Kategorie artykułów
Wybrane artykuły

Wyszukiwarka treści w naszym blogu:

Ranking kamer samochodowych 2023 32
Ranking kamer samochodowych 2023

Jaki wideorejestrator wybrać?
Która kamerka do auta najlepsza?
Dlaczego akurat ten rejestrator jazdy wybrać, a nie inny?
Nie wiesz który wideorejestrator kupić i potrzebujesz konkretnej wskazówki? 

Ostatnia aktualizacja rankingu: sierpień 2023

Zapraszam do zapoznania się z rankingiem najlepszych kamer samochodowych w sezonie wiosenno-letnim 2023 roku. Ranking obejmuje wyłącznie modele kamer samochodowych będące w bieżącej ofercie sklepu WR24.PL. 

Ranking nie jest sponsorowany, ale jest subiektywny i opiera się na bezpośrednich doświadczeniach wideorejestratorami. Innymi słowy, w rankingu znajdują się najlepsze moim zdaniem kamery samochodowe, które możecie aktualnie znaleźć w ofercie sklepu WR24.PL.

Wideorejestratory rekomendowane w rankingu zostały podzielone wg ilości kanałów nagrywania (na przód, na przód+tył oraz na przód+tył+wnętrze), a w każdej kategorii przedstawione zostały po 3 modele kamer samochodowych w zróżnicowanych segmentach cenowych - niskim, średnim i najwyższym. Dzięki temu każdy kierowca znajdzie w nim coś dla siebie, niezależnie od budżetu przeznaczonego na zakup wideorejestratora. Bonusowo kategoria “Personal Best”, w której przedstawiam wideorejestratory, z których osobiście korzystam w swoim prywatnym samochodzie.

Reasumując, jeśli chcesz kupić najlepszy wideorejestrator do swojego auta, koniecznie sprawdź ten ranking. :)

Spis treści

 1. Ranking wideorejestratorów 2023 na YouTube
 2. Ranking wideorejestratorów – podsumowanie dla leniwych
 3. Ranking kamer samochodowych na przód
 4. Ranking kamer samochodowych na przód+tył (dual)
 5. Ranking kamer samochodowych na przód+tył+wnętrze
 6. "Personal Best", czyli najlepsza kamera samochodowa wg Ojca Dyrektora WR24.PL

Kamery samochodowe – ranking 2023 na YouTube

Jeśli wolisz oglądać i słuchać, zamiast czytać - sprawdź ranking wideorejestratorów opublikowany na naszym kanale YouTube i dowiedz się jaka kamera samochodowa jest najlepsza. 

Jaka kamera samochodowa ranking 2023 – najlepsze kamerki do auta na YouTube

Ranking wideorejestratorów – podsumowanie dla leniwych

A jeśli nie chcesz czytać, ani oglądać, tylko chcesz poznać TOP 10 kamer samochodowych szybko, tu i teraz, oto lista wyróżnionych w niniejszym rankingu kamer samochodowych:

Kamery samochodowe na przód

 1. Budżet wysoki: 70mai Omni X200
 2. Budżet średni: VIOFO A119 Mini 2
 3. Budżet niski: Mio MiVue C545 

Kamery samochodowe na przód+tył (dual)

 1. Budżet wysoki: FineVu GX1000
 2. Budżet średni: VIOFO A129-G Plus Duo / 70mai A810 4K HDR Dual Set (aktualizacja sierpień 2023)
 3. Budżet niski: 70mai A500S Dual Set 

Kamery samochodowe na przód+tył+wnętrze

 1. Budżet wysoki: VIOFO A139 PRO 3CH
 2. Budżet średni-wyższy: VANTRUE N5
 3. Budżet niski-średni: VIOFO T130 

"Personal Best", czyli osobisty wybór Ojca Dyrektora WR24.PL

 1. BlackVue DR970X-2CH LTE z usługą BlackVue Cloud

Sprawdź wszystkie kamery wyróżnione w rankingu kamer samochodowych WR24.PL

A teraz zapraszam do lektury pełnego rankingu, wraz ze szczegółowym opisem dlaczego poszczególne modele zostały w nim wyróżnione.

Ranking kamer samochodowych 2023 na przód 

Kamery na przód samochodu to podstawa rejestrowania każdej trasy. Mocowane są do szyby przedniej i nagrywają przebieg jazdy oraz zdarzenia tylko przed samochodem. Ze względu na dość szerokie pole widzenia obiektywu większości kamer, zwykle rejestrują one także przebieg zdarzeń na poboczu czy chodniku przy jezdni. Kamery na przód to najlepsza opcja dla tych, którzy potrzebują najprostszej formy nagrywania przebiegu trasy czy postoju.

Budżet wysoki - 70mai X200 Omni

70mai Omni

Wideorejestrator 70mai X200 Omni jest na wskroś nietypowy. Urządzenie posiada ruchomą, obrotową głowicę z obiektywem, dzięki której może “rozglądać się” dokoła samochodu i nagrywać obraz w zakresie 360 stopni. Zastosowanie takiego rozwiązania jest szczególnie przydatne w kontekście inteligentnych trybów parkingowych, które także oferuje 70mai Omni. Po wykryciu “intruza” w pobliżu samochodu podczas postoju, obiektyw będzie za nim podążał obserwując jego poczynania. 

Unikalnym na tle konkurencji atutem 70mai Omni jest opcja połączenia z usługami chmurowymi przez internet i sieć 4G/LTE. Otwiera to możliwość m.in. zdalnego monitorowania parkingowego z poziomu aplikacji w smartfonie, automatyczny backup kluczowych nagrań w przestrzeni chmurowej czy śledzenie lokalizacji pojazdu w aplikacji. Funkcjonalność ta wymaga podłączenia przez moduł UP04 (dostępny osobno), który pełni funkcję modemu 4G/LTE oraz parkingowego adaptera zasilania jednocześnie.

W kontekście jakości nagrywania, 70mai Omni rejestruje obraz w rozdzielczości Full HD z prędkością 60 klatek na sekundę oraz oferuje skuteczny tryb HDR, co zapewnia wysoką jakość obrazu w dzień oraz w nocy. Pliki wideo zapisywane są do zintegrowanej w kamerze pamięci - dostępne warianty pojemności to 32 GB, 64 GB oraz 128 GB. 

Sprawdź 70mai Omni X200

Budżet średni - VIOFO A119 Mini 2

VIOFO A119 Mini 2

Rejestrator jazdy VIOFO A119 Mini to autentyczny bestseller w sklepie WR24.PL. Podstawową zaletą modelu jest świetna optyka, nagrywająca w rozdzielczości Quad HD (2.5K) z bardzo skutecznym trybem HDR. Ta kombinacja zapewnia bardzo wysoką jakość i szczegółowość obrazu w niemal każdych warunkach. Zgodnie z nazwą, kamera jest niewielka i dyskretna, posiada wyświetlacz, a także szereg dodatkowych funkcjonalności, np. moduł WiFi i apkę na smartfony, opcjonalny przycisk Bluetooth do zabezpieczania plików, moduł GPS, trzy tryby parkingowe oraz komunikaty głosowe w języku polskim.

WAŻNE! Niemalże jednocześnie z publikacją niniejszego rankingu, premierę ma udoskonalony model VIOFO A119 Mini 2. Nowa wersja hitowego wideorejestratora posiada bliźniaczą konstrukcję oraz wszystkie zalety pierwotnego modelu A119 Mini, ale wzbogacona została o nowej generacji sensor optyczny Sony Starvis 2. Zapewnia on jeszcze lepszą jakość obrazu i skuteczność trybu HDR. Nowością są także komendy głosowe, dzięki którym wybrane funkcje kamery można uruchomić bez odrywania rąk od kierownicy. Co istotne, A119 Mini 2 jest dostępna w tej samej cenie bazowej co dotychczasowa A119 Mini!

Sprawdź VIOFO A119 Mini 2

Budżet niski - Mio MiVue C545

Mio MiVue C545

W segmencie budżetowym kamer jednokanałowych wyróżniam wideorejestrator Mio MiVue C545. Mimo niewysokiej ceny jest to bardzo dobry wideorejestrator do samochodu o klasycznej konstrukcji, z wyświetlaczem LCD, przyciskami i podstawowej funkcjonalności, ale - co ważne - z niezłym jak na swój budżet układem optycznym. Rozdzielczość Full HD przy 30 klatkach na sekundę oraz skuteczny tryb HDR, który pozwala z przyzwoitą skutecznością odczytywać tablice rejestracyjne także w warunkach nocnych. Mimo niskiej ceny, kamera posiada tryb parkingowy (wymaga adaptera zasilania) oraz opcję dołączenia kamery tylnej Mio A50 dla zwiększonego zakresu monitorowania. 

Sprawdź Mio MiVue C545

Ranking kamer samochodowych 2023 na przód+tył (dual)

Kamery typu DUAL, czyli na przód i tył samochodu jednocześnie, zapewniają zapis zdarzeń także z tyłu pojazdu. Stanowi to dodatkowe zabezpieczenie np. w sytuacji najechania na tył i ucieczki sprawcy czy kolizji podczas manewrowania na postoju. Kamery do auta dwukanałowe to jednocześnie najbardziej popularny segment produktów wśród klientów sklepu WR24.PL.

Budżet wysoki - FineVu GX1000

FineVu GX1000

Rejestratory jazdy FineVu są dostępne od niedawna w naszej ofercie, ale flagowy wideorejestrator FineVu GX1000 testowałem od dłuższego czasu i zrobił on na mnie spore wrażenie. Kamera jest stosunkowo niewielka i dyskretna, pozbawiona wyświetlacza. Obsługa funkcji kamery przebiega poprzez intuicyjną i dobrze przemyślaną aplikację na smartfony. Wideorejestrator nagrywa wideo w rozdzielczości 2.5K (Quad HD) z obydwu kamer jednocześnie oraz posiada bardzo skuteczny tryb HDR odczytujący tablice w nocy.

Z dodatkowych funkcjonalności można wymienić m.in. komunikaty głosowe w języku polskim czy funkcje asystentów kierowcy. Jest to wideorejestrator z GPS posiadający funkcję ostrzegania o fotoradarach i odcinkowych pomiarach prędkości. FineVu GX1000 legitymuje się także zaawansowanymi trybami parkingowymi z buforowaną detekcją ruchu i wstrząsów. Co istotne, do skorzystania z trybu parkingowego nie jest wymagany dodatkowy adapter zasilania, bowiem przewody służące podłączeniu kamerki do instalacji elektrycznej samochodu znajdują się w zestawie podstawowym, a kamera sama w sobie posiada funkcję zabezpieczenia napięciowego akumulatora w samochodzie.

Sprawdź FineVu GX1000

Budżet średni - VIOFO A129-G Plus Duo

VIOFO A129-G Plus Duo

Wideorejestrator VIOFO A129-G Plus Duo to weteran wcześniejszych edycji rankingów, bowiem jest to model o niemal 3-letniej historii, a jednak wciąż stanowiący jedną z najlepszych propozycji w swej kategorii. Dyskretna budowa, wysoka jakość nagrań w rozdzielczościach 2.5K+FHD, tryb HDR zwiększający skuteczność odczytu tablic w nocy, zintegrowane moduły bezprzewodowe WiFi (aplikacja na smartfon), Bluetooth (opcjonalny przycisk do zabezpieczania nagrań), moduł GPS oraz trzy tryby parkingowe - dzięki temu kamera zapewnia monitoring samochodu podczas postoju. Jest to też jeden z najbardziej popularnych wśród klientów WR24.PL model wideorejestratora samochodowego

Sprawdź VIOFO A129-G Plus Duo

Budżet średni nr 2 - 70mai A810 4K HDR Dual Set

(aktualizacja sierpień 2023)

70mai A810 Dual Set

W sezonie wakacyjnym roku 2023 premierę miał wyjątkowo ciekawy wideorejestrator 70mai A810 4K HDR, który postanowiłem dodatkowo wyróżnić w bieżącej edycji rankingu. Jest to rejestrator wyposażony w najnowszej generacji sensor obrazu Sony Starvis 2 IMX678, oferujący fantastyczną jakość obrazu w rozdzielczości 4K z trybem HDR włącznie. Kamera tylna nagrywa w rozdzielczości Full HD. Urządzenie jest wyposażone także w moduły komunikacji bezprzewodowej z aplikacją na smartfony czy inteligentne tryby parkingowe.

Co ważne, wideorejestrator jest kompatybilny z usługami chmurowymi 70mai, które zapewnią zdalny dostęp do kamery przez internet, czy otrzymywanie powiadomień o zdarzeniach w aplikacji. Usługi te mają być udostępnione w IV kwartale 2023 roku poprzez aktualizację oprogramowania. Wideorejestrator jest przy tym bardzo optymalnie wyceniony, co czyni go jednym z najlepszych propozycji wśród rejestratorów typu "Dual" w relacji jakość / możliwości / cena.

Sprawdź 70mai A810 4K HDR Dual Set

Budżet niski - 70mai A500S Dual Set

70mai A500S Dual Set

Wideorejestrator 70mai A500S (znany także pod nazwą 70mai PRO Plus+) występuje w wersji pojedynczej - na przód samochodu - a także w zestawie z kamerą tylną RC06 jako 70mai A500S Dual Set. Kompaktowa i solidna budowa, dobra jakość nagrań w rozdzielczości 2.5K z kamery przedniej, moduł WiFi i aplikacja na smartfon oraz wbudowany moduł GPS to główne atuty tego modelu. Kamera posiada także tryb parkingowy z nagrywaniem poklatkowym oraz detekcją wstrząsów. 70mai A500S Dual Set to dobra kamera samochodowa dla osób poszukujących DUAL-a w rozsądnym budżecie.

Sprawdź 70mai A500S Dual Set

Ranking kamer samochodowych 2023 na przód+tył+wnętrze 

Wideorejestratory wyposażone w dodatkową kamerę rejestrującą wnętrze pojazdu oferują praktycznie pełen zakres monitoringu zdarzeń na zewnątrz i wewnątrz pojazdu podczas jazdy oraz w trakcie postoju. Kamera wewnętrzna (a jeden z proponowanych poniżej modeli ma dwie takie kamery) zwykle ma na tyle szeroki kąt widzenia, że obejmuje również boki pojazdu, przez co zarejestrowany materiał wideo może okazać się bezcenny w dochodzeniu odszkodowania za drobne kolizje parkingowe czy akty wandalizmu. Co istotne, kamery rejestrujące wnętrze wyposażone są w diody podczerwieni, więc nagrywanie nocą nieoświetlonego wnętrza pojazdu nie stanowi problemu.

Budżet wysoki - VIOFO A139 PRO 3CH

VIOFO A139 PRO 3CH

Wideorejestrator VIOFO A139 PRO 3CH jest bez dwóch zdań przełomowy i wyznaczający nowe trendy w branży, bowiem jako pierwszy w historii zaoferował najnowszej generacji sensor optyczny Sony Starvis 2 oraz bezkonkurencyjną w swojej klasie jakość nagrań 4K z trybem HDR jednocześnie z kamery przedniej. Na dzień publikacji tego rankingu, żadna inna kamera dostępna na rynku nie dorównuje modelowi A139 PRO pod tym względem. Urządzenie jest zarządzane poprzez aplikację oraz dwuzakresowy moduł WiFi, dzięki któremu pobieranie plików do smartfonu przebiega szybko. Zintegrowany moduł Bluetooth pozwala sparować opcjonalny przycisk Bluetooth do zabezpieczania nagrań. Oczywiście dostępne są również tryby parkingowe z buforowaną detekcją zdarzeń. Na uwagę zasługuje filtr polaryzacyjny CPL na obiektyw, redukujący znacząco efekt odbicia światła na nagraniach, który znajduje się w wyposażeniu podstawowym z kamerą.

Co ciekawe, VIOFO A139 PRO mógłbym śmiało wyróżnić również w kategorii najlepszych kamer 1- oraz 2-kanałowych niniejszego rankingu, bowiem model ten występuje też w takich wariantach. 

Sprawdź VIOFO A139 PRO 3CH

Budżet średni/wyższy - VANTRUE N5

VANTRUE N5

Marka VANTRUE ostatnio zaskakuje ciekawymi nowościami, a do takiej kategorii z pewnością zalicza się najnowszy wideorejestrator VANTRUE N5, który posiada aż cztery kanały (przód+tył+2*wnętrze). Dodatkowy obiektyw rozszerza zakres monitorowania zdarzeń wewnątrz i na zewnątrz pojazdu. Moduł główny kamery nie należy do najmniejszych, ale uwagę zwraca solidna jakość wykonania i magnetyczny uchwyt. Moduł tylny z kolei integruje w jednej obudowie obiektyw kamery tylnej oraz wewnętrznej - sprytny patent na to, by uniknąć dodatkowego okablowania.

VANTRUE N5 nagrywa filmy w rozdzielczości 2.5K z kamery przedniej oraz Full HD z pozostałych. Posiada dość duży i czytelny wyświetlacz LCD, a także dwuzakresowy moduł WiFi, dzięki czemu zarządzanie ustawieniami czy pobieranie plików do smartfona poprzez aplikację jest wydajniejsze. Ponadto tryby parkingowe z buforowaną detekcją ruchu, komendy głosowe umożliwiające wywołanie wybranych funkcji bez odrywania rąk od kierownicy oraz zintegrowany moduł GPS.

Sprawdź VANTRUE N5

Budżet niski/średni - VIOFO T130

VIOFO T130

Choć nie jest to najtańsza kamera 3-kanałowa w ofercie (stąd budżet określony jest roboczo jako niski/średni), to moim zdaniem wideorejestrator VIOFO T130 jest najbardziej godny uwagi jeśli posiadasz budżet nieznacznie przekraczający kwotę 1000 zł. Na wyróżnienie zasługuje moduł główny, w którym obiektywy przedni oraz wewnętrzny posiadają szeroki zakres regulacji. Kamerę wewnętrzną skierować można także w bok, co ułatwi nagrywanie np. interwencji policji czy aktów agresji drogowej. VIOFO T130 nagrywa filmy w rozdzielczościach 2.5K+FHD+FHD, posiada moduły WiFi (aplikacja na smartfon), Bluetooth (opcjonalny przycisk do zabezpieczania nagrań), GPS oraz tryby parkingowe (wymagany adapter zasilania).

Sprawdź VIOFO T130

"Personal Best", czyli najlepsza kamera samochodowa wg Ojca Dyrektora WR24.PL

Nie jest tajemnicą, że wideorejestratory marki BlackVue darzę sympatią i korzystam z nich od kilku lat w swoim prywatnym samochodzie. Kamera BlackVue służy jako podstawowy wideorejestrator, który towarzyszy mi zawsze, niezależnie od tego jakie inne kamery aktualnie są poddawane testom. 

BlackVue

Dlaczego BlackVue? Kamery tej marki same w sobie w istocie oferują bardzo zbliżone do konkurencyjnych modeli parametry i funkcjonalności. Wysoka jakość wykonania, solidna optyka Full HD lub 4K, moduły WiFi/Bluetooth oraz GPS, tryby parkingowe, zintegrowane adaptery zasilania itp itd. 

Czynnik “X”, który sprawia, że oferta BlackVue jest wyjątkowa (i jak dotąd bezkonkurencyjna), to usługa BlackVue Cloud, która umożliwia kompleksowe zarządzanie funkcjonalnościami wideorejestratora w pełni zdalnie, poprzez internetową “chmurę” i sieć 4G/LTE. Zdalny podgląd obrazu z kamery na żywo, alerty o zdarzeniach w aplikacji na smartfonie, śledzenie pozycji GPS, automatyczne kopiowanie zdarzeń do chmury, zdalne pobieranie plików wideo z kamery, funkcje zdalnego nadzoru floty pojazdów - to niektóre możliwości “chmurowe”, które szerzej opisałem w recenzji usługi BlackVue Cloud na blogu oraz na kanale YouTube.

Aktualna na rok 2023 paleta wideorejestratorów marki BlackVue dzieli się na dwie zasadnicze rodziny modeli:

BlackVue DR970X - rozdzielczość 4K 30fps w przedniej kamerze, Full HD 30fps w pozostałych

BlackVue DR770X - rozdzielczość Full HD 60fps w przedniej kamerze, Full HD 30 fps w pozostałych

Poza rozdzielczością modułu głównego oraz ilością kanałów, pod względem funkcjonalnym wszystkie warianty kamer BlackVue są niemalże identyczne. Modele z przyrostkiem "LTE" posiadają zintegrowany moduł 4G/LTE, a karta SIM wkładana jest bezpośrednio do wideorejestratora. Dzięki temu kamera uzyskuje bezpośrednio dostęp do usługi BlackVue Cloud. Pozostałe modele dostęp do sieci internet uzyskują poprzez zewnętrzny moduł 4G/LTE lub hotspot WiFi, a więc wymagają dodatkowego akcesorium, aby skorzystać z pełnego potencjału usług chmurowych.

Porównanie funkcjonalności kamer BlackVue prezentuje tabela:

tabela porównawcza wideorejestratorów blackvue dr770x dr970x

Sprawdź kamery samochodowe marki BlackVue

PS. Moim osobistym wyborem jest model BlackVue DR970X-2CH LTE.

BlackVue DR970X-2CH LTE

Sprawdź BlackVue DR970X-2CH LTE

Sprawdź wszystkie kamery wyróżnione w rankingu kamer samochodowych WR24.PL

Komentarze do wpisu (32)

26 lipca 2021

Potrzebuje kamerę samochodowa coś konkretnego

7 października 2021

Super relacja Potrzebuje kamerę przednią plus tylną zewnętrzną , ktora w lusterku wstecznym bedzie pokazywała drogę Samochód reno kango cieżarowy -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Polecamy MBG Line HS900 PRO lub Mikavi PQ5 Dual.

18 października 2021

jak dla mnie tyko prido, super kamerka w dobrej cenie

24 października 2021

Po co ten podział cenowy? Chcę znaleźć kilka najlepszych rejestratorów i wybrać spośród nich. A tak nie wiem czy najlepszy w grupie A rzeczywiście jest lepszy od najlepszego z grupy B.

12 listopada 2021

Dzień dobry, chcę kupić dobrą kamerę do Audi ma to byc prezent dla syna, więc muszę sie postarac żeby mnie nie skrytykował że kupiłam g.....no. Bardzo prosze o radę. Sprawa pilna. Pozdrawiam -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Prosimy o kontakt z BOK WR24.PL Wspólnie postaramy się wybrać odpowiedni wideorejestrator.

18 listopada 2021

Wideorejestator dobrze w samochodzie mieć przy wypadkach, ale też sytuacjach kiedy policja chce nam wmówić wykroczenie. Jak na razie korzystam z orllo LX-60 która ma też funkcję kamery cofania. Nagrywa w full hd i ma aktywny tryb parkingowy. Jak to mówi przysłowie, lepiej dmuchać na zimne

23 listopada 2021

Ja od października mam model orllo RX-700 DUAL i sobie chwalę, dobra jakość obrazu 4K, tryb parkingowy i szeroki kąt widzenia do 100 stopni.

23 listopada 2021

Potrzebuję kamerki do Audi a6 c6. Mąż często jeździ w długie trasy. Proszę o podpowiedź to ma być prezent....udany prezent :-) -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Prosimy o kontakt z BOK WR24 postaramy się wspólnie dobrać odpowiedni prezent.

10 grudnia 2021

Przeglądając strony internetowe jak i znając temat prawie od podszewki stwierdzam że firma orllo to największa scamerska firma. Opłaca mnóstwo ludzi którzy ewidentnie nienaturalnie chwalą ich produkty. Coś niesamowitego, na stronie ani jednej negatywnej opinii ani nawet średniej, sam przerost formy nad treścią, sam napisałem opinię (po zakupie kilku kamer) nieprzychylną i mi skasowali. Dobrze że są jeszcze portale gdzie ci ludzie nie mają wpływu na to co się napisze. Czasami mi się wydaje że to jest jakaś niesamowita siatka w całej polsce zajmująca się hypem . Nie dajcie się nabrać na tani badziew z chin który nonstop się zawiesza. Kupujcie sprawdzone i wiarygodne marki na których strony mają rzetelne i stonowane informacje niepisane czcionką 48 z wykrzyknikami. Dobrze że ten portal jest przynajmniej obiektywny.

23 grudnia 2021

podpisuje się pod komentarzem Jerzego Wójcika.Kupiłem kamerę orllo LX-50 dual (w lusterku) wydałem 4setki z czego żadnego pożytku nie mam.Kamera co chwilę wyświetla napis "plik zablokowany" a następnie wyświetla coś po Chińsku,pomimo upgrade firmwaru i wyłączeniu wszystkich funkcji jak czujnik ruchu czy tryb parkingowy. Odradzam tej kamery chociaz ich kamera obrotowa ip jest całkiem dobra

25 grudnia 2021

Witam szukam wideorejestratora najlepiej z tylną kamerą żeby obraz był dobrej jakości tablice były czytelne czujnik ruchu na postój itd może ktoś coś doradzić -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: W celu omówieniu naszej oferty zachęcamy do kontaktu z BOK WR24. Jeśli budżet pozwoli polecamy BlackVue DR900X-2CH Plus.

27 grudnia 2021

Super materiał. Bardzo pomógł mi wybrać odpowiadający moim kryteriom wideorejestrator. Zaraz złożę zamówienie :)

12 stycznia 2022

Jaki rodzaj karty pamięci jest kompatybilny z Mikavi PQ6 3CH? -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Standardowo dołączamy karty Kioxia Exceria, największą wytrzymałość gwarantują karty typu Endurance np. Samsung PRO Endurance.

19 stycznia 2022

Korzystam obecnie z prido i7 pro. Jestem zadowolony z tego zakupu, dobry stosunek ceny do jakości.

17 kwietnia 2022

Wysyp sprzedawcow prido w komentarzach :)

18 kwietnia 2022

Bardzo pomocny materiał. Dzięki

19 kwietnia 2022

Najważniejsza jest jakość nagrywania i to żeby nocą nie było warunkowego działania. Mnie zadowoliła 4K w 30fpsach T10 z Lamaxa ale to jeszcze nie jest góra cenowa rejestratorów więc pewnie i coś lepszego będzie. Ta moja to jakieś 500zł

9 czerwca 2022

W zestawieniu ani słowa o Nextbase. Kamera mega popularna na Zachodzie. Bardzo ciekawe rozwiązania, jakość - no i nie jest chińska tylko europejska. Bardzo ciekawa alternatywa dla ludzi, którzy szukają produktu premium do swoich aut.

17 czerwca 2022

W sklepie euro AGD rtv polecili nam rejestrator Manta DVR201H. Kamera bardzo dobra . Jakość nagrywania super zarówno w dzień jak i w nocy. Szeroki kąt widzenia widać doskonale całą drogę i pobocza .

1 sierpnia 2022

Ostatnio zakupiliśmy rejestrator DVR502F DUO Cena wg mnie odpowiednia i w tej cenie uważam że bardzo fajny sprzęt mi się trafił Jakość obrazu bardzo dobra co do ceny tego urządzenia - polecam !

5 sierpnia 2022

Wzorem do zakupu byłby wideorejestrator na lusterko, dwukanałowy (kamera przednia i tylna) 2K w 60 klartkach/sek lub 30 ale ze stabilizatorem, HDR, GPS, WiFi, trybem parkingowym (P-guard), G-sensor (3D) i kamerą cofania z żyrokompasem (aby linie skręcały tak jak auto). Oczywiście instalacja i działanie tylnej kamerki bezprzewodowe na WiFi. Tak widzę wzorowe urządzenie, którego cena nie powinna przekraczać 500 zł. Każde inne nie mające którejś z tych funkcji jest gorsze od powyższego wzorca. Jak widzicie właściwie nie ma takiego i musimy wybierać z czego mamy rezygnować. Najbardziej wkurzające jest zainstalowanie kamerki tylnej a wlaściwie poprowadzenie kabla przez całe auto. Pół biedy jelśi to osobówka, ale zróbcie to w kamperze i to przy pomocy fabrycznego kabelka długości niecałych 6 metrów. Jasne możecie dodatkowo dokupić dłuższy kabel 10 metrowy i wydać dodatkową kasę (tak na prawdę to ten fabryczny ma 5,5 m a ten niby długi 9,4 m, ot chńska miarka zapewne też taka mała jak i tamtejcze ludki ), ha, ha. Ja kupiłem HS900 Pro. Bo jak się nie ma co się lubi...

23 sierpnia 2022

Dostaliśmy urządzenie Manta DVR502F, Kamera bardzo zgrabna, obsługa telefonem prosta, 5/5 jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości. Dobra jakość nagrywania w nocy jak i w dzień

20 września 2022

Kupiłem żonie też model Manta DVR502F, Bardzo w porządku sprzęt. Spełnia wymogi użytkowe, nagrania są dobrej jakości. żona zadowolona :)

10 października 2022

Mam możliwość kupna TrueCam H25. Ktoś posiada może i ma jakieś uwagi? Kamera wygląda bardzo mocno po specyfikajci i ciekawi mnie, czy realnie to wygląda to tak dobrze

17 października 2022

Po kilku tygodniach używania Manty DVR502F mogę polecić produkt. Dobrze nagrywa, wszystko widać wyraźnie. Jestem zadowolona.

21 listopada 2022

Tez mam ten model DVR502F : Bardzo fajny rejestrator w super cenie. Nagrania w dzień są w bardzo dobrej jakości, w nocy też widać nieźle. Jak najbardziej polecam!

24 listopada 2022

Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Nagrania zadawalające, prosta obsługa..

4 grudnia 2022

Prośba o pomoc w decyzji. co wybrać: Vantrue E2 Viofo A129 Plus Duo-G 70mai a800s 4k + kamera dodatkowa rc06.

15 grudnia 2022

Dzień dobry. Jestem mamą chorej dziewczynki, czesto jeżdżę po Polsce do lekarzy. Jak kobieta, czasami się boję sama z nastolatką w samochodzie. Miałam Viofo, ale mi padła. Proszę o pomoc w dobraniu porządnej kamery na przód i tył, w rozsądnej cenie. Będę bardzo wdzięczna. Ela Strzałkowska -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Prosimy o bezpośredni kontakt mailowy z BOK WR24.

8 lutego 2023

Witam ,szukam do suva odpowiedniej kamerki na przód i tyl co możecie polecić -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Zachęcam do zapoznania się z naszym rankingiem wideo.

23 maja 2023

A jaka kamera samochodowa do 500 zł na przód i tył będzie najlepsza? Czy mogę prosić o polecenie bo brakuje w rankingu kamer samochodowych do 500 zł na przód i tył. Dziękuję. -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Wśród kamer samochodowych do 500 zł na przód+tył nie ma dużego wyboru. Z naszej oferty możemy zaproponować np. MBG Line T2, jest to kamera, która została wyróżnione w poprzedniej edycji rankingu kamer samochodowych do 500 zł w kategorii dual właśnie. Zapraszamy.

1 października 2023

Co to za ranking? Gdzie są jakieś dane, czy parametry. Dla jednego duży kąt nagrywania to 100 stopni, dla drugiego to 150. Dobry HDR? Tzn co? Dobra rozdzielczość tzn. ile 720p, 1080, czy 360p. Dobrze, że chociaż jest podane, że to ranking TYLKO z dostępnych na Waszej stronie

Biuro Obsługi Klienta:

Telefon: 68 411 41 71 (dni rob. 10-16)

bok@wr24.pl (dni robocze 9-17)

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium