Ochrona serwisowa EasyProtect

EasyProtect Logo

Skorzystaj z ochrony serwisowej EasyProtect
i rozszerz gwarancję swojego sprzętu nawet o 3 lata!

Rozszerz ochronę swojego sprzętu już od 49 złotych! Naprawy realizowane są od kwoty wartości sprzętu, a w przypadku nieopłacalności EasyProtect wymieni sprzęt na całkiem nowy! Nabycie ochrony jest możliwe również przy zakupie na fakturę VAT i możesz rozliczyć podatek od usługi!

Ochrona dotyczy sprzętu elektronicznego, który posiada nie mniej niż 12 i nie więcej niż 60 miesięcy gwarancji producenta, importera lub sprzedającego. Naprawy realizowane są w autoryzowanych serwisach! Dodatkowo dodatkowa ochrona jest przypisana na stałe do sprzętu, co może podnieść jego wartość przy ewentualnej odsprzedaży.

Jak to działa?

1. kupujesz produkt z naszej oferty,
2. w koszyku wybierasz opcję rozszerzenia gwarancji: 

3. wraz z zakupionym sprzętem otrzymujesz certyfikat potwierdzający zakup usługi,
4. w razie konieczności po zakończeniu gwarancji producenta, korzystasz z rozszerzonej gwarancji EasyProtect!

Urządzenie nie działa, co teraz?

Jeśli urządzenie przestało działać w momencie obowiązywania gwarancji producenta tj. 12 lub 24 miesiące (zgodnie z informacją na stronie), możesz skontaktować się z nami, ustalimy warunki wysyłki produktu do nas lub dystrybutora.

Jeśli jednak usterka wystąpiła po zakończeniu gwarancji producenta, masz prawo skorzystać z rozszerzonej gwarancji EasyProtect. Zgłoś awarię za pomocą strony - http://easyprotect.pl/zglos-awarie. Sprawa zostanie rozpatrzona w przeciągu 24 godzin i skontaktuje się z Tobą pracownik EasyProtect.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Biuro Obsługi Klienta:

Telefon: 68 411 41 71 (dni robocze 10-16)

bok@wr24.pl (dni robocze 9-17)

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium