Kategorie artykułów
Wybrane artykuły

Wyszukiwarka treści w naszym blogu:

3 lata gwarancji na wideorejestratory marki Mio MiVue 0
3 lata gwarancji na kamery Mio

Mio, wiodąca marka kamer samochodowych w Polsce, nieustannie dba o to, aby jej produkty odznaczały się najwyższą jakością. Klienci Mio doceniają markę za jej innowacyjne rozwiązania, świetną jakość nagrań oraz przystępne ceny urządzeń o zaawansowanych funkcjach. Z dniem 1 marca br. marka ogłosiła, że na wybrane modele kamer obowiązywać będą aż 3 lata gwarancji!

- Postanowiliśmy wydłużyć standardową 2-letnią gwarancję na 3 lata dla większości modeli dostępnych na polskim rynku. Z jednej strony wierzymy w jakość naszych urządzeń, zaś z drugiej chcemy dać naszym klientom pewność, że jeśli kamera ulegnie uszkodzeniu, mają dodatkowy rok na jej bezpłatną naprawę w ramach gwarancji serwisowej – powiedział Łukasz Tetkowski, Marketing & Communication & E-Commerce Head - CEE, DACH. Mitac International Corp.

3 lata gwarancji na kamery samochdoowe Mio

Decydując się na zakup wybranych kamer samochodowych Mio, otrzymamy uaktualnienie oraz aż 3 lata bezpłatnej gwarancji na urządzenie i jego baterię. Lista modeli dostępnych w sklepie WR24.PL i objętych akcją poniżej:

Kamery samochodowe Mio zdobywały na przestrzeni lat wiele nagród konsumenckich. Tylko w ubiegłym roku nagrodzone zostały 2 kamery: Mio MiVue 848 w plebiscycie Tech Awards 2022 oraz Mio MiVue 886 4K w plebiscycie The Best of Moto 2022.

Dla marki Mio jakość jest najważniejsza. Każdy w wyżej wymienionych modeli w czasie od projektu do produkcji został poddany aż 50 szczegółowym testom. Celem jest zapewnienie użytkownikom najwyższej jakości oraz niezawodnych kamer samochodowych.

Bezpłatna aktualizacja nie obejmuje akcesoriów eksploatacyjnych (uchwyty, ładowarki samochodowe). Gwarancja na akcesoria wynosi odpowiednio 3 miesiące.

Jak skorzystać z oferty?

Po prostu zamów dowolny wideorejestrator Mio objęty akcją w okresie od 1 marca do 31 grudnia 2023 włącznie. Dodatkowy rok gwarancji obejmuje z automatu wszystkie kamery kupione w okresie promocji. Oferta obejmuje także Gotowe Zestawy z kamerami samochodowymi Mio MiVue.

Zobacz kamery samochodowe Mio MiVue w sklepie WR24.PL

Zobacz przegląd modeli Mio MiVue na naszym blogu

Komentarze do wpisu (0)

Biuro Obsługi Klienta:

Telefon: 68 411 41 71 (dni rob. 10-16)

bok@wr24.pl (dni robocze 9-17)

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium