Moduł GPS do Viofo A119 V2/V3


Opis
Oryginalny moduł z odbiornikiem GPS zaprojektowany specjalnie dla kamer z serii Viofo A119 V2 i V3. Pozwoli on nagrać i zapisać bieżącą prędkość oraz położenie Twojego samochodu w konkretnym momencie podróży, a także automatycznie zsynchronizuje bieżącą datę i godzinę z satelity, dzięki czemu nie musisz pamiętać o ręcznym ustawianiu zegara w kamerze.
Moduł wspiera adapter zasilania Hardwire Kit ACC.
UWAGA! Moduł jest przeznaczony wyłącznie do kamer w wersji "V2" i "V3". Moduł nie jest kompatybilny z kamerami "v1" (ze starymi stykami).
Zalecane oprogramowanie do odtwarzania danych GPS z kamer samochodowych Dashcam Viewer znajdziesz w naszej Strefie Wsparcia. Sprawdź: https://wr24support.freshdesk.com/support/solutions/articles/8000031966
Moduł GPS nie jest kompatybilny z kamerami z serii Viofo A129.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (2)
Opinie nie są weryfikowane, czy zostały one umieszczone przez klientów, którzy dokonali zakupu danego produktu w naszym sklepie. Opinie są moderowane przed publikacją w celu wykluczenia spamu, jednak nie ingerujemy w ich treść. Nie publikujemy opinii sponsorowanych.
pijer
To już trzecia, w przeciągu 5 lat użytkowania Viofo. Niestety piny są bardzo delikatne i po jakimś czasie używania, po ściąganiu i zakładaniu kamerki się odkształcają i pojawia się problem zasilania. Jeżeli nie zamierzasz ściągać kamery, a ja już tego nie robię od dawna, to można kupić. Samo urządzenie spełnia swoją funkcję. Łączy się bezproblemowo. Dostawa błyskawiczna, Klient zaopiekowany.
juba1254
Kamerkę viofo A119 używam od kilku lat. Nie ma rzeczy wiecznych, co dla mnie oznaczało konieczność zakupu nowego modułu GPS (kamerka dalej "śmiga" jak się patrzy). Co prawda moje autko umie wszystko co trzeba w zakresie określania współrzędnych i prędkości ,ale nie przeszkadza to mieć kamerkę w pełni wyposażoną (GPS). Kiedyś w WR24 kupiłem kamerkę, więc po moduł GPS też zapukałem właśnie tu. I słusznie. Szybko i skutecznie. Polecam firmę i kamerkę. Obie tanie i dobre!

Firma wideorejestratory24.pl oferuje sprzęt po bardzo dobrych cenach (w niej było najtaniej, a przy tym miała akcesoria dodatkowe spełniające moje potrzeby), zamówienia wysyła najpóźniej kolejnego dnia, przesyłka jest dobrze zapakowana, zarówno przed sprzedażą jak i po sprzedaży można liczyć na pomoc i doradztwo, rady są udzielane pod kątem potrzeb klienta, je przede wszystkim pracownicy biorą pod uwagę. Długo się decydowałam, po zakupie też miałam pytania, więc kontaktowałam się kilkukrotnie - wszystkie te rozmowy były merytoryczne i pełne chęci pomocy, jestem zadowolona z każdej z nich.