Darmowa dostawa - darmowy zwrot. Kupuj bez ryzyka! Sprawdź nasz kanał YouTube!

Biuro Obsługi Klienta:

68 411 41 71 (dni robocze 10-16)

bok@wr24.pl (dni robocze 9-17)

do kasy suma: 0,00 zł
Kategorie artykułów
Wybrane artykuły

Wyszukiwarka treści w naszym blogu:

Artykuły, aktualności i porady

Aktualizacja firmware VIOFO A129 Plus do wersji V.1.6 0
Aktualizacja firmware VIOFO A129 Plus do wersji V.1.6

Znany już z modeli VIOFO A119 V3 oraz VIOFO A139 tryb Auto HDR pozwala na znaczącą poprawę jakości obrazu zapisywanego przez kamerę samochodową. Sam tryb HDR pozwala na zwiększenie czytelności nagrań w trudnych warunkach. Sprawuje się naprawdę znakomicie w nocy, pozwalając na odczytywanie tablic rejestracyjnych nadjeżdżających pojazdów w ciemnościach. Naturalnie nie ze stuprocentową skutecznością, jednak bez trybu HDR nie jest to możliwe w ogóle. Natomiast opcja jego automatycznego włączania pozwala na wykorzystanie go tylko wtedy, kiedy będzie potrzebny. Możemy w łatwy sposób ustalić, o której godzinie tryb HDR będzie się włączał, a o której wyłączał. Jeśli ustawiony czas aktywacji HDR przypadnie na okres kiedy kamera będzie nagrywała, kamera zakończy aktualny plik i po ok. 5 sekundach rozpocznie nagrywanie kolejnego, ze zmienionymi ustawieniami. 

viofo a129 plus

Auto HDR w praktyce

O skuteczności działania trybu można przekonać się oglądając specjalnie przygotowany road test. Na nagraniach użyta jest opcja automatycznego włączania HDR po godzinie 18.00, dzięki czemu tylko na nagraniach wieczornych jest on aktywny:

 viofo a129 plus hdr

https://youtu.be/nxqjLXUExDI

Jak zaktualizować?

Aby dokonać aktualizacji należy skopiować na kartę pamięci 3 pliki plik z aktualizacją, a następnie włożyć kartę do kamery i włączyć zasilanie. Proces dokona się automatycznie, a kamera sama usunie z karty wykorzystany plik. Plik z aktualizacją oprogramowania do VIOFO A129 Plus można pobrać ze strony producenta.

Zobacz VIOFO A129 Plus

viofo a129 plus

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium