Wasze Wideorejestratory24 - #waszeWR24

#waszeWR24

#waszeWR24 czyli... zdjęcia i filmy z Waszych wideorejestratorów :)

Nadesłane materiały #waszeWR24

Samobójstwo sarny Tym razem coś z naszego własnego podwórka, bowiem Ojciec Dyrektor WR24.PL we własnej osobie wieczorową porą napotkał sarnę, która z sobie tylko znanych przyczyn zdecydowała targnąć się na swoje życie...

Dosłownie kilka centymetrów dzieliło od kolizji Tym razem coś z naszego własnego podwórka, a ściślej z podkładu naszego Mobilnego Laboratorium Testowego WR24, w trakcie rutynowego nagrywania road test'ów na nasz kanał YouTube. Z tylko sobie znanego powodu pani kierująca Citroenem postanowiła wymusić pierwszeństwo i nieomal doprowadziła do kolizji.

"Niewinna" obcierka przy parkowaniu za 9500 zł Auto pana Mirka zostało lekko tylko przetarte podczas postoju przez nieostrożnego kierowcę Dacii. Choć uszkodzenia pozornie wydawały się błahe (zdjęcia można zobaczyć w filmie), wycena szkody wyniosła prawie 9500 zł! Dzięki nagraniu z kamery pracującej w trybie parkingowym, kwota ta została odzyskana z polisy OC sprawcy. W przeciwnym razie p. Mirek byłby zmuszony pokryć je z własnego ubezpieczenia AC i liczyć się z znaczącym zwiększeniem składek przy odnowieniu polisy...

Nocna kolizja na parkingu i odszkodowanie 7200 zł Nasz klient, p. Miłosz, dzięki nagraniu z kamery VIOFO A119 Mini pracującej w trybie parkingowym, odzyskał z polisy sprawcy odszkodowanie w wysokości 7200 zł na pokrycie szkód powstałych w jego samochodzie. Pomimo iż sprawca kolizji natychmiast uciekł z miejsca zdarzenia, a na nagraniu nie widać tablic rejestracyjnych, dzięki kilku innym szczegółom widocznym na filmie sprawca został namierzony i pociągnięty do odpowiedzialności.

Zobacz więcej filmów #waszeWR24 na naszym kanale YouTube


#waszeWR24

Twoja kamera zarejestrowała incydent, kolizję czy nietypowe zdarzenie na drodze?

A może po prostu chcesz pokazać swoją kamerkę już po zainstalowaniu jej w swoim samochodzie?

Podziel się tym z nami i... ze światem! :)

Prześlij nam fotki swojej kamery po zamontowaniu w aucie albo filmy z trasy, które zarejestrowała Twoja kamera. Wybrane materiały opublikujemy na WR24.PL, na naszym kanale YT oraz na profilach społecznościowych z hashtagiem #waszeWR24.

Formularz zgłoszeniowy do #waszeWR24

Formularz alternatywny z opcją bezpośredniego wgrania plików
(wymaga zalogowania do konta Google)

Pytania i odpowiedzi

W jaki sposób i w jakiej formie przesłać materiały?

Materiały do #waszeWR24 należy zgłaszać za pośrednictwem specjalnego formularza na dwa alternatywne sposoby:

1) Poprzez przesłanie plików np. do bezpłatnego serwisu WeTransfer lub na własne konto w chmurze, np. Google Drive czy OneDrive i udostępnienie w formularzu zgłoszeniowym linku do pobrania plików.
LINK: Udostępnij filmy lub zdjęcia poprzez link do pobrania

2) Wgrywając pliki bezpośrednio poprzez formularz zgłoszeniowy na nasz dysk Google (akceptujemy do 5 plików typu foto/video o objętości max 1GB każdy).
LINK: Prześlij filmy lub zdjęcia bezpośrednio na nasz dysk Google (wymaga posiadania konta Gmail/Google)

Gdzie moje materiały będą opublikowane?

W zależności od charakteru i jakości przesłanych materiałów, będą one moderowane i po akceptacji publikowane m.in. na stronie WR24.PL, na kanale YouTube w dedykowanej playliście oraz na naszych profilach Facebook/Instagram.

Jakie dane będę musiał podać w zgłoszeniu?

Formularz zgłoszeniowy wymaga podania kontaktowego adresu email, swojego imienia/pseudonimu, materiałów foto/video oraz opisu materiałów (czego dotyczą i co przedstawiają przesłane zdjęcia/filmy). Opcjonalnie możesz podać nazwę swojej kamery samochodowej oraz źródło jej pochodzenia. Wymagane jest także wyrażenie zgody na publikację i rozpowszechnianie materiałów oraz oświadczenie w/s polityki prywatności (RODO).

Czy moje imię i/lub nazwisko zostanie opublikowane wraz z materiałem?

W formularzu możesz podać swoje imię, nazwisko, pseudonim - jakkolwiek zechesz, by Tobie podziękować za przesłanie materiału. Co do zasady nie będą publikowane pełne personalia autora materiału, ograniczone to zostanie do formuły np. "Podziękowania dla p. Dawida za nadesłanie filmu".

Czy ingerujecie w przesłane filmy i zdjęcia?

Przed publikacją dołożymy starań, aby treść materiałów nie naruszała dóbr osób trzecich, dlatego zamazywać będziemy np. twarze osób widocznych na filmie/zdjęciu czy tablice rejestracyjne. Na materiał zostanie także naniesiony znak wodny w postaci logotypu WR24.PL czy innego napisu identyfikującego #waszeWR24.

Kupiłem swoją kamerę w innym sklepie, czy mogę zgłosić swoje nagranie z kamery lub zdjęcia?

Tak, zapraszamy także klientów konkurencji. :)


Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Biuro Obsługi Klienta:

Telefon: 68 411 41 71 (dni robocze 10-16)

bok@wr24.pl (dni robocze 9-17)

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium