Darmowa dostawa - darmowy zwrot. Kupuj bez ryzyka! Sprawdź nasz kanał YouTube!

Biuro Obsługi Klienta:

68 411 41 71 (dni robocze 10-16)

bok@wr24.pl (dni robocze 9-17)

do kasy suma: 0,00 zł
Kategorie artykułów
Wybrane artykuły

Wyszukiwarka treści w naszym blogu:

Artykuły, aktualności i porady

THINKWARE U3000 - wideorejestrator z radarem 0
THINKWARE U3000 - wideorejestrator z radarem

Kamera samochodowa THINKWARE U3000 zapewnia nieosiągalny dla innych urządzeń czas działania z aktywną detekcją ruchu w trybie parkingowym, dzięki radarom obecnym zarówno w kamerze przedniej, jak i tylnej. Za wysoką jakość nagrań w rozdzielczości 4K odpowiada flagowy przetwornik obrazu Sony STARVIS 2 w kamerze przedniej. Kamera oferuje również wsparcie dla internetowej chmury. Wszystko to sprawia, że jest to propozycja szczególnie polecana do chcących zapewnić kompleksową ochronę dla swojego pojazdu.

szczegółowy opis wideorejestratora thinkware u3000

Recenzja wideorejestratora samochodowego THINKWARE U3000

Zapraszam do obejrzenie pełnej prezentacji wideorejestratora samochodowego THINKWARE U3000:

recenzja kamery samochodowej thinkware u3000
https://youtu.be/I_jEvwXRL6w

Pełne szczegółów nagrania 4K

Wideorejestrator samochodowy THINKWARE U3000 posiada flagowy przetwornik Sony STARVIS 2 4K w kamerze przedniej. Moduł kamery tylnej umożliwia jednoczesne nagrywanie w rozdzielczości 2.5K. W warunkach jazdy dziennej wideorejestrator potrafi rejestrować niezwykle czytelne nagrania, które charakteryzują się znakomitą użytecznością w charakterze materiału dowodowego. Rozdzielczość nagrań to 4K 3840x2160p 30fps, dzięki czemu rejestrowany materiał pozwala na odczytanie możliwie dużej ilości drobnych detali.

kamera samochodowa thinkware u3000 jakość nagrań 4k
https://youtu.be/qgZvh52sUWo

Radar w monitorowaniu parkingowym

kamera samochodowa thinkware U3000

Zarówno kamera przednia jak i tylna wideorejestratora THINKWARE U3000 posiadają wbudowane innowacyjne radary. Potrafią one aktywnie monitorować obszar przed i za pojazdem, zachowując bardzo niski pobór mocy i wzbudzają nagrywanie przez kamery kiedy jest to niezbędne. Dzięki temu po podłączeniu pod dedykowany powerbank samochodowy możliwe jest zapewnienie bezkonkurencyjnie długiej aktywnej ochrony pojazdu.

fotoradar w kamerze samochodowej

Wideorejestrator posiada ponadto aż 4 rozbudowane trybu parkingowe, aby lepiej dopasować poziom ochrony do indywidualnych preferencji.

tryby parkingowe wideorejestratora thinkware u3000
Tryby parkingowe wideorejestratora THINKWARE U3000. Kliknij aby powiększyć

Wideorejestrator w Internetowej Chmurze

thinkware u3000 kamera w internetowej chmurze

Kamera samochodowa THINKWARE U3000 to nowoczesny wideorejestrator ze wsparciem dla łączności zdalnej. Po zapewnieniu kamerze dostępu do sieci WiFi zyskujemy dostęp do pełni możliwości urządzenia. Aby tego dokonać pomocne będzie użycie kompatybilnego routera mobilnego wraz z zainstalowaną aktywną kartą SIM. Następnie proces konfiguracji przebiega w kilku prostych krokach.

Jeśli zaparkowaliśmy w garażu i nie chcemy, aby kamera niepotrzebnie pracowała, możemy ją też zdalnie wyłączyć. Aby korzystać z funkcji chmurowych oferowanej przez kamerę wymagane jest użycie aplikacji Thinkware Connected, oferującej łączność internetową z kamerą.

thinkware connected aplikacja chmurowa kamery samochodowej

Thinkware Connected App
Zrzuty ekranu prezentujące działanie aplikacji mobilnej Thinkware Connected App. Kliknij aby powiększyć

Aplikacja Thinkware Connected, ze wsparcie internetowej chmury, do pobrania bezpłatnie z Google Play (Android) oraz App Store (iOS).

Dowiedz się więcej o kamerze THINKWARE U3000

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium