Kategorie artykułów
Wybrane artykuły

Wyszukiwarka treści w naszym blogu:

Aktualizacja firmware MBG Line T2

24
Aktualizacja firmware MBG Line T2

Firma MBG Line udostępniła aktualizację oprogramowania dla wideorejestratora T2. Poprawia on jakość nagrywanych filmów poprzez zwiększenie przepływności plików. Zmiana jest najbardziej zauważalna w kamerze tylnej, gdzie bitrate został podwojony. To kolejne, po przygotowaniu spolszczenia aplikacji do zarządzania kamerą, usprawnienie dotyczące tego modelu. 

Jak zaktualizować?

Aby dokonać aktualizacji należy skopiować na kartę pamięci plik z aktualizacją, a następnie włożyć kartę do kamery i włączyć zasilanie. Proces dokona się automatycznie. Następnie należy sformatować kartę pamięci. Plik z aktualizacją oprogramowania można pobrać z naszego dysku.

Zobacz MBG Line T2

 mbg line t2

Komentarze do wpisu (24)

10 lipca 2022

Skąd mam wiedzieć czy aktualizacja już się dokonała? -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Proces aktualizacji sygnalizuje intensywniej migająca dioda. Po dokonaniu procesu intensywność migania diody LED się zmniejszy. Aktualną wersją fw można zweryfikować z poziomu aplikacji na smartfona.

18 marca 2023

A jak sprawdzić czy jest nowsza wersja.? A po jakim czasie kamera przechodzi w tryb parkingowy bo po wyłączeniu zasilania niebieska dioda jeszcze mruga a z czasem świeci się na stałe... -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Kamera nie sygnalizuje za pomocą diody przejścia w tryb parkingowy. Przy nagrywaniu zabezpieczonego pliku dioda pulsuje z większą częstotliwością. Przy braku sygnału GPS w pracującym urządzeniu pulsuje dioda w kolorze czerwonym. Po złapaniu fixa GPS zmienia kolor na niebieski. Aktualnie wgraną wersję firmware kamery można zweryfikować za pośrednictwem aplikacji.

19 marca 2023

Plik z aktualizacją oprogramowania można pobrać z naszego dysku.......Dysk sie nie otwiera,aktualizacji nie można pobrać -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Link działa w sposób poprawny: https://drive.google.com/file/d/1F9stSzXko_Xq4TyEzIKzaxkLZQM_iycc/view

19 marca 2023

Proszę o udostępnienie najnowszego firmware do mbg line T2 - zamieszczony link nie działa :( Pozdrawiam -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Link działa w sposób poprawny --> https://drive.google.com/file/d/1F9stSzXko_Xq4TyEzIKzaxkLZQM_iycc/view

23 marca 2023

Witam mam wersję oprog 20220914.335.v21 to jest najnowsza? Czy jest możliwość odtworzenia filmu x timelaps w normalnym tempie itp bo tu w te parę sekund nawet jak coś się wydarzy to i tak nic nie będzie widać a czujnik ustawiony na high to naprawdę trzeba walnąć w szybę przy samej kamerze żeby zaskoczył ...Dziękuję -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Firmware w wer. 20220914.335.v21 jest najnowszym (stan na 24.03.2023). Większość odtwarzaczy wideo np. VLC Player posiada opcję zmniejszenia prędkości odtwarzania. W ten sposób uchwycenie pożądanej stopklatki będzie ułatwione.

27 marca 2023

1. Jak działa wykrywanie ruchu? Kamera w trybie parkingowym nagrywa poklatkowo, ale nawet gdy inny samochód wjedzie przed kamerę, to nie widzę żadnych zmian. Miałem nadzieję, że przejdzie w tryb nagrywania filmu 25 fps. 2. Zauważyłem, że każde wyłączenie zasilania kamery powoduje gubienie ustawień - tak naprawdę ma być? -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Kamera nie posiada funkcji wykrywania ruchu w trybie parkingowym. Po podłączeniu za pomocą adaptera zasilania kamera rejestruje zapis na postoju w opcji poklatkowej. 2. Kamera nie powinna gubić ustawień po ponownym uruchomieniu kamery. Prosimy o kontakt z BOK w tym temacie.

29 marca 2023

WITAM Zakupiłem kamerkę tylko wiecznie jest problem z nagraniami. po formacie karty nagrywa 3 minuty z 2 kamer a nastepne nagrania sa już nie do odtworzenia . Wychodzi błąd setDataSource failed : status = 0xFFFFFFFF . Sprawdzane na różnych kartach... Czy to problem kamerki? -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Proszę dokonać reinstalacji oprogramowania kamery. Niezbędny plik instalacyjny znajduje się pod linkiem: https://drive.google.com/file/d/1F9stSzXko_Xq4TyEzIKzaxkLZQM_iycc/view Jeżeli problem nie zostanie rozwiązany proszę o kontakt z BOK WR24.

8 kwietnia 2023

Nie jest zapamiętywana data. Po wprowadzeniu aktualnej daty czyli rok, miesiąc dzień oraz godziny i potwierdzeniu, następnego dnia data wraca do wartości startowych(rok 2021 itd). Pozostałe funkcje wideorejestratora są zapamiętywane. -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Proszę o kontakt z BOK. Wymagana byłaby weryfikacja serwisowa.

31 maja 2023

Poszukuję instrukcji w pdf do wideorejestratora mbg line t2 -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Proszę o kontakt z BOK. Podeślemy mailowo instrukcję w formacie .pdf

1 lipca 2023

Proszę o instrukcje obsługi mbg line T2 w pdf. Mój mail to marekgie81@gmail.com -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Instrukcja została podesłana na wskazany adres e-mail.

16 lipca 2023

Czy możecie podpowiedzieć pod jakie bezpieczniki podpiąć adapter zasilania postojowego w Toyocie Auris Hybrid z 2016r. ? -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Niestety nie prowadzimy ewidencji standardów bezpieczników w konkretnych modelach pojazdów. W celu określenia odpowiedniego rodzaju należałoby zweryfikować wymiary wypiętego bezpiecznika z puszki ze schematami z artykułu: https://www.wideorejestratory24.pl/jaka-przejsciowka-do-bezpiecznikow lub skonsultować się z osobą która będzie dokonywała montażu. Jednocześnie chciałbym zaznaczyć, iż przejściówki nie są niezbędne do poprawnego montażu adaptera zasilania.

22 sierpnia 2023

Proszę o instrukcje obsługi mbg line T2 w pdf. Mój mail to banderas30@gmail.com -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Instrukcja wysłana mailowo zgodnie z prośbą :)

23 sierpnia 2023

Dzień dobry. Czy jest możliwość uzyskać od Państwa instrukcje obsługi do rejestratora MBG Line T2? Jeśli tak to proszę na adres joachimiak.r@gmail.com Dziękuję i pozdrawiam -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Instrukcja została wysłana na wskazany adres e-mail.

25 sierpnia 2023

Witam, w jaki sposób sprawdzić czy tryb parkingowy działa ? Sprawdzam nagrania/zdjęcia i są tylko pliki nagrane podczas jazdy. Oczywiście tryb parkingowy jest aktywowany i podłączony jest adapter zasilania. -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Nagrania powinny być widoczne na liście plików. Być może problemem jest niepoprawne podłączenie adaptera. W takiej sytuacji zalecamy ponowne podłączenie żył adaptera (zgodnie z oznaczeniami na przewodach) i wpięcie ich w inne obwody w pojeździe.

17 września 2023

Witam chciałbym uzyskać instrukcje pdf do modelu MBG Line T2 E-mail daro7515@gmail.com -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Instrukcja została wysłana.

26 października 2023

Ja również poproszę o instrukcję pdf do MBG Line T2 email: wh.lesnik@gmail.com -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Mail został wysłany.

11 listopada 2023

Czy istnieje program do odtwarzania nagrań który jednocześnie będzie pokazywał pozycję na mapie, przejechane trasy { np: mapy Gogol} a nie tylko odczyt współrzędnych? poza ty działa super b. Dobra jakość nagrań. -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Niestety na ten moment nie ma możliwości odtwarzania nagrań z odniesieniem do mapy za pomocą oprogramowania na PC.

7 grudnia 2023

Kupiłem teraz u Was T2 MGB Line, i ma ona wersję marzec 2023, a u Was nadal jest maj 2022. Jaki jest adres strony z najnowszymi firmware, żeby w przyszłości instalować kolejne wersje jak się pojawią? Pozdrawiam. -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Najnowsza wersja firmware udostępniona przez producenta to: 20231007.335.V24. Prosimy o kontakt mailowy prześlemy niezbędny plik. Niestety nie ma strony, na której jest on ogólnie dostępny.

26 grudnia 2023

Dzień dobry. Mogę prosić o instrukcję obsługi do MBG Line T2 2CH. I najnowszy firmware? Mail. toledo8912@gmail.com ODPOWIEDŹ WR24.PL: Wysłane!

24 stycznia 2024

Dzień dobry, poproszę instrukcje do MBG LINE T2 2K, bardzo dziękuję. slawomir.kuriata@gmail.com -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Wysłaliśmy :)

19 lutego 2024

Dzień dobry. Proszę o instrukcję i aktualizacje do MBG LINE T2 na adres kemot.wyzowdel@vp.pl. Z góry bardzo dziękuję. -- ODPOWIEDŹ WR24.PL Wysłane! :)

19 lutego 2024

Dzień dobry. Proszę o przesłanie najnowszego firmware na adres petuh91@o2.pl. Dziękuję. -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: W tej sprawie prosimy o kontakt z autoryzowanym serwisem: sprzedaz@luxury-goods.pl

28 lutego 2024

Dzień dobry. Kamera po wyłączeniu zapłonu po pewnym czasie traci czas: to znaczy w ustawieniach systemowych powraca do strefy czasowej +8h. -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Wymagana będzie wysyłka urządzenia do weryfikacji serwisowej. Prosimy o kontakt z BOK WR24.

1 marca 2024

Mam ciągły problem z kamerką MBGt2. 1bardzo trudne połączenie aplikacji z kamerką 2 kamerka nagrywa ale karta pusta . Zmieniłem karte samsunga ewo 128 na kioxia 64.Bez efektu Poproszę też o instrukcję obsługi . Po włączeniu zasilania dioda miga na niebiesko ryszard.cichy@interia.pl Proszę o pomoc. -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Instrukcja została wysłana na wskazany adres e-mail. W celu omówienia problemów z kamerą prosimy o kontakt z BOK WR24.

Biuro Obsługi Klienta:

Telefon: 68 411 41 71 (dni robocze 10-16)

bok@wr24.pl (dni robocze 9-17)

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium