Ostatnie dni na zakup przed Świętami! Zamów w ciągu 0d 0h 0m 0s i odbierz przesyłkę przed Gwiazdką. Nie czekaj do ostatniej chwili!

O sklepie

WR24  Logo

WIDEOREJESTRATORY24.PL to sklep internetowy, który wystartował w maju 2014 roku w serwisie aukcyjnym Allegro, a od sierpnia 2014 roku dysponujemy naszym asortymentem w sklepie pod własną domeną www.wideorejestratory24.pl (w skrócie: wr24.pl).

Od początku działalności naszą misją, którą konsekwentnie realizujemy, jest zbudowanie kompleksowego punktu odniesienia dla wszystkich zainteresowanych zakupem oraz eksploatacją kamer samochodowych lub sportowych - poprzez blog/vlogStrefę Wsparcia oraz sklep pod wspólną marką WIDEOREJESTRATORY24. Stawiamy na praktyczne poznawanie i testowanie sprzętu, który sami oferujemy, a rezultatami tych testów dzielimy się z naszymi klientami w postaci recenzji, prezentacji czy szczegółowych opisów produktowych.

Dlaczego poszukiwania najlepszej kamery warto zacząć u nas?

Wybór wideorejestratora do auta czy kamery sportowej to dla wielu osób nie lada wyzwanie. Rynek jest bardzo nasycony ofertami o dużej rozpiętości cenowej i technicznej, przez co często trudno zorientować się który konkretnie sprzęt spełni nasze oczekiwania. Dlatego też jako jedni z nielicznych w swojej dziedzinie postawiliśmy na wąską specjalizację, uważne i świadome poszerzanie portfolio produktów, a przede wszystkim samodzielne testowanie sprzętu przed wprowadzeniem do oferty, dzięki czemu poznajemy go praktycznie od podszewki. To daje nam unikalną wiedzę i doświadczenie w zakresie funkcjonalności oferowanych kamer, czym chętnie dzielimy się z klientami poszukującymi najlepszej kamery dla siebie. Doradzamy i proponujemy rozwiązania możliwie najlepiej dopasowane do oczekiwań naszych klientów

Przy okazji warto zerknąć do naszej Poczekalni, w której zobaczysz jakie kamery oczekują aktualnie w kolejce do testów i rozpoczęcia sprzedaży w sklepie. To właśnie odróżnia nas od konkurencji, bo choć niektóre z "oczekujących" kamer znajdziecie już w ofertach konkurencyjnych sklepów, tak my stawiamy w pierwszej kolejności na testy i sprawdzenie sprzętu, abyśmy mogli z czystym sumieniem zaproponować go naszym klientom. W toku naszych testów i weryfikacji sprzętu wielokrotnie, w sposób całkowicie świadomy i rozważny podejmowaliśmy decyzję o odrzuceniu wybranych modeli kamer proponowanych do sprzedaży przez naszych dostawców.

Dlaczego WIDEOREJESTRATORY24.PL? Kliknij i sprawdź nasze atuty!

Blog, Strefa Wsparcia i media społecznościowe

Naszymi doświadczeniami związanymi z rejestratorami jazdy, kamerami sportowymi (i nie tylko) chętnie dzielimy się na naszym blogu WR24.INFO, na popularnych portalach społecznościowych, a także na kanale YouTube. Szukajcie tam recenzji, porad, prezentacji produktów czy praktycznych informacji dotyczących asortymentu, który mamy w ofercie. Na YT publikujemy także przykładowe nagrania video z wszystkich kamer, które sprzedajemy w sklepie. Zachęcamy zatem do śledzenia i subskrypcji naszych profili w social mediach:

    

Strefa Wsparcia to z kolei praktyczna baza wiedzy przed- i posprzedażowej, w której zawarte są pożyteczne informacje, porady i rozwiązania najczęściej spotykanych problemów. Wszystko zorganizowane w formie przystępnej bazy artykułów podzielonych na kategorie.

Załoga

Bieżąca działalność sklepu WIDEOREJESTRATORY24.PL opiera się na pracy zespołu w następującym składzie:

Dawid Lorenz

Dawid Lorenz

Właściciel firmy. Dobiera i testuje sprzęt przed wprowadzeniem do oferty sklepu oraz sprawuje pieczę nad ogólnym kierunkiem rozwoju sklepu WR24.PL. Pasjonat gadżetów, nowych technologii oraz samochodów marki Volvo. Na mieście rozpoznasz go łatwo, bo w samochodzie zawsze ma zamontowane min. 3-4 kamerki, które aktualnie testuje. W pewnych kręgach znany jako Mr Perfect.

 

Przemysław Kożuchowski

Przemek Kożuchowski

Specjalista d/s sprzedaży, obsługi klienta i magazynu. Na bieżąco przyjmuje i realizuje zamówienia oraz odpowiada na zapytania telefoniczne klientów. Dba o bieżącą dostępność produktów na stronie sklepu oraz perfekcyjny porządek w naszym magazynie. Wyróżnia go stoicki spokój i cięta riposta. W załodze WR24 od lipca 2015 roku.

 

Maciej Molka

Maciek Molka

Oficer zarządzający wizerunkiem w mediach społecznościowych oraz ogólnie pojętą ofertą produktową na stronie sklepu. Nieskończone źródło dobrego humoru oraz pomysłów (czasem też dobrych). Ceniony przez załogę w charakterze menedżera d/s socjalnych. Hobby: zawracanie głowy szefa. Maciek jest z nami od marca 2017 roku.

 

Przemek Hoffmann

Przemek Hoffmann

Przemek stojąc na pierwszym froncie obsługi klienta dzielnie odpowiada na Wasze zapytania, cierpliwie doradza oraz obsługuje zwroty i reklamacje. Niemalże wszystkie telefony i zapytania mailowe od Was przechodzą właśnie przez niego. Prywatnie zakochany w wężach, pająkach i swoim Passacie - nie wiemy co jest najbardziej niepokojące. Przemek jest z nami od kwietnia 2018 roku.

 

Sklep Prokonsumencki

Mamy zaszczyt poinformować, że nasz sklep wyróżnia się certyfikatem "Sklep Prokonsumencki", oznaczającym, że spełniamy wszelkie standardy prawne związane z przestrzeganiem praw naszych klientów w zakresie realizacji zamówień, procedur odstąpienia od umowy czy reklamacji, a nasz regulamin pozostaje w stuprocentowej zgodzie z obowiązującymi przepisami prawnymi.

Certyfikat ten jest dla nas ogromnym wyróżnieniem, ale także mobilizacją, aby nieustannie dbać o zadowolenie naszych klientów i systematycznie podnosić jakość naszych usług oraz oferty.

regulamin sklepu internetowego

Kontakt z nami

Zapraszamy serdecznie do kontaktu w kwestiach związanych z naszym asortymentem, realizacją zamówień, a także w celu uzyskania porady dotyczącej wyboru odpowiedniego rozwiązania. Wszelkie dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie Dane firmy i kontaktowe. Zapraszamy.

O firmie

Sklep WIDEOREJESTRATORY24.PL jest prowadzony przez firmę ZOYA LAB, której działalność skupia się na rozwijaniu, wdrażaniu oraz wspieraniu aplikacji internetowych. Doświadczenie na polu wdrożeń projektów z dziedziny e-commerce dla naszych klientów postanowiliśmy przenieść na stronę praktyczną poprzez zainwestowanie w rozwój własnego sklepu online. Osoby zainteresowane współpracą w zakresie wdrożeń projektów e-commerce zapraszamy na stronę internetową zoya.lab, the web software company.

Sklepy internetowe Shoper Zielona Góra

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Sklep własności ZOYA LAB Arkadiusz Dawid Lorenz Siedziba: Modrzewiowa 2B/8, 65-120 Zielona Góra NIP: 9730587206 REGON: 9707749862

Realizacja: zoya.lab [LT]

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl