, zgrabna, dobrze wykonana. Nagrywa w jakości FullHD, a przetwornik obrazu ma nie byle jaki, bo Sony Exmor IMX323. W związku z tym jakość nagrywanego obrazu jest naprawdę godna podziwu, zwłaszcza w tym segmencie cenowym. Budowa i miniaturowość rejestratora pozwala na jego dyskretny montaż. Ponadto wyposażony jest w rozbudowany, aktywny tryb parkingowy, który przypilnuje pojazdu poczas postoju. Mio C540 nie posiada jednak typowej dla Mio bazy fotoradarów, modułu GPS czy WiFi.

kamera-samochodowa-mio-mivue-c540

MiVue C570

Starszy brat "540-stki". Ciężko je rozróżnić z wyglądu, ta kamera również jest dyskretna w montażu oraz wykonana z wysokiej jakości materiałów.
Oprócz tego kamera została ulepszona o nowy, jeszcze lepszy sensor optyczny Sony Starvis IMX307, który sprawia, że jakość nagrywanego obrazu jest jeszcze lepsza od C540. Wysposażona również w system aktywnego monitorowania parkingowego moduł GPS nie brakuje więc bazy fotoradarów i powiadomień o zbliżającym się pomiarze prędkości.
Wideorejestrator w odróżnieniu do nowszych modeli z wyższej półki Mio nie jest wyposażony w moduł WiFi. Nie posiada również odcinkowego pomiaru prędkości, takiego jak wyższe modele.

Porównanie kamer samochodowych Mio

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Biuro Obsługi Klienta:

Telefon: 68 411 41 71

bok@wr24.pl (dni robocze 9-17)

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium