Baza testów kamer samochodowych

Baza testów kamer samochodowych

Przeglądaj obszerną bazę testów, prezentacji i porównań wideorejestratorów

Od początku naszego istnienia wielką wagę przykładamy do samodzielnego testowania kamer samochodowych, które proponujemy naszym klientom. Na naszym kanale YouTube znajdziesz tysiące filmów z przykładowymi nagraniami z dosłownie każego wideorejestratora, który mieliśmy i aktualnie posiadamy w naszej ofercie. Wśród bogatej bazy materiałów znajdziesz także autorskie rankingi, szczegółowe prezentacje i recenzje oraz bezpośrednie porównania kamer samochodowych. To pozwoli Ci bezpośrednio ocenić jakość obrazu oferowaną przez poszczególne rejestratory jazdy i wybrać najlepszy model dla siebie.

Spis treści:

  1. Rankingi wideorejestratorów
  2. Prezentacje i recenzje kamer samochodowych
  3. Porównania wideorejestratorów
  4. Błyskawiczna ankieta rekomendacji wideorejestratora
  5. Bezpłatny poradnik dla początkujących na Twój e-mail
 

Rankingi wideorejestratorów

W naszych autorskich rankingach kamer samochodowych, które aktualizowane są cyklicznie (min. 2 razy w roku), znajdziesz przegląd najlepszych aktualnie wideorejestratorów samochodowych. Zacznij tutaj, jeśli szukasz wskazówki, który konkretnie model rejestratora jazdy jest aktualnie najlepszy.

Ranking kamer samochodowych

Poznaj nasz główny ranking wideorejestratorów na sezon jesienno-zimowy 2023-2024. Wyróżnione są w nim najlepsze modele kamer samochodowych w popularnych segmentach cenowych oraz kategoriach funkcjonalnych. Ranking obejmuje wyłącznie wideorejestratory, które są dostępne w sklepie i opera się na naszych doświadczeniach, wrażeniach z testów oraz popularności wśród naszych klientów.

Ranking kamer samochodowych 2023-2024

Ranking kamer samochodowych

Ranking kamer samochodowych DUAL - na przód / tył / wnętrze pojazdu

Wybierz najlepszy model samochodowego rejestratora jazdy dwu- lub trzykanałowego - na przód, tył i wnętrze swojego samochodu. Te modele zapewnią najszerszy z możliwych zakres nagrywania obrazu na zewnątrz, a także i we wnętrzu pojazdu.

Ranking kamer samochodowych DUAL

Ranking kamer przód+tył

Ranking sprawdzonych kamer do monitorowania parkingowego

Monitorowanie parkingowe to jedna najczęściej poszukiwanych funkcji dodatkowych w wideorejestratorach. Oto nasza rekomendacja najlepszych kamer samochodowych z aktywnym trybem parkingowym, który zapewni skuteczny monitoring Twojego pojazdu podczas postoju.

Ranking kamer z trybem parkingowym

Ranking kamer na parking
 

Prezentacje i recenzje kamer samochodowych

Niektóre modele wideorejestratorów zasługują na szczególną uwagę ze względu na jakość, możliwości, funkcjonalność czy popularność. Dla tych modeli przygotowujemy i publikujemy autorskie prezentacje produktowe. Oto niektóre z nich.

Recenzja VIOFO A229 Plus i PRO

Szczegółowa prezentacja rodziny Wideorejestratorów Nowej Generacji marki VIOFO z serii A229 Plus oraz A229 PRO. Jakie modele wchodzą w skład tej serii, czym się różnią od siebie oraz czym się wyróżniają na tle konkurencji - tego wszystkiego dowiesz się w naszej recenzji VIOFO A229 Plus i PRO.

Recenzja VIOFO A229 Plus i PRO na YouTube

Recenzja VIOFO A229 Plus i PRO

Recenzja 70mai A810

Prezentacja kamery samochodowej 70mai A810, która jest kolejnym reprezentantem wschodzącej w roku 2023 kategorii Wideorejestratorów Nowej Generacji. Wyposażona w sensor Sony Starvis 2, nagrywanie 4K HDR oraz moduł 4G/LTE z funkcjami chmurowymi, A810 stanowi jedną z najważniejszych premier w roku 2023.

Recenzja 70mai A810 na YouTube

Recenzja 70mai A810

Recenzja FineVu GX1000

Dwukanałowy wideorejestrator GX1000 to bardzo interesująca kamera samochodowa koreańskiej marki FineVu. Solidna konstrukcja, zaawansowane tryby parkingowe, świetna aplikacja na smartfony oraz wysokiej klasy optyka to główne atuty tego modeli. Szersze omówienie w autorskiej prezentacji modelu na naszym blogu oraz kanale YouTube.

Recenzja FineVu GX1000 na blogu i YouTube

Recenzja FineVu GX1000

Recenzja THINKWARE T700

Pierwszy w naszej ofercie system monitorowania pojazdu w czasie jazdy oraz postoju z maksymalnie 5 modułów kamer jednocześnie! Wideorejestrator zapewniający unikalny zakres objęty aktywnym monitoringiem, dzięki wielu kompatybilnym modułom dodatkowym, również kamerom bocznym. A to wszystko ze wsparciem dla nadzoru zdalnego poprzez internetową chmurę.

Recenzja THINKWARE T700 na YouTube

Recenzja THINKWARE U3000

Król długotrwałego monitorowania parkingowego. Rekordowo niski pobór energii elektrycznej w trybie parkingowym podczas aktywnej detekcji ruchu, dzięki skutecznym radarom w kamerze przedniej i tylnej oraz nagrania 4K z przetwornika Sony STARVIS 2 IMX678, a do tego wsparcie dla zdalnego dostępu poprzez internetową chmurę.

Recenzja THINKWARE U3000 na YouTube

Recenzja 70mai A200

Wideorejestrator wyróżniający się znakomitą skutecznością obrazu przy zachowaniu niskiej ceny. Umożliwia rejestrowanie użytecznych w charakterze materiału dowodowego nagrań zarówno w czasie jazdy, jak i postoju pojazdu. W dzień oraz w nocy. Wszystko to sprawia, że 70mai A200 to dyskretna czarna skrzynka, o której można powiedzieć, że jest zrobiona po prostu dobrze.

Recenzja 70mai A200 na YouTube

Recenzja 70mai A200

Recenzja Mio MiVue C595W i MiVue C595WD

Nowe wideorejestratory Mio MiVue C595W oraz C595WD skutecznie wspierają kierowcę w czasie jazdy. Potrafią ostrzegać o stacjonarnych fotoradarach oraz aktywnie asystować w czasie pokonywania tras objętych odcinkową kontrolą prędkości. Te kamery o klasycznej formie umożliwiają również obrót, celem zarejestrowania przebiegu kontroli drogowej oraz potrafią chronić zaparkowany pojazd dzięki wsparciu dla aktywnego trybu parkingowego.

Recenzja Mio C595W i C595WD na YouTube

Recenzja Mio C595W

Wideorejestratory w chmurze 4G/LTE

Coraz większą popularność zyskują “wideorejestratory w chmurze”. Chodzi o kamery samochodowe, które łączą się z użytkownikiem przez internet, za pośrednictwem sieci komórkowych LTE. Jak one działają i jakie korzyści niosą? Co jest wymagane, aby móc używać wideorejetratora samochodowego poprzez internetową chmurę?

Prezentacja wideorejestratorów z internetową chmurą

Recenzja 70mai A200

Zobacz więcej recenzji, prezentacji i poradników na YouTube

 

Porównania wideorejestratorów

Wahasz się nad wyborem 2-3 modeli wideorejestratorów o podobnych funkcjonalnościach? Sprawdź nasze bezpośrednie porównania wybranych modeli kamer samochodowych, które pozwolą ocenić Ci ich możliwości oraz jakość nagrywania, a w konsekwencji dokonać przemyślanego wyboru.

Wideorejestratory Nowej Generacji

Obszerna prezentacja i porównanie wideorejestratorów VIOFO A139 PRO, VIOFO A119 Mini 2, VANTRUE N4 PRO oraz 70mai A810. Są to urządzenia wyposażone w przełomowy sensor obrazu Sony Starvis 2, gwarantujący niespotykaną dotychczas jakość i szczegółowość nagrań, przez co wyznaczające nowe trendy rozwoju w branży rejestratorów trasy w roku 2023.

Test Wideorejestratorów Nowej Generacji na blogu i YouTube

Wideorejestratory Nowej Generacji

Niedrogie i dyskretne wideorejestratory

Jeśli masz ograniczony budżet, a jednocześnie cenisz dyskrecję montażu, koniecznie sprawdź to porównanie. W materiale zestawiamy kamery 70mai M300, Navitel R66 oraz Mio MiVue J30, które są miniaturowe fizycznie, jak i w kontekście budżetu niezbędnego do ich zakupu.

Test kamer niedrogich i dyskretnych na blogu i YouTube

Niedrogie i dyskretne wideorejestratory

3-kanałowe kamery 4K: VIOFO A139 PRO vs VANTRUE N4 PRO

Bezpośrednie porównanie flagowych wideorejestratorów z półki Premium od VIOFO oraz VANTRUE. Obydwa wyposażone są w najnowszej generacji sensory optyczne Sony Starvis 2, które gwarantują fantastyczną jakość obrazu 4K HDR. Który z nich okaże się lepszy? Dowiesz się z naszego porównania.

Porównanie VIOFO A139 PRO vs VANTRUE N4 PRO na blogu i YouTube

Porównanie VIOFO A139 PRO vs VANTRUE N4 PRO

Porównanie flagowych modeli VANTRUE - N4 PRO vs N5

Bezpośrednie porównanie topowych modeli marki VANTRUE, które swoją premierę miały w roku 2023. Model VANTRUE N4 PRO to następca bardzo popularnego N4, z kolei model N5 to pierwszy w ofercie VANTRUE model aż 4-kanałowy, zapewniający kompleksowy zakres monitorowania przebiegu jazdy oraz postoju. Dowiedz się jakie podobieństwa i różnice znaleźć można w tych niezwykle ciekawych kamerach.

Porównanie VANTRUE N4 PRO i N5 na blogu oraz YouTube

Porównanie VANTRUE N4 PRO i N5

Zobacz więcej bezpośrednich porównań kamer samochodowych na YouTube

 

2-minutowa ankieta rekomendacji wideorejestratora

Chcesz szybko przekonać się, który model kamery będzie odpowiedni dla Ciebie? Skorzystaj z błyskawicznej ankiety rekomendacji wideorejestratora i udziel odpowiedzi na kilka prostych pytań - zajmie Ci to maksymalnie 2 minuty.

Po wypełnieniu ankiety zobaczysz rekomendację max 3 modeli kamer samochodowych spełniających Twoje potrzeby, a dodatkowo na Twój adres e-mail wyślemy kupon rabatowy na pierwsze zakupy w naszym sklepie.

 
 

Bezpłatny poradnik dla początkujących na Twój e-mail

 

Chcesz obejrzeć więcej filmów o wideorejestratorach?

Powyżej zamieściliśmy tylko niewielki fragment obszernej biblioteki materiałów, które możesz znaleźć na naszym kanale YouTube. Jeśli szukasz więcej treści video na temat wideorejestratorów - koniecznie zajrzyj na nasz kanał!

Sprawdź nasz kanał na YouTube

Czujesz głód wiedzy na temat kamer samochodowych?

Jeżeli chcesz zgłębić temat wideorejestratorów od podszewki, dowiedzieć się jakie funkcje posiadają kamerki samochodowe, na co zwracać uwagę przy ich wyborze, jakie akcesoria dobrać itp itd. - obowiązkowo zajrzyj do Bazy Wiedzy o wideorejestratorach i stań się ekspertem!

Zobacz naszą Bazę Wiedzy o wideorejestratorach

Masz więcej pytań i wątpliwości? Potrzebujesz dodatkowego wsparcia?

Jesteśmy po to, by pomóc Ci w dokonaniu najlepszego wyboru. Jeśli lektura artykułów i obejrzenie wideoporadników nie rozwiało wszystkich Twoich wątpliwości i chcesz zasięgnąć porady eksperta, po prostu skontaktuj się z nami.

Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na dodatkowe pytania i pomogą w wyborze wideorejestratora oraz wszelkich niezbędnych akcesoriów.

Zadzwoń: 68 411 41 71 Napisz przez formularz kontaktowy

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Biuro Obsługi Klienta:

Telefon: 68 411 41 71 (dni robocze 10-16)

bok@wr24.pl (dni robocze 9-17)

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium