Kategorie artykułów
Chmura tagów
Wybrane artykuły
Aktualizacja firmware 70mai A500S do wersji V1.0.14ww 9
Aktualizacja firmware 70mai A500S do wersji V1.0.14ww

Dzięki udostępnionej aktualizacji oprogramowania otrzymujemy możliwość nagrywania timelapse w trybie parkingowym. Urządzenie rejestruje w trybie poklatkowym do momentu wykrycia wstrząsu. Po aktywacji czujnika przeciążeniowego nastąpi nagranie normalnego, zabezpieczonego klipu. Po ustaniu wstrząsów kamera powróci do rejestrowania nagrania timelapse.

a500s-70mai-fw-update

W przypadku wersji A500S Dual, tylko moduł przedni potrafi nagrywać filmy poklatkowe. Natomiast po wykryciu wstrząsu obie kamery zarejestrują nagranie. Jeśli wstrząsy nie będą się powtarzać, moduł główny ponownie przejdzie w tryb poklatkowy.

Do poprawnego funkcjonowania trybu parkingowego niezbędne jest podłączenie kamery do stałego zasilania za pomocą dedykowanego adaptera zasilania z funkcją ACC.

Aktualizacja pokaże się jako dostępna opcja po podłączeniu do kamery telefonu z zainstalowaną aplikacją 70mai.  

Komentarze do wpisu (9)

10 stycznia 2022

Mój A500s zaktualizowało się do V1.0.15ww i popsuła się płynność nagrań. Co 1-2sekundy jest przy cięcie. Przed aktualizacją było ok. -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Sugerujemy przywrócenie ustawień fabrycznych kamery i format karty pamięci. Jeśli problem nadal będzie występować prosimy o kontakt z BOK WR24.

11 stycznia 2022

Zaraz po zakupie kamery zrobiłem aktualizację do V1.0.15ww, która daje już możliwość nagrywania timelaps w trybie prakingowym. Mam wszystko podłączone za pomocą KITa pod bezpieczniki. Teoretycznie wszystko jest podpięte dobrze, a kamerka nagrywa normalnie, jest tylko problem jest z tym trybem parkingowym. Jeżeli włączę w ustawieniach "timelaps", to po wyłączeniu zapłonu przechodzi w tą funkcję, świeci się zielona dioda i rzeczywiście to działa. Wracam po jakimś czasie do auta, trzaskam drzwiami, uderzam w szybę czy samą kamerkę a ona nie wykrywa żadnego zdarzenia, dalej nagrywa timelaps,a przekręcam zapłon i się standardowo uruchamia, jest gotowa do drogi. Dopiero gdy w ustawieniach wyłączę funkcję nagrywania timelaps i zostawię tylko tryb parkingowy to późniejsze trzaśnięcie drzwiami oraz wszystkie inne sytuacje symulujące uderzenie nagrywa jako zdarzenie (mruga czerwona dioda) i mnie o tym informuje jak załączę zapłon. Czyli mogę wybrać teoretycznie jedną z tych funkcji, ale razem ze sobą nie działają. Czy ktoś może miał podobny problem? -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Prosimy o kontakt z BOK WR24.

13 stycznia 2022

U mnie jest to samo co u kolegi wyżej, też na firmware 1.0.15ww, jak działa timelapse to po wymuszeniu wstrząsu (tryb parkingowy), to później po włączeniu zapłonu informuje o nagranym wideo w trybie parkingowym, ale filmu w galerii brak...

15 stycznia 2022

Witam wracając do A500s. Przywruciłem ustawienia fabryczne. Nawet inna karta. I dalej przycina filmiki. Jest może możliwość wrucenia do poprzedniej wersji oprogramowania? Bo przed aktualizacja było ok.

11 lutego 2022

Mnie się... nie pytało i wrzuciło V1.0.15ww. U mnie jest OK. Nic się nie przycina. Timelaps też mi dobrze wrzuca...dziwne. Może kwestia karty i prędkości. Ja używam U3 / V30

15 lutego 2022

Kamerka poszła na serwis. Po tygodniu odesłali i stwierdzili że jest dobrze. Czyli przycina dalej. Link do filmu jak to wygląda https://youtu.be/px1UPDgzHMk -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Prosimy o kontakt z BOK WR24.PL

8 kwietnia 2022

Czy komuś udało się rozwiązać problem Jakuba z oprogramowaniem V1.0.15ww, timelapse i trybem parkingowym? U mnie występuje taki sam problem i nie znalazłem nigdzie nic na ten temat. -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Czy kamera pochodzi z polskiej dystrybucji? Prosimy o kontakt w sprawie problemów technicznych z BOK WR24.PL drogą mailową.

9 kwietnia 2022

Zaktualizowałem po zakupie do v1.0.17ww i ogólnie lipa z zasilaniem ACC nie widzi go korzysta tylko ze stałego. firmware czy wada/usterka produktu a może niedomaganie UP02? -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Prosimy o kontakt mailowy z BOK WR24.PL

5 maja 2022

Mam problem z adapterem i chyba jest zepsuty... podłączony prawidłowo mianowicie zolty pod stacyjkę czerwony pod stałe.. ale po zgaszeniu auta kamera i tak się wyłącza... niemam już pomysłu... Jeszcze jedno pytanie. czy oprogramowanie 1.017ww jest lepsze od 1.0.14ww?? Pozdrawiam -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: W sprawie problemów z adapterem prosimy o kontakt z BOK WR24.PL Korzyści płynące z aktualizacji softu do V1.0.14ww opisane są w ramach powyższego artykułu.

Biuro Obsługi Klienta:

Telefon: 68 411 41 71

bok@wr24.pl (dni robocze 9-17)

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium