Kategorie artykułów
Wybrane artykuły

Wyszukiwarka treści w naszym blogu:

Nowość od 70mai – model M300

0
Nowość od 70mai – model M300

Najnowszy produkt 70mai w niskiej kategorii cenowej

Urządzenie jest małe i dyskretne, wpisując się w nowoczesne trendy minimalistycznego wzornictwa przemysłowego. Jego umiejscowienie w sposób nieabsorbujący uwagi kierowcy nie będzie jakimkolwiek problemem. Obszar za lusterkiem wstecznym, z jedynie delikatnie wyróżniającą się kolorową diodą stanu, a zakrytą większą częścią obudowy, powinien być łatwo osiągalny w większości samochodów. 

Jego obsługę w znakomitym stopniu ułatwia spolszczona aplikacja, będąca jedną z najlepszych dostępnych na rynku w swojej kategorii. Kompleksowe zarządzanie urządzeniem, wraz z bezpośrednim pobieraniem naszych nagrań nie będzie stanowiło problemu nawet dla laika. Aspekt przyjazności dla odbiorcy dopełniają wydawane przez urządzenie komunikaty głosowe w naszym rodzimym języku (są głośne i zrozumiałe).

Nagrania w rozdzielczości 1296p wzbogacone o technologie 3D Noise Reduction i WDR wydają się solidnej jakości, zwłaszcza patrząc pod kątem niskiego segmentu cenowego. 

Urządzenie zyska na funkcjonalności po dokupieniu dedykowanego adaptera zasilania z funkcją ACC (dostępny osobno). Więcej informacji na stronie produktu (link poniżej).

kamera-samochodowa-70mai-m300

Więcej szczegółów na temat urządzenia:

Kamera samochodowa 70mai M300 w sklepie WR24.PL

 

Komentarze do wpisu (0)

Biuro Obsługi Klienta:

Telefon: 68 411 41 71 (dni robocze 10-16)

bok@wr24.pl (dni robocze 9-17)

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium