Kategorie artykułów
Wybrane artykuły

Wyszukiwarka treści w naszym blogu:

Aktualizacja firmware 70mai A500S do wersji V1.0.14ww

15
Aktualizacja firmware 70mai A500S do wersji V1.0.14ww

Dzięki udostępnionej aktualizacji oprogramowania otrzymujemy możliwość nagrywania timelapse w trybie parkingowym. Urządzenie rejestruje w trybie poklatkowym do momentu wykrycia wstrząsu. Po aktywacji czujnika przeciążeniowego nastąpi nagranie normalnego, zabezpieczonego klipu. Po ustaniu wstrząsów kamera powróci do rejestrowania nagrania timelapse.

a500s-70mai-fw-update

W przypadku wersji A500S Dual, tylko moduł przedni potrafi nagrywać filmy poklatkowe. Natomiast po wykryciu wstrząsu obie kamery zarejestrują nagranie. Jeśli wstrząsy nie będą się powtarzać, moduł główny ponownie przejdzie w tryb poklatkowy.

Do poprawnego funkcjonowania trybu parkingowego niezbędne jest podłączenie kamery do stałego zasilania za pomocą dedykowanego adaptera zasilania z funkcją ACC.

Aktualizacja pokaże się jako dostępna opcja po podłączeniu do kamery telefonu z zainstalowaną aplikacją 70mai.  

Komentarze do wpisu (15)

10 stycznia 2022

Mój A500s zaktualizowało się do V1.0.15ww i popsuła się płynność nagrań. Co 1-2sekundy jest przy cięcie. Przed aktualizacją było ok. -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Sugerujemy przywrócenie ustawień fabrycznych kamery i format karty pamięci. Jeśli problem nadal będzie występować prosimy o kontakt z BOK WR24.

11 stycznia 2022

Zaraz po zakupie kamery zrobiłem aktualizację do V1.0.15ww, która daje już możliwość nagrywania timelaps w trybie prakingowym. Mam wszystko podłączone za pomocą KITa pod bezpieczniki. Teoretycznie wszystko jest podpięte dobrze, a kamerka nagrywa normalnie, jest tylko problem jest z tym trybem parkingowym. Jeżeli włączę w ustawieniach "timelaps", to po wyłączeniu zapłonu przechodzi w tą funkcję, świeci się zielona dioda i rzeczywiście to działa. Wracam po jakimś czasie do auta, trzaskam drzwiami, uderzam w szybę czy samą kamerkę a ona nie wykrywa żadnego zdarzenia, dalej nagrywa timelaps,a przekręcam zapłon i się standardowo uruchamia, jest gotowa do drogi. Dopiero gdy w ustawieniach wyłączę funkcję nagrywania timelaps i zostawię tylko tryb parkingowy to późniejsze trzaśnięcie drzwiami oraz wszystkie inne sytuacje symulujące uderzenie nagrywa jako zdarzenie (mruga czerwona dioda) i mnie o tym informuje jak załączę zapłon. Czyli mogę wybrać teoretycznie jedną z tych funkcji, ale razem ze sobą nie działają. Czy ktoś może miał podobny problem? -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Prosimy o kontakt z BOK WR24.

13 stycznia 2022

U mnie jest to samo co u kolegi wyżej, też na firmware 1.0.15ww, jak działa timelapse to po wymuszeniu wstrząsu (tryb parkingowy), to później po włączeniu zapłonu informuje o nagranym wideo w trybie parkingowym, ale filmu w galerii brak...

15 stycznia 2022

Witam wracając do A500s. Przywruciłem ustawienia fabryczne. Nawet inna karta. I dalej przycina filmiki. Jest może możliwość wrucenia do poprzedniej wersji oprogramowania? Bo przed aktualizacja było ok.

11 lutego 2022

Mnie się... nie pytało i wrzuciło V1.0.15ww. U mnie jest OK. Nic się nie przycina. Timelaps też mi dobrze wrzuca...dziwne. Może kwestia karty i prędkości. Ja używam U3 / V30

15 lutego 2022

Kamerka poszła na serwis. Po tygodniu odesłali i stwierdzili że jest dobrze. Czyli przycina dalej. Link do filmu jak to wygląda https://youtu.be/px1UPDgzHMk -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Prosimy o kontakt z BOK WR24.PL

8 kwietnia 2022

Czy komuś udało się rozwiązać problem Jakuba z oprogramowaniem V1.0.15ww, timelapse i trybem parkingowym? U mnie występuje taki sam problem i nie znalazłem nigdzie nic na ten temat. -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Czy kamera pochodzi z polskiej dystrybucji? Prosimy o kontakt w sprawie problemów technicznych z BOK WR24.PL drogą mailową.

9 kwietnia 2022

Zaktualizowałem po zakupie do v1.0.17ww i ogólnie lipa z zasilaniem ACC nie widzi go korzysta tylko ze stałego. firmware czy wada/usterka produktu a może niedomaganie UP02? -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Prosimy o kontakt mailowy z BOK WR24.PL

5 maja 2022

Mam problem z adapterem i chyba jest zepsuty... podłączony prawidłowo mianowicie zolty pod stacyjkę czerwony pod stałe.. ale po zgaszeniu auta kamera i tak się wyłącza... niemam już pomysłu... Jeszcze jedno pytanie. czy oprogramowanie 1.017ww jest lepsze od 1.0.14ww?? Pozdrawiam -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: W sprawie problemów z adapterem prosimy o kontakt z BOK WR24.PL Korzyści płynące z aktualizacji softu do V1.0.14ww opisane są w ramach powyższego artykułu.

29 maja 2022

Max a masz tylną kamerę? Bo bez tego nie działa.

31 lipca 2022

Hej, moja kamerka ciągle chce formatować kartę. Nie można włączyć innej funkcja jak tylko format. Po naciśnięciu format wyskakuje błąd karty. Macie jakiś pomysł na rozwiązanie tego problemu? -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Czy problem występuje także z wykorzystaniem nośnika innej marki? Jeżeli problem nie zostanie rozwiązany prosimy o kontakt z BOK WR24.

3 października 2022

Witam Zakupiłem kamerkę A500S PRO plus + z adapterem UP02 oraz kamerką tylną RC06. Czytam o tych niefortunnych aktualizacjach softu i trochę się boję ją aktualizować . Mam soft 1.0.10 i wygląda na to że wszytko chodzi jednak chciałbym mieć timelaps ale po przestudiowaniu sporej ilości artykułów wychodzi mi że najstabilniejszą i działającą wersją było 1.0.14 tylko skąd ją można pobrać ??? ew. jakieś inne jak 1.0.15 lub 1.0.17. Przekopuje sieć już któryś dzień i nie mogę trafić na download a o wersji PL to juch chyba całkiem można zapomnieć. Mógłby ktoś coś podpowiedzieć w tym temacie ? -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Niestety jedyną oficjalną możliwością dokonania aktualizacji jest wykonanie procesu przez smartfona.

7 lipca 2023

witam, posiadam 70mai a800s i problem polega na tym, że kamerka nie włącza się w ogóle, po podłączeniu do zasilania podświetla się ekran na czarno wiec prawdopodobnie soft padł ale nie wiem jak go wgrać "na twardo", serwis umył ręce i powiedział, że była ingerencja osób trzecich i odrzucił reklamacje -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Nieautoryzowane ingerowanie w oprogramowanie urządzenia może naruszać warunki gwarancji. Zalecamy wykonywanie aktualizacji wyłącznie za pomocą dedykowanej aplikacji 70mai.

13 lipca 2023

Witam zakupiłam kamere 70mai s800 i niemam pojecia jak sie sciąga aktualizacije żeby mi nagrywała tył i przud w trybie parkingowym, jestem w tym zielona i drugie pytanie to ze kamera mnie pod czas jazdy informuje (skonczyło sie awaryjne nagrywanie )potem mówi (rozpocznij awaryjne nagrywanie)czy to jest normalne podczas jazdy. Bardzo prosze o inf. Z góry dziekuje -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Tryb timelapse realizuje zapis tylko z kamery przedniej. Po wstrząsie aktywowany jest zapis z obu kamer (dotyczy wersji 1.0.14ww lub nowszej). Komunikat o awaryjnym nagraniu świadczy o wykryciu wstrząsu, który aktywował zapis zabezpieczony. Jest to normalne. Czułość można odpowiednio regulować: MENU --> Ustawienia wideo --> Awaryjne nagrywanie wideo --> Wysoka / Średnia / Niska Czułość lub Wyłączone

6 grudnia 2023

Czy komuś udało się rozwiązać problem taki jak u Jakuba? -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Zalecamy dokonanie próby formatowania wykorzystując oryginalny zasilacz pod gniazdo zapalniczki z zestawu. Bywało, iż przy wpięciu pod gniazdo USB karta nie była formatowania poprawnie (taki sposób zasilania urządzenia nie jest zalecany ze względu na niższe natężenie prądu w gnieździe). Jeżeli problem nie ustąpi zalecamy kontakt z BOK WR24.

Biuro Obsługi Klienta:

Telefon: 68 411 41 71 (dni robocze 10-16)

bok@wr24.pl (dni robocze 9-17)

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium