Kategorie artykułów
Wybrane artykuły

Wyszukiwarka treści w naszym blogu:

Karty pamięci VIOFO Industrial

0
Karty pamięci VIOFO Industrial

Dobór odpowiedniej, w pełni kompatybilnej karty pamięci o wysokiej żywotności to gwarancja bezpiecznego magazynowania nagrań rejestrowanych przez kamerę samochodową. Nośniki pamięci VIOFO Industrial to seria kart rekomendowanych do stosowania zwłaszcza w wideorejestratorach VIOFO. Szeroki zakres dostępnych pojemności, obejmujący nośniki od 64GB do 512GB pozwala na optymalny dobór pojemności do danej kamery, preferencji pod względem pożądanego czasu nagrań, jak też możliwości finansowych.

nośniki pamięci viofo industrial

Najwyższa pewność zapisu

Nośniki pamięci VIOFO Industrial odznaczają się znakomitymi parametrami. Te karty klasy High Endurance zapewniają pełną kompatybilność z wideorejestratorami samochodowymi VIOFO. Odznaczają się dodatkowo znakomitymi parametrami. Maksymalna prędkość zapisu w przypadku wariantów 256GB i 512GB wynosi aż 90MB/s, karta o pojemności 128GB pozwala na zapis do 80MB/s, natomiast 64GB do 40MB/s. Maksymalna prędkość odczytu jest stała we wszystkich wariantach pojemności, osiągając wartość do 100MB/s. Karty te spełniają wymogi klas prędkości U3, A2 i V30.

karty pamięci high endurance do kamer samochodowych viofo industrial

Szeroki zakres dostępnych pojemności

Karty pamięci VIOFO Industrial to aż 4 różne warianty pojemności. W naszej ofercie posiadamy wersje o pojemności 64GB, 128GB, 256GB oraz 512GB. Tak szerokie spektrum pozwala na optymalny dobór do indywidualnych potrzeb. Kierowcy posiadający wideorejestratory jednokanałowe, albo poruszający się na krótkich dystansach mogą sięgnąć po niższe opcje pojemności. Posiadacze wielokanałowych kamer samochodowych, czy też jeżdżący przeważnie w trasach decydować się będą na najpojemniejsze warianty. 

karty pamięci viofo industrial

Karty pamięci dedykowane do wideorejestratorów VIOFO

VIOFO Industrial to nośniki rekomendowane do kamer samochodowych VIOFO. Jak kupić właśnie taką kartę? Jeśli dopiero kupujesz wideorejestrator VIOFO po prostu wybierz pożądaną pojemność z dostępnych wariantów:

karty pamięci viofo industrial do kamer samochodowych 
Wybór kart pamięci dla kamery VIOFO. Widoczne ceny na koniec sierpnia 2023. W przyszłości mogą ulec zmianie

Jeśli natomiast potrzebujesz karty pamięci do już posiadanego wideorejestratowa samochodowego VIOFO karty VIOFO Industrial znajdziesz w naszym sklepie:

Karty pamięci VIOFO Industrial

Komentarze do wpisu (0)

Biuro Obsługi Klienta:

Telefon: 68 411 41 71 (dni robocze 10-16)

bok@wr24.pl (dni robocze 9-17)

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium