Darmowa dostawa - darmowy zwrot. Kupuj bez ryzyka! Sprawdź nasz kanał YouTube!

Biuro Obsługi Klienta:

68 411 41 71 (dni robocze 10-16)

bok@wr24.pl (dni robocze 9-17)

do kasy suma: 0,00 zł
Kategorie artykułów
Wybrane artykuły

Wyszukiwarka treści w naszym blogu:

Artykuły, aktualności i porady

Ranking kamer samochodowych 2024 39
Ranking kamer samochodowych 2024

Jaki wideorejestrator wybrać?
Która kamerka do auta najlepsza?
Dlaczego akurat ten rejestrator jazdy wybrać, a nie inny?
Nie wiesz który wideorejestrator kupić i potrzebujesz konkretnej wskazówki? Świetnie, że tu jesteś!

Ostatnia aktualizacja: czerwiec 2024

Zapraszam do aktualnego rankingu kamer samochodowych na rok 2024. W rankingu rekomenduję najlepsze moim zdaniem wideorejestratory z bieżącej oferty WR24.PL. Modele rekomendowane w rankingu zostały podzielone na cztery segmenty budżetowe:

W każdym z segmentów rekomenduję maksymalnie 3-4 modele wideorejestratorów, które w mojej ocenie są najbardziej godne polecenia. Zapraszam!

Kamery samochodowe – ranking 2024 na YouTube

Jeśli wolisz oglądać i słuchać, zamiast czytać - sprawdź ranking wideorejestratorów opublikowany na naszym kanale YouTube.

Jaka kamera samochodowa? Ranking 2024 – najlepsze kamerki do auta na YouTube

Ranking wideorejestratorów – krótkie podsumowanie dla leniwych

Nie masz czasu oglądać, słuchać, ani czytać? Cenisz konkrety bez owijania w bawełnę. Proszę bardzo, oto spis rekomendowanych w aktualnej edycji rankingu modeli.

Budżet niski do 500 zł

Budżet średni ponad 500 zł

Budżet wysoki ponad 1000 zł

Budżet Premium ponad 2000 zł

Słowniczek trudniejszych pojęć

Zanim przedstawię swoje rekomdendacje, krótko objaśnię kilka technicznych określeń, które pojawiają się w rankingu.

  • Sony STARVIS 2 - przetwornik obrazu, czyli sensor odbierający obraz “widziany” przez obiektyw kamery. Sensor z serii "STARVIS" II generacji. Wideorejestratory posiadające ten element wyróżniają się zazwyczaj bardzo wysoką jakością nagrywania, w dzień i w nocy.
  • Full HD / 2.5K / 4K - popularne określenia dla najczęściej stosowanych rozdzielczości nagrywania przez wideorejestratory. Co do zasady - im wyższa rozdzielczość, tym wyższa jakość i szczegółowość nagrań. Typowe wartości w pikselach: Full HD → 1920x1080p, 2.5K → 2560x1440p, 4K → 3840x2160p.
  • Tryb HDR - (ang. High Dynamic Range) tryb rejestrowania obrazu, który w dużym uproszczeniu znacząco poprawia jakość i przede wszystkim skuteczność w wychwytywaniu np. tablic rejestracyjnych, szczególnie w nocy.
  • Tryb parkingowy - jak nazwa sugeruje, chodzi o nagrywanie podczas postoju. Co ważne, tryb ten wymaga podłączenia kamery do stałego zasilania, np. do instalacji elektrycznej samochodu. Robi się to najczęściej za pomocą dodatkowego adaptera, który zazwyczaj dostępny jest jako osobne akcesorium.
  • Buforowanie zapisu zdarzeń - zabezpieczanie materiału wideo poprzedzającego zdarzenie (np. kolizję), co pozwala ustalić dokładną przyczynę zdarzenia. Buforowanie następuje automatycznie po wykryciu kolizji przez kamerę lub po naciśnięciu przycisku zabezpieczającego w kamerze.
  • Moduł WiFi / aplikacja na smartfon - moduł WiFi umożliwia połączenie smartfona z kamerą poprzez dedykowaną apkę. Aplikacja pozwala m.in. zmienić ustawienia kamery czy pobrać filmy z kamery do telefonu. Co ważne - z kamerą połączysz się tylko będąc przy kamerze, w samochodzie - nie ma to nic wspólnego z dostępem do internetu.
  • Funkcje "chmurowe" przez 4G/LTE - możliwość połączenia aplikacji z kamerą nie tylko lokalnie, ale też zdalnie - przez internet i sieci 4G/LTE. To niesie ze sobą rozszerzone funkcje i możliwości, na przykład - połączona przez “chmurę” kamera może wysłać do aplikacji w czasie rzeczywistym powiadomienia o wykrytych zdarzeniach (np. kolizji na postoju).
  • Moduł GPS - moduł rejestrujący bieżącą lokalizację geograficzną i prędkość, a także umożliwiający automatyczną synchronizację zegara w kamerze na podstawie sygnału satelitarnego. Nie ma to nic wspólnego z nawigacją satelitarną.

Budżet niski - najlepsze wideorejestratory do 500 zł

Oto najlepsze propozycje dla osób szukających kamerek tanich i dobrych zarazem.

70mai A200 Dual Set

Jedyny w tym przedziale cenowym model typu dual z rozdzielczością 2x Full HD, który wyróżnia się skutecznym trybem HDR z przedniej kamery. Kamera o niewielkich rozmiarach, z wyświetlaczem, modułami WiFi i Bluetooth z aplikacją na smartfon oraz aktywnym trybem parkingowym. Jest też dostępny w wariancie tylko na przód. Niemniej moim zdaniem, to model A200 Dual Set na przód i tył, za mniej niż 500 zł jest bez wątpienia "najlepszym z najtańszych" w tym segmencie.

Zobacz 70mai A200 Dual Set

70mai A200 Dual Set

Mio MiVue C595W

Wideorejestrator tylko na przód, niewielki, o klasycznej konstrukcji z uchwytem regulowanym na głowicy. Rozdzielczość nagrywania to Full HD, a tryb HDR zadba o wysoką skuteczność także w nocy. Kamera wyróżnia się bogatą funkcjonalnością, jak na swoją cenę. Wyróżnić można m.in. moduł WiFi z aplikacją, aktywny tryb parkingowy z buforowaniem zapisu czy moduł GPS z ostrzeganiem przed fotoradarami i odcinkowymi pomiarami prędkości. Bardzo ciekawa propozycja dla osób poszukujących niedrogiej, ale funkcjonalnej kamery tylko na przód.

Zobacz Mio MiVue C595W

Mio MiVue C595W

Budżet średni - najlepsze kamery samochodowe ponad 500 zł

Szukasz czegoś lepszego od najtańszych modeli, ale “nie za miliony”? Oto moje rekomendacje wideorejestratorów w średnim segmencie budżetowym ok. 500-1000 zł.

70mai A510 Dual Set

To wideorejestrator, który ma zadatek na prawdziwego bestsellera. Kamera przednia wyposażona w sensor obrazu Sony STARVIS 2 nagrywa w rozdzielczości 2.5K ze skutecznym trybem HDR. Ogromnym atutem, którego próżno szukać u konkurencji w tej cenie, jest opcja zdalnego dostępu do kamery ze smartfona poprzez internetową “chmurę” i sieć 4G/LTE. Wysoka jakość, szeroka funkcjonalność i rozsądna cena sprawiają, że 70mai A510 legitymuje się fantastyczną relacją możliwości do ceny.
W charakterze alternatywy można rozważyć nieco droższy model 70mai A810, którego kluczową przewagą nad A510 jest nagrywanie w trybie 4K HDR.

Zobacz 70mai A510 Dual Set

70mai A510 Dual Set

VIOFO A119 Mini 2

Moim zdaniem to jeden z najlepszych wideorejestratorów na przód w średnim segmencie cenowym. Posiada fantastyczną optykę Sony STARVIS 2 z rozdzielczością 2.5K i trybem Auto HDR, który rejestruje bardzo użyteczny obraz o każdej porze. Dyskretna obudowa i mocowanie, a także bardzo bogata funkcjonalność: wyświetlacz, dwuzakresowy moduł WiFi i aplikacja na smartfon, moduł Bluetooth do połączenia opcjonalnego przycisku zabezpieczającego, moduł GPS, trzy tryby parkingowe, buforowanie zapisu, powiadomienia w języku polskim, a także komendy głosowe do sterowania wybranymi funkcjami.

Zobacz VIOFO A119 Mini 2

VIOFO A119 Mini 2

VANTRUE S1 PRO

Funkcjonalny wideorejestrator typu DUAL na przód+tył z optyką Sony STARVIS 2, rozdzielczością 2.5K+Full HD i trybem HDR w obydwu modułach. Oferuje także szeroki zakres funkcji dodatkowych, takich jak: dwuzakresowy moduł WiFi i aplikacja na smartfon, moduł Bluetooth do połączenia opcojnalnego przycisku zabezpieczającego, tryby parkingowe, buforowanie zapisu, moduł GPS z funkcją kompasu, komendy głosowe do sterowania wybranymi funkcjami. Ważną nowością w połowie roku 2024 jest dostępność modułów 4G/LTE kompatybilnych z kamerą VANTRUE S1 PRO. Dzięki temu zyskujemy zdalny dostęp do kamerki przez internetową chmurę oraz szeroki zakres dodatkowych funkcjonalności.

Zobacz VANTRUE S1 PRO

VANTRUE S1 PRO

Budżet wysoki - najlepsze rejestratory trasy ponad 1000 zł

Oto rekomendacje wideorejestratorów z wysokiej półki budżetowej, od ok. 1000 zł wzwyż.

VIOFO A229 PRO

Najbardziej zaawansowany pod względem układu optycznego wideorejestrator w bieżącej ofercie. Dostępny w trzech wariantach: na przód, na przód+tył oraz na przód+tył+wnętrze. Najpopularniejsza wersja na przód+tył posiada aż dwa sensory Sony STARVIS 2, rejestrujące obraz w rozdzielczościach 4K HDR z przodu + 2.5K HDR z tyłu. Wariant 3-kanałowy nagrywa obraz Full HD z HDR z wnętrza pojazdu, co gwarantuje najszerszy zakres i skuteczność nagrywania. Pod względem funkcjonalnym A229 PRO także zachwyca i posiada niemal wszystkie funkcjonalności, jakich można oczekiwać od flagowego wideorejestratora - za wyjątkiem zdalnego dostępu przez "chmurę". Mimo to, VIOFO A229 PRO to jeden z najlepszych wideorejestratorów na rynku, w kontekście jakości i skuteczności rejestrowania użytecznego materiału dowodowego.

Zobacz VIOFO A229 PRO

VIOFO A229 PRO

FineVu GX1000

To bardzo funkcjonalny, dyskretny i niezawodny wideorejestrator typu DUAL (na przód+tył). Rejestruje obraz w rozdzielczości 2.5K ze skutecznym trybem HDR z obydwu kamer jednocześnie. Wideorejestrator nie posiada wyświetlacza LCD, a zatem jego bieżąca obsługa odbywa się poprzez funkcjonalną i wygodną aplikację na smartfonie. GX1000 oferuje m.in. zaawansowane tryby nagrywania podczas jazdy oraz postoju, funkcję buforowania zapisu, moduł GPS z ostrzeganiem o fotoradarach czy komunikaty głosowe w języku polskim. Co istotne, rejestrator jest zasilany bezpośrednio z instalacji elektrycznej samochodu i posiada zintegrowaną funkcję zabezpieczającą akumulator przed rozładowaniem. Dzięki temu rozwiązaniu, do skorzystania z trybu parkingowego nie są wymagane dodatkowe akcesoria.

Zobacz FineVu GX1000

FineVu GX1000

VANTRUE N4 PRO

To bardzo solidny wideorejestrator 3-kanałowy (przód+tył+wnętrze), który zapewnia szeroki zakres nagrywania w rozdzielczościach 4K HDR z kamery przedniej oraz Full HD HDR z kamer tylnej i wewnętrznej. Z dodatkowych atutów wyróżnić można m.in. dwuzakresowy moduł WiFi z aplikacją na smartfon, moduł Bluetooth do opcjonalnego przycisku zabezpieczającego, moduł GPS, sterowanie wybranymi funkcjami poprzez komendy głosowe oraz skuteczne tryby parkingowe z buforowaniem zapisu, które dzięki szerokiemu kątowi widzenia kamery wewnętrznej obejmują także wnętrze i boki samochodu. VANTRUE N4 PRO to świetna propozycja do samochodów typu taxi, ale także dla każdego, kto poszukuje szerokiego zakresu nagrywania zdarzeń na drodze i podczas postoju.

Zobacz VANTRUE N4 PRO

VANTRUE N4 PRO

Budżet "Premium" - kamery samochodowe za ponad 2000 zł

Wideorejestratory z tego segmentu to urządzenia, które chakrakteryzują się unikalnymi funkcjonalnościa, których próżno szukać u tańszej konkurencji.

Thinkware T700

Dość specyficzny wideorejestrator na przód i tył. Specyficzny, bo nagrywający tylko Full HD, bez HDR, bez STARVIS 2, więc jakością nagrań - a szczególnie w tej cenie - nie zachwyca. Posiada jednak wbudowany moduł 4G/LTE, dostęp do usług chmurowych Thinkware Connected, tryby parkingowe, moduł GPS i kilka innych ciekawych funkcjonalności. Jednak największym atutem Thinkware T700 jest możliwość zbudowania za pomocą dodatkowych akcesoriów maksymalnie 5-kamerowego systemu rejestracji obrazu, obejmującego przód, tył, wnętrze oraz boki samochodu! W efekcie, na bazie T700 można uzyskać kompleksowy system nadzoru otoczenia i wnętrza pojazdu, ze zdalnym dostępem przez internet. Jest to unikalna propozycja do zastosowania we flotach pojazdów, choć nie tylko.

Zobacz Thinkware T700

Thinkware T700

THINKWARE U3000

Flagowy wideorejestrator na przód i tył koreańskiej marki Thinkware. Wyposażony w sensor Sony STARVIS 2, nagrywa w rozdzielczości 4K w kamerze przedniej (niestety bez trybu HDR) oraz 2.5K w tylnej. Legitymuje się bardzo szerokim zakresem funkcjonalnym, z dostępem do usług chmurowych Thinkware Connected włącznie. Jednak jego unikalną cechą są czujniki mikrofalowe (radary) używane do detekcji ruchu. W praktyce przekłada się to na wyjątkową energooszczędność urządzenia podczas pracy w trybie parkingowym. W przeprowadzonym przeze mnie eksperymencie, Thinkware U3000 czuwał w trybie parkingowym przez tydzień (!), podczas gdy konkurencyjny wideorejestrator z "klasyczną" detekcją ruchu i wstrząsów, w tych samych warunkach czuwa raptem kilkanaście godzin. Reasumując, Thinkware U3000 to świetna rekomendacja, gdy priorytetem jest długotrwałe i skuteczne monitorowanie parkingowe samochodu.

Zobacz THINKWARE U3000

THINKWARE U3000

BlackVue DR970X-2CH LTE Plus

Kolejny flagowy model, także koreańskiej marki BlackVue. Tak jak w przypadku wspomnianego powyżej Thinkware U3000, trudno narzekać na ogólną funkcjonalność. Sensor STARVIS 2, nagrywanie 4K z kamery przedniej (ale znów bez HDR!), Full HD z kamery tylnej, tryby parkingowe, moduły WiFi, GPS i Bluetooth do szybkiego łączenia z aplikacją, a także wbudowany moduł 4G/LTE. I ten właśnie moduł stanowi "clue", bowiem wideorejestratory marki BlackVue zorientowane są na pracę zdalną przez internet, za pośrednictwem usługi BlackVue Cloud. Choć funkcje chmurowe różnych producentów stają się coraz popularniejsze, to właśnie rozwijana nieprzerwanie od 2016 roku usługa BlackVue Cloud jest niewątpliwie najbardziej kompleksowa i oferuje największą wszechstronność, spośród wszystkich, które miałem okazję używać i testować. BlackVue to rekomendacja dla osób bez ograniczeń budżetowych, którzy cenią kompleksowy dostęp zdalny do wideorejestratora w samochodzie.

Zobacz BlackVue DR970X-2CH LTE Plus

BlackVue DR970X-2CH LTE Plus

Sprawdź wszystkie wideorejestratory wyróżnione w rankingu

Komentarze do wpisu (39)

26 lipca 2021

Potrzebuje kamerę samochodowa coś konkretnego

7 października 2021

Super relacja Potrzebuje kamerę przednią plus tylną zewnętrzną , ktora w lusterku wstecznym bedzie pokazywała drogę Samochód reno kango cieżarowy -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Polecamy MBG Line HS900 PRO lub Mikavi PQ5 Dual.

18 października 2021

jak dla mnie tyko prido, super kamerka w dobrej cenie

24 października 2021

Po co ten podział cenowy? Chcę znaleźć kilka najlepszych rejestratorów i wybrać spośród nich. A tak nie wiem czy najlepszy w grupie A rzeczywiście jest lepszy od najlepszego z grupy B.

12 listopada 2021

Dzień dobry, chcę kupić dobrą kamerę do Audi ma to byc prezent dla syna, więc muszę sie postarac żeby mnie nie skrytykował że kupiłam g.....no. Bardzo prosze o radę. Sprawa pilna. Pozdrawiam -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Prosimy o kontakt z BOK WR24.PL Wspólnie postaramy się wybrać odpowiedni wideorejestrator.

18 listopada 2021

Wideorejestator dobrze w samochodzie mieć przy wypadkach, ale też sytuacjach kiedy policja chce nam wmówić wykroczenie. Jak na razie korzystam z orllo LX-60 która ma też funkcję kamery cofania. Nagrywa w full hd i ma aktywny tryb parkingowy. Jak to mówi przysłowie, lepiej dmuchać na zimne

23 listopada 2021

Ja od października mam model orllo RX-700 DUAL i sobie chwalę, dobra jakość obrazu 4K, tryb parkingowy i szeroki kąt widzenia do 100 stopni.

23 listopada 2021

Potrzebuję kamerki do Audi a6 c6. Mąż często jeździ w długie trasy. Proszę o podpowiedź to ma być prezent....udany prezent :-) -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Prosimy o kontakt z BOK WR24 postaramy się wspólnie dobrać odpowiedni prezent.

10 grudnia 2021

Przeglądając strony internetowe jak i znając temat prawie od podszewki stwierdzam że firma orllo to największa scamerska firma. Opłaca mnóstwo ludzi którzy ewidentnie nienaturalnie chwalą ich produkty. Coś niesamowitego, na stronie ani jednej negatywnej opinii ani nawet średniej, sam przerost formy nad treścią, sam napisałem opinię (po zakupie kilku kamer) nieprzychylną i mi skasowali. Dobrze że są jeszcze portale gdzie ci ludzie nie mają wpływu na to co się napisze. Czasami mi się wydaje że to jest jakaś niesamowita siatka w całej polsce zajmująca się hypem . Nie dajcie się nabrać na tani badziew z chin który nonstop się zawiesza. Kupujcie sprawdzone i wiarygodne marki na których strony mają rzetelne i stonowane informacje niepisane czcionką 48 z wykrzyknikami. Dobrze że ten portal jest przynajmniej obiektywny.

23 grudnia 2021

podpisuje się pod komentarzem Jerzego Wójcika.Kupiłem kamerę orllo LX-50 dual (w lusterku) wydałem 4setki z czego żadnego pożytku nie mam.Kamera co chwilę wyświetla napis "plik zablokowany" a następnie wyświetla coś po Chińsku,pomimo upgrade firmwaru i wyłączeniu wszystkich funkcji jak czujnik ruchu czy tryb parkingowy. Odradzam tej kamery chociaz ich kamera obrotowa ip jest całkiem dobra

25 grudnia 2021

Witam szukam wideorejestratora najlepiej z tylną kamerą żeby obraz był dobrej jakości tablice były czytelne czujnik ruchu na postój itd może ktoś coś doradzić -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: W celu omówieniu naszej oferty zachęcamy do kontaktu z BOK WR24. Jeśli budżet pozwoli polecamy BlackVue DR900X-2CH Plus.

27 grudnia 2021

Super materiał. Bardzo pomógł mi wybrać odpowiadający moim kryteriom wideorejestrator. Zaraz złożę zamówienie :)

12 stycznia 2022

Jaki rodzaj karty pamięci jest kompatybilny z Mikavi PQ6 3CH? -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Standardowo dołączamy karty Kioxia Exceria, największą wytrzymałość gwarantują karty typu Endurance np. Samsung PRO Endurance.

19 stycznia 2022

Korzystam obecnie z prido i7 pro. Jestem zadowolony z tego zakupu, dobry stosunek ceny do jakości.

17 kwietnia 2022

Wysyp sprzedawcow prido w komentarzach :)

18 kwietnia 2022

Bardzo pomocny materiał. Dzięki

19 kwietnia 2022

Najważniejsza jest jakość nagrywania i to żeby nocą nie było warunkowego działania. Mnie zadowoliła 4K w 30fpsach T10 z Lamaxa ale to jeszcze nie jest góra cenowa rejestratorów więc pewnie i coś lepszego będzie. Ta moja to jakieś 500zł

9 czerwca 2022

W zestawieniu ani słowa o Nextbase. Kamera mega popularna na Zachodzie. Bardzo ciekawe rozwiązania, jakość - no i nie jest chińska tylko europejska. Bardzo ciekawa alternatywa dla ludzi, którzy szukają produktu premium do swoich aut.

17 czerwca 2022

W sklepie euro AGD rtv polecili nam rejestrator Manta DVR201H. Kamera bardzo dobra . Jakość nagrywania super zarówno w dzień jak i w nocy. Szeroki kąt widzenia widać doskonale całą drogę i pobocza .

1 sierpnia 2022

Ostatnio zakupiliśmy rejestrator DVR502F DUO Cena wg mnie odpowiednia i w tej cenie uważam że bardzo fajny sprzęt mi się trafił Jakość obrazu bardzo dobra co do ceny tego urządzenia - polecam !

5 sierpnia 2022

Wzorem do zakupu byłby wideorejestrator na lusterko, dwukanałowy (kamera przednia i tylna) 2K w 60 klartkach/sek lub 30 ale ze stabilizatorem, HDR, GPS, WiFi, trybem parkingowym (P-guard), G-sensor (3D) i kamerą cofania z żyrokompasem (aby linie skręcały tak jak auto). Oczywiście instalacja i działanie tylnej kamerki bezprzewodowe na WiFi. Tak widzę wzorowe urządzenie, którego cena nie powinna przekraczać 500 zł. Każde inne nie mające którejś z tych funkcji jest gorsze od powyższego wzorca. Jak widzicie właściwie nie ma takiego i musimy wybierać z czego mamy rezygnować. Najbardziej wkurzające jest zainstalowanie kamerki tylnej a wlaściwie poprowadzenie kabla przez całe auto. Pół biedy jelśi to osobówka, ale zróbcie to w kamperze i to przy pomocy fabrycznego kabelka długości niecałych 6 metrów. Jasne możecie dodatkowo dokupić dłuższy kabel 10 metrowy i wydać dodatkową kasę (tak na prawdę to ten fabryczny ma 5,5 m a ten niby długi 9,4 m, ot chńska miarka zapewne też taka mała jak i tamtejcze ludki ), ha, ha. Ja kupiłem HS900 Pro. Bo jak się nie ma co się lubi...

23 sierpnia 2022

Dostaliśmy urządzenie Manta DVR502F, Kamera bardzo zgrabna, obsługa telefonem prosta, 5/5 jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości. Dobra jakość nagrywania w nocy jak i w dzień

20 września 2022

Kupiłem żonie też model Manta DVR502F, Bardzo w porządku sprzęt. Spełnia wymogi użytkowe, nagrania są dobrej jakości. żona zadowolona :)

10 października 2022

Mam możliwość kupna TrueCam H25. Ktoś posiada może i ma jakieś uwagi? Kamera wygląda bardzo mocno po specyfikajci i ciekawi mnie, czy realnie to wygląda to tak dobrze

17 października 2022

Po kilku tygodniach używania Manty DVR502F mogę polecić produkt. Dobrze nagrywa, wszystko widać wyraźnie. Jestem zadowolona.

21 listopada 2022

Tez mam ten model DVR502F : Bardzo fajny rejestrator w super cenie. Nagrania w dzień są w bardzo dobrej jakości, w nocy też widać nieźle. Jak najbardziej polecam!

24 listopada 2022

Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Nagrania zadawalające, prosta obsługa..

4 grudnia 2022

Prośba o pomoc w decyzji. co wybrać: Vantrue E2 Viofo A129 Plus Duo-G 70mai a800s 4k + kamera dodatkowa rc06.

15 grudnia 2022

Dzień dobry. Jestem mamą chorej dziewczynki, czesto jeżdżę po Polsce do lekarzy. Jak kobieta, czasami się boję sama z nastolatką w samochodzie. Miałam Viofo, ale mi padła. Proszę o pomoc w dobraniu porządnej kamery na przód i tył, w rozsądnej cenie. Będę bardzo wdzięczna. Ela Strzałkowska -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Prosimy o bezpośredni kontakt mailowy z BOK WR24.

8 lutego 2023

Witam ,szukam do suva odpowiedniej kamerki na przód i tyl co możecie polecić -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Zachęcam do zapoznania się z naszym rankingiem wideo.

23 maja 2023

A jaka kamera samochodowa do 500 zł na przód i tył będzie najlepsza? Czy mogę prosić o polecenie bo brakuje w rankingu kamer samochodowych do 500 zł na przód i tył. Dziękuję. -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Wśród kamer samochodowych do 500 zł na przód+tył nie ma dużego wyboru. Z naszej oferty możemy zaproponować np. MBG Line T2, jest to kamera, która została wyróżnione w poprzedniej edycji rankingu kamer samochodowych do 500 zł w kategorii dual właśnie. Zapraszamy.

1 października 2023

Co to za ranking? Gdzie są jakieś dane, czy parametry. Dla jednego duży kąt nagrywania to 100 stopni, dla drugiego to 150. Dobry HDR? Tzn co? Dobra rozdzielczość tzn. ile 720p, 1080, czy 360p. Dobrze, że chociaż jest podane, że to ranking TYLKO z dostępnych na Waszej stronie

5 października 2023

hallo fajny film mysle o tej black vue cloud.jaka cena mam pisac tu czy macie jakis emeil -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Zapraszamy do kontaktu mailowego z BOK WR24.

10 października 2023

Witam. Jakbym miał komuś pomóc doradzić lub polecić. Ostatnio zakupiłem wideorejestrator z Wi-Fi R67 2K Navitel. Miałem już wiele wideorejestratorów, ale tutaj totalne zaskoczenie na plus od samego początku. Rozdzielczość 2k robi dobrą robotę, obraz czytelny nawet nocą. Obsługuje karty pamięci microSD do 128 GB pojemności. G-sensor, tryb parkingowy wszystko na plus.Kamerkę wyposażono w kolorowy wyświetlacz, który prezentuje najważniejsze informacje o działaniu rejestratora. Kamerka jest dobrze wykonana i prosta w obsłudze. Dobra cena i produkt bardzo dobry. Warto zwrócić na nią uwagę.

21 listopada 2023

Gdzies czytalem o kamerce , z ktora moznabylo sie łączyć za pomocą telefonu i i słyszeć nawet głos z wnętrza samochodu (np rozmowy wewnatrz złodziejaszków) -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Funkcjonalność taką posiadają kamery BlackVue za pośrednictwem usługi BlackVue Cloud.

18 grudnia 2023

Po co kamera? Ludzie, POlacy...teraz wystarczy zapisać się do partii ryżego i będzie git w każdym przypadku, nawet powyżej 7 dni.

8 lutego 2024

cześć. która z kamer nagrywa najlepiej w ciemniejszych pomieszczeniach. Już dwa razy ukradli mi w garażu podziemny reflektory z samochodu. Potrzebuję rejestratora, która zadziała na ruch przy samochodzie i wyśle powiadomienie, będzie nagrywał dźwięk no i obraz będzie najlepszej jakości. Doradzicie? -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Dobrym wyborem może okazać się 70mai A810.

17 lutego 2024

Witam. Jak dla mnie to lepiej 70mai Dash Cam Omni 128GB. Ma wszystko co potrzebuję, na co dzień i w długą trasę.

28 marca 2024

Mam jeszcze niezamontowanu w samochodie kameru Tracer 2.2D FHD Tucana. Czy producenci tej kamery uzupełnili moduł GPS o funkcję ostrzegania o fotoradarach? Z powazaniem, Akeks -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Na stronie producenta nie znaleźliśmy informacji na ten temat.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium