Kategorie artykułów
Wybrane artykuły

Wyszukiwarka treści w naszym blogu:

IROAD PowerPack PRO - nowy powerbank samochodowy

0
IROAD PowerPack PRO - nowy powerbank samochodowy

Powerbank samochodowy IROAD PowerPack PRO to znakomicie wykonane urządzenie z wyższej półki, stanowiące rozbudowany i funkcjonalny sposób zasilania wideorejestratora w trybie parkingowym

powerbank iroad

Zapewnienie nieprzerwanego działania kamery

Nadrzędną funkcją powerbanka jest zapewnienie ciągłej pracy kamery, również wtedy, kiedy pojazd jest zaparkowany. Powerbank pozwala na odciążenie akumulatora pojazdu, stanowiąc niezależne zasilanie dedykowane dla kamery samochodowej. Dzięki specjalnym ogniwom, powerbank jest szybko ładowany w czasie jazdy, aby następnie mógł podtrzymywać działanie wideorejestratora. Jest to urządzenie uniwersalne, dzięki temu będzie kompatybilne są różnymi modelami wideorejestratorów samochodowych. 

powerpack pro zamontowany w aucie

Bezpieczna eksploatacja

Powerbank samochodowy IROAD, w przeciwieństwie do tych uniwersalnych, posiada szereg zapezpieczeń, które sprawiają, że jego eksploatacja w pojeździe jest bezpieczna. Jest on odporny na znaczące wahania temperatury, posiada zabezpieczenie przed przeładowanie, przepięciem oraz zabezpieczenie przeciwwybuchowe, umożliwiające szybkie ładowanie. Dzięki trwalszym i bezpieczniejszym ogniwom litowo-żelazowo-fosforanowych możemy cieszyć się długotrwałą eksploatacją, bez groźby napuchnięcia i zapłonu.

powerbank iroad 

Więcej informacji na temat powerbanka samochodowego IROAD PowerPack PRO znajduje się szczegółowym opisie:

Dowiedz się więcej o powerbanku IROAD PowerPack PRO

Komentarze do wpisu (0)

Biuro Obsługi Klienta:

Telefon: 68 411 41 71 (dni robocze 10-16)

bok@wr24.pl (dni robocze 9-17)

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium