Kategorie artykułów
Wybrane artykuły

Wyszukiwarka treści w naszym blogu:

Osiem lat ewolucji sprawdzonych kamer samochodowych - z przymrużeniem oka ;)

0
Osiem lat ewolucji

Jak co roku, w drugiej połowie sierpnia sklep WIDEOREJESTRATORY24.PL świętuje kolejną rocznicę swojej działalności. W tym roku jest to 8 rocznica. Zatem już od ośmiu lat niestrudzenie wybieramy, testujemy, recenzujemy i oferujemy tylko sprawdzone kamery samochodowe. Specjalizacja w tej bardzo wąskiej dziedzinie pozwoliła mi osobiście, jak i całemu zespołowi WR24.PL z bardzo bliska zaobserwować postęp technologiczny i funkcjonalny popularnych kamerek do samochodu. Jednakże gdy rozpoczynałem działalność w roku 2014, prawdę mówiąc sam nie miałem dobrego pojęcia o tych urządzeniach i de facto na własnej skórze się ich uczyłem.

Od początku jednak moim głównym założeniem dla rozwoju sklepu (które niezmiennie trwa do dziś) było testowanie wideorejestratorów przed wprowadzeniem ich do sprzedaży, a także dzielenie się efektami tych testów na dedykowanym kanale YouTube. W ten sposób każdy potencjalny nabywca może samodzielnie przekonać się jaką dany model wideorejestratora oferuje jakość nagrywania filmów przed podjęciem decyzji o zakupie. Dzięki temu, do dnia dzisiejszego na kanale YT zebrało się ponad 1100 (!!!) filmów (głównie testów kamer, ale także recenzji, prezentacji, poradników, porównań itp.), które w pewnym sensie opowiadają historię rozwoju branży wideorejestratorów - a w międzyczasie także i kamer sportowych - jak i samego sklepu WR24.PL.

Jako, że różnego rodzaju rocznice są zwykle nasączone pewną dozą sentymentu, który z kolei budzi rozmaite wspomnienia, pomyślałem, że dokonam swoistej podróży w czasie i przypomnę sobie od czego właściwie ta cała historia z WR24.PL się zaczęła. A dokładniej - jakie konkretnie modele kamer zdecydowałem wybrać i przetestować, a następnie zaoferować swoim klientom na początku swojej działalności w dziedzinie wideorejestratorów samochodowych...

Cóż, to była bardzo interesująca podróż w czasie, którą uwieczniłem w postaci filmu - a jakże! - na kanale YT. Zapraszam zatem Was do dołączenia do tej krótkiej podróży w przeszłość, z pewnym przymrużeniem oka oczywiście... :)

https://www.youtube.com/watch?v=tjFqEUaXz04

Dawid Lorenz
Ojciec Dyrektor WR24.PL :)

Komentarze do wpisu (0)

Biuro Obsługi Klienta:

Telefon: 68 411 41 71 (dni robocze 10-16)

bok@wr24.pl (dni robocze 9-17)

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium