Darmowa dostawa - darmowy zwrot. Kupuj bez ryzyka! Sprawdź nasz kanał YouTube!

Biuro Obsługi Klienta:

68 411 41 71 (dni robocze 10-16)

bok@wr24.pl (dni robocze 9-17)

do kasy suma: 0,00 zł
Kategorie artykułów
Wybrane artykuły

Wyszukiwarka treści w naszym blogu:

Artykuły, aktualności i porady

Nowa 3-kanałowa kamera samochodowa - Navitel RC3 PRO 0
Nowa kamera 3-kanałowo - Navitel RC3 PRO

Kamera samochodowa Navitel RC3 PRO to ciekawe urządzenie, wyróżniające się modułową budową, jednoczesnym nagrywaniem z 3 kanałów oraz systemami wsparcia kierowcy. Docenić należy jednocześnie atrakcyjną, w kategorii kamer 3-kanałowych, wycenę zestawu. Wideorejestrator posiada przemyślaną budowę i pozwala na obsługę zarówno za pomocą ekranu dotykowego, fizycznych przycisków, jak i aplikacji mobilnej. To pierwsze urządzenie w naszej ofercie łączące wszystkie te możliwości obsługi. Dzięki temu każdy wybierze taką formę interakcji ze sprzętem, jaka będzie najlepiej odpowiadać jego preferencjom. 

kamera samochodowa navitel rc3 pro

Jakość obrazu

Kamera samochodowa Navitel RC3 PRO oferuje czytelne nagrania. W warunkach dobrego oświetlenia zatrzymanie obrazu skutkuje w większości przypadków uzyskaniem użytecznych stopklatek, na których widać najpotrzebniejsze szczegóły. 

kamera samochodowa navitel rc3 pro

Testowe nagrania z kamery Navitel RC3 PRO znajdziesz na dedykowanej playliście na naszym kanale YouTube:
https://www.youtube.com/watch?v=0jfXs0azkkA&list=PLWb1jIrvNpnZujzia3zlnf0joJ2wzKxCX

 kamera samochodowa navitel rc3 pro nagranie testowe

https://youtu.be/B0MqHVGRuZs 

Kamera wewnętrzna z diodami IR

Dzięki diodom emitującym światło podczerwone, kamera wewnętrzna pozwala na wykonywanie nagrań nawet w całkowitych ciemnościach. Moduł wewnętrzny posiada osobny zakres regulacji, dzięki któremu możemy optymalnie dobrać nagrywany obszar do warunków panujących w danym pojeździe.

kamera samochodowa navitel rc3 pro 

Kamera tylna z niezależną regulacją i długim przewodem

Podobnie jak moduł główny i wewnętrzny, również kamera tylna stanowi odrębny moduł, z indywidualną regulacją kąta nachylenia. Kamera tylna łączona jest bezpośrednio do aktywnego uchwytu montażowego kamery przedniej za pomocą jednego przewodu. Dzięki wiązce o długości aż 7 metrów urządzenie znajdzie zastosowanie w większości samochodów

kamera samochodowa navitel rc3 pro moduł tylni

Monitorowanie parkingowe

Po podłączeniu kamery poprzez opcjonalny adapter stałego zasilania, otrzymujemy możliwość monitorowania parkingowego. Urządzenie jest w stanie nagrywać jednocześnie ze wszystkich 3 modułów w trybie timelapse. Użytkownik może dostosować liczbę klatek na sekundę, z jaką będą rejestrowane filmy poklatkowe. Stanowi to dobre rozwiązanie do monitorowania zaparkowanego pojazdu

kamera samochodowa navitel rc3 pro

Aktywny uchwyt mocujący

Wideorejestrator mocowany jest bezpośrednio do szyby pojazdu za pomocą przyklejanego na taśmę dwustronną aktywnego uchwytu montażowego. Dzięki takiemu zastosowaniu problemu nie stanowi estetyczne prowadzenie przewodów, a także szybkie wyciąganie modułu kamery z pojazdu. Sam uchwyt jest naprawdę niewielkich rozmiarów, dzięki czemu nie ogranicza niepotrzebnie pola widzenia kierowcy. 

kamera samochodowa navitel rc3 pro

Funkcje wsparcia kierowcy

Kamera samochodowa Navitel RC3 PRO posiada systemy wsparcia kierowcy. Potrafi wydawać ostrzeżenia o fotoradarach, przejściach dla pieszych, czy też progach zwalniających, do których się zbliżamy. Jest to kolejny z wideorejestratorów, których rola nie ogranicza się jedynie do prostego zapisywania trasy przejazdu. 

kamera samochodowa navitel rc3 pro

 

Więcej informacji na temat kamery samochodowej Navitel RC3 PRO znajduje się szczegółowym opisie:

Dowiedz się więcej o kamerze samochodowej Navitel RC3 PRO

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium