Kategorie artykułów
Chmura tagów
Wybrane artykuły
Ranking kamer samochodowych 2022

Sprawdź bieżący ranking TOP 10 wideorejestratorów do samochodu (edycja jesień-zima 2022-2023) i przekonaj się, które kamery samochodowe szczególnie poleca Dawid Lorenz, Ojciec Dyrektor WR24.PL.

Aktualizacja firmware MBG Line T2 1
Aktualizacja firmware MBG Line T2

Firma MBG Line udostępniła aktualizację oprogramowania dla wideorejestratora T2. Poprawia on jakość nagrywanych filmów poprzez zwiększenie przepływności plików. Zmiana jest najbardziej zauważalna w kamerze tylnej, gdzie bitrate został podwojony. To kolejne, po przygotowaniu spolszczenia aplikacji do zarządzania kamerą, usprawnienie dotyczące tego modelu. 

Jak zaktualizować?

Aby dokonać aktualizacji należy skopiować na kartę pamięci plik z aktualizacją, a następnie włożyć kartę do kamery i włączyć zasilanie. Proces dokona się automatycznie. Następnie należy sformatować kartę pamięci. Plik z aktualizacją oprogramowania można pobrać z naszego dysku.

Zobacz MBG Line T2

 mbg line t2

Komentarze do wpisu (1)

10 lipca 2022

Skąd mam wiedzieć czy aktualizacja już się dokonała? -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Proces aktualizacji sygnalizuje intensywniej migająca dioda. Po dokonaniu procesu intensywność migania diody LED się zmniejszy. Aktualną wersją fw można zweryfikować z poziomu aplikacji na smartfona.

Biuro Obsługi Klienta:

Telefon: 68 411 41 71 (dni rob. 10-16)

bok@wr24.pl (dni robocze 9-17)

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium