Czy stać Cię...?

Czy stać Cię na to, by nie posiadać kamery w samochodzie?

Ale jak to?!
Czy w ogóle potrzebuję kamerkę do auta?
Ile to w ogóle kosztuje? Przecież teraz trzeba każdą złotówkę oglądać dwa razy!

Absolutna zgoda! Gdyby jednak, hipotetycznie, Twoje auto zostało uszkodzone przez nieznanego sprawcę i koszt jego naprawy - liczony co najmniej w tysiącach złotych - trzeba byłoby ponieść z własnej kieszeni? W tych trudnych czasach, gdy każdą złotówkę trzeba oglądać dwa razy przed jej wydaniem…?

Poznaj historie naszych klientów, które dobitnie pokazują na jakie koszty byliby narażeni, gdyby nie kamery w ich samochodach...

Historia nr 1 - Nocna kolizja i akcja obywatelska

Uderzenie i ucieczka

Pan Miłosz zaparkował swoje auto na osiedlowym parkingu. Podczas postoju, już w porze wieczornej, inny niezbyt rozważny kierowca dość mocno uderzył w pojazd p. Miłosza, po czym natychmiast odjechał z miejsca zdarzenia. Ot, polska, szara rzeczywistość... Sytuację zarejestrowała jednak kamera samochodowa, która dosłownie kilka dni wcześniej została kupiona w WR24.

Nieczytelne tablice? To nie koniec świata

Pomimo nieczytelnych tablic rejestracyjnych sprawcy, z nagrania można rozpoznać markę samochodu, sposób i miejsce uderzenia - wiadomo zatem jakiego auta i z jakimi uszkodzeniami karoserii szukać w okolicy. Wiadomo też o której dokładnie godzinie doszło do zdarzenia.

Jest to już pewien punkt zaczepienia, który daje nadzieję na znalezienie sprawcy...

Historia Miłosza
(kliknij by powiększyć)

Akcja obywatelska

Pan Miłosz zgłosił zdarzenie na policję, a sam poszedł o krok dalej. Jak sam do nas napisał:

"(...) Policja otrzymała nagranie, ale ja również wziąłem sprawę w swoje ręce i z córką na następny dzień okleiliśmy całe osiedle, sklepy, słupy ogłoszeniem z zaistniałą sytuacją oraz zdjęciami z kamery. Sprawca sam zgłosił się do mnie telefonicznie po około 2 godzinach."

Gdyby nie wideorejestrator...

...prawdopodobnie nie udałoby się poznać szczegółów zdarzenia i ustalić jego sprawcy. W konsekwencji pan Miłosz byłby zmuszony wyłożyć z własnej kieszeni 7200 zł, bowiem na taką kwotę została wyceniona łącznie jego szkoda.

Odszkodowanie z OC sprawcy

7200 zł
odzyskane dzięki nagraniu z wideorejestratora.

Historia nr 2 - Lekkie otarcie, ciężkie koszty

Zapominalski

Kolejną historię parkingową dostaliśmy od Mirka. Jego zaparkowane Audi zostało "otarte" przez nieuważnie parkującego kierowcę Dacii. Kierowcę, który jak się można domyślić zapomniał pozostawić za wycieraczką danych kontaktowych. Niestety, to szara rzeczywistość polskich dróg i ulic... Na szczęście także i w tym przypadku sytuację zarejestrował wideorejestrator zainstalowany w samochodzie p. Mirka.

Obcierka Audi

Jednoznaczna odpowiedzialność

Tym razem nie było wątpliwości. Tablice rejestracyjne pojazdu sprawcy widoczne jak na dłoni. Zdarzenie zostało zgłoszone na policję i choć kosztowało to trochę formalności, odszkodowanie odzyskano z polisy OC sprawcy.

A było o co walczyć... choć szkody na pozór wydawały się błahe, ze względu na segment premium uszkodzonego auta, łączny koszt naprawy, najmu auta zastępczego dla p. Mirka oraz odnowienia powłoki ceramicznej na naprawianych elementach wyceniono na niebagatelną sumę 9500 zł!

Gdyby nie wideorejestrator...

...wówczas zapominalski kierowca Dacii uniknąłby odpowiedzialności, a pan Mirek byłby zmuszony skorzystać z własnej polisy AC i liczyć się ze znaczną zwyżką składki przy kolejnym odnowieniu polisy.

Odszkodowanie z OC sprawcy

9500 zł
odzyskane dzięki nagraniu z wideorejestratora.

Czy nadal stać Cię na to, by w tych trudnych czasach NIE posiadać kamery w samochodzie???

Dobra, chcę kamerkę! Ale... od czego zacząć???

Praktyczny poradnik: jak wybrać kamerę do samochodu? Zacznij tutaj jeśli stawiasz pierwsze kroki w świecie wideorejestratorów samochodowych.
Z poradnika dowiesz się m.in.:
- Od czego zacząć poszukiwania?
- Jakie są trzy podstawowe kryteria wyboru wideorejestratora?
- Na co zwracać uwagę? Co jest ważne?
- Jakie funkcje drzemią w kamerach samochodowych?

Kanał YouTube Wideorejestratory24 Na naszym kanale znajdziesz testowe nagrania z praktycznie wszystkich wideorejestratorów jakie przewinęły się przez nasze ręce, a także recenzje, prezentacje i porady dotyczące kamer samochodowych, bezpośrednie porównania, a także Wasze filmy z kamer, udostępnione w ramach akcji #waszeWR24.

Strefa Wiedzy

Chcesz wiedzieć wszystko o kamerkach do auta zanim podejmiesz decyzję? Koniecznie sprawdź Strefę Wiedzy, w której znajdziesz praktyczne poradniki, rankingi, recenzje, najczęściej zadawane pytania, objaśnienia funkcjonalności kamer samochodowych itp.

Strefa Wiedzy o wideorejestratorach

Ankieta wyboru wideorejestratora

Nie masz czasu na zgłębianie wiedzy i poszukiwania? Wypełnij krótką ankietę, w której określisz Twój budżet oraz bazowe kryteria, jakie powinien spełniać wideorejestrator. W odpowiedzi otrzymasz konkretną rekomendację kamer spełniających postawione przez Ciebie kryteria.

Ankieta wyboru wideorejestratora

Najczęściej wybierane kamery samochodowe

Bestsellery wg ceny

Masz określony budżet na zakup kamery? Sprawdź nasze bestsellery, czyli najchętniej wybierane i polecane przez nas kamery samochodowe w kilku popularnych segmentach cenowych.

Polecane wideorejestratory wg ceny

Kamery samochodowe na przód+tył

Kamery DUAL na przód i tył są najchętniej wybierane przez klientów WR24.PL. Dzięki dodatkowej kamerze z tyłu masz pewność, że cokolwiek wydarzy się za Twoim samochodem, zostanie zarejestrowane.

Kamery samochodowe DUAL przód+tył

Kamery z monitoringiem parkingowym

Niech Twój wideorejstrator pracuje także podczas postoju. Wideorejestratory wyposażone w funkcję trybu parkingowego zapewniają zapis obrazu także wtedy, gdy Twoje auto stoi zaparkowane. Wielu naszych klientów w ten sposób odzyskało odszkodowania za szkody wyrządzone przez innych kierowców podczas postoju.

Kamery samochodowe w trybem parkingowym

Gotowe zestawy kamer z akcesoriami

Wideorejestratory rozwijają skrzydła w połączeniu z dedykowanymi akcesoriami. Rozumiemy, że dobór właściwych akcesoriów może stanowić kłopot dla osób stawiających pierwsze kroki. Produkty z kategorii "Gotowe zestawy" łączą kamery z kompatybilnymi akcesoriami, a jednocześnie wyróżniają się atrakcyjną ceną.

Kamery samochodowe w gotowych zestawach

Zobacz wszystkie kamery samochodowe

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Biuro Obsługi Klienta:

Telefon: 68 411 41 71 (dni robocze 10-16)

bok@wr24.pl (dni robocze 9-17)

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium