Kategorie artykułów
Wybrane artykuły

Wyszukiwarka treści w naszym blogu:

Łatwe udostępnianie nagrań dzięki funkcji MyNextbase Cloud

0
Łatwe udostępnianie nagrań dzięki funkcji MyNextbase Cloud

Jeśli zechcemy udostępnić nagrania wykonane naszym rejestratorem Nextbase producent pomaga nam zrobić to w łatwy sposób. Dzięki usłudze MyNextbase Cloud otrzymujemy możliwość darmowego przechowywania nagrań przez okres 30 dni. Nagrania są przechowywane w sposób bezpieczny, ponieważ możemy je zabezpieczać hasłem. 

Kompatybilne kamery

Funkcja Nextbase Cloud dostępna jest dla całej aktualnej gamy modeli tego producenta.

nextbase talebka porównanie comparison

Zobacz kamery Nextbase w sklepie WR24.pl

Korzystanie z usługi za pomocą komputera

Aby móc udostępniać nagrania z komputera należy pobrać aplikację producenta. MyNextbase Player możemy pobrać dla systemów Windows oraz macOS. Następnie dodajemy do programu nagrania z naszej kamery. Wystarczy przeciągnąć nagrania bezpośrednio do aplikacji, lub użyć opcji "Add Video". W aplikacji możemy teraz oglądać nasze nagrania. Jeśli nasza kamera była podłączona do uchwytu z anteną GPS będziemy widzieć trasę przejazdu, prędkość, a także przeciążenia, jakim poddany był pojazd. Aby udostępnić nagranie zaznaczamy je, a następnie wybieramy opcję "Share Video".

mynextbase cloud

Następnie zostaniemy poproszeni o podanie adresu email, na który zostanie przesłany link do naszego nagrania. W kolejnym kroku możemy ustawić hasło, które będzie wymagane, aby odtworzyć film. 

mynextbase cloud

Otrzymamy link do naszego nagrania, które będzie dostępne po przetworzeniu przez serwer. Link został też wysłany na podany wcześniej email. Nagranie będzie dostępne przez 30 dni. Możemy je oglądać online, jak i pobierać.

nextbase cloud

Korzystanie z usługi przez aplikację mobilną

Z usługi możemy korzystać również poprzez aplikację mobilną. Aplikacja MyNextbase dostępna jest w Google Play lub App Store. Po połączeniu się z kamerą pobieramy do pamięci telefonu interesujące nas nagrania. Następnie:

  • Klikamy na nagranie, które chcemy udostępnić. W trakcie podglądu klikamy na symbol rozwinięcia opcji (3 pionowe kropki), a następnie wybieramy "Dzielić".
  • Wybieramy usługę MyNextbase Cloud.
  • Podajemy adres email, na który również zostanie wysłany link do nagrania. W tym miejscu możemy również zabezpieczyć nasze nagranie hasłem. Wybieramy "Zacznij przesyłać".
  • Otrzymujemy link, który możemy udostępniać.

nextbase cloud mobile app

Zobacz kamery samochodowe Nextbase 

Komentarze do wpisu (0)

Biuro Obsługi Klienta:

Telefon: 68 411 41 71 (dni robocze 10-16)

bok@wr24.pl (dni robocze 9-17)

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium