Kategorie artykułów
Wybrane artykuły
Ranking kamer samochodowych 2022-2023

Sprawdź bieżący ranking TOP 10 wideorejestratorów do samochodu (edycja jesień-zima 2022-2023) i przekonaj się, które kamery samochodowe szczególnie poleca Dawid Lorenz, Ojciec Dyrektor WR24.PL.

Wyszukiwarka treści w naszym blogu:

Aktualizacja firmware MBG Line T2 4
Aktualizacja firmware MBG Line T2

Firma MBG Line udostępniła aktualizację oprogramowania dla wideorejestratora T2. Poprawia on jakość nagrywanych filmów poprzez zwiększenie przepływności plików. Zmiana jest najbardziej zauważalna w kamerze tylnej, gdzie bitrate został podwojony. To kolejne, po przygotowaniu spolszczenia aplikacji do zarządzania kamerą, usprawnienie dotyczące tego modelu. 

Jak zaktualizować?

Aby dokonać aktualizacji należy skopiować na kartę pamięci plik z aktualizacją, a następnie włożyć kartę do kamery i włączyć zasilanie. Proces dokona się automatycznie. Następnie należy sformatować kartę pamięci. Plik z aktualizacją oprogramowania można pobrać z naszego dysku.

Zobacz MBG Line T2

 mbg line t2

Komentarze do wpisu (4)

10 lipca 2022

Skąd mam wiedzieć czy aktualizacja już się dokonała? -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Proces aktualizacji sygnalizuje intensywniej migająca dioda. Po dokonaniu procesu intensywność migania diody LED się zmniejszy. Aktualną wersją fw można zweryfikować z poziomu aplikacji na smartfona.

18 marca 2023

A jak sprawdzić czy jest nowsza wersja.? A po jakim czasie kamera przechodzi w tryb parkingowy bo po wyłączeniu zasilania niebieska dioda jeszcze mruga a z czasem świeci się na stałe... -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Kamera nie sygnalizuje za pomocą diody przejścia w tryb parkingowy. Przy nagrywaniu zabezpieczonego pliku dioda pulsuje z większą częstotliwością. Przy braku sygnału GPS w pracującym urządzeniu pulsuje dioda w kolorze czerwonym. Po złapaniu fixa GPS zmienia kolor na niebieski. Aktualnie wgraną wersję firmware kamery można zweryfikować za pośrednictwem aplikacji.

19 marca 2023

Plik z aktualizacją oprogramowania można pobrać z naszego dysku.......Dysk sie nie otwiera,aktualizacji nie można pobrać -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Link działa w sposób poprawny: https://drive.google.com/file/d/1F9stSzXko_Xq4TyEzIKzaxkLZQM_iycc/view

19 marca 2023

Proszę o udostępnienie najnowszego firmware do mbg line T2 - zamieszczony link nie działa :( Pozdrawiam -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Link działa w sposób poprawny --> https://drive.google.com/file/d/1F9stSzXko_Xq4TyEzIKzaxkLZQM_iycc/view

Biuro Obsługi Klienta:

Telefon: 68 411 41 71 (dni rob. 10-16)

bok@wr24.pl (dni robocze 9-17)

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium