Kategorie artykułów
Wybrane artykuły

Wyszukiwarka treści w naszym blogu:

70mai S500 - kamera lusterkowa z obsługą głosową

0
70mai S500 - kamera lusterkowa z obsługą głosową

Wideorejestrator lusterkowy 70mai S500 to kamera montowana na lusterko wsteczne. Cechuje się dużym, dotykowym wyświetlaczem, na którym może być wyświetlany obraz z kamery tylnej. Dzięki temu, że moduł tylny może być montowany również na zewnątrz, zestaw znakomicie spisze się w roli kamery cofania. Na poprawę komfortu użytkowania wpływa wsparcie dla spolszczonej aplikacji mobilnej oraz możliwość wydawania kamerze anglojęzycznych komend głosowych. Kamera odznacza się również dobrą jakością zapisu, a oba moduły oferują tryb HDR, który ma na celu poprawę czytelności rejestrowanych materiałów.

70mai s500

Jakość nagrań

Ten pierwszy wideorejestrator lusterkowy z przetwornikiem obrazu obrazu Sony STARVIS 2 IMX665 zapisuje nagrania w rozdzielczości 2592x1944p 30fps wraz z aktywnym trybem HDR. Nagrywane pliki wyróżniają się bardzo wysoką ostrością i umożliwiają odczytywanie dużej ilości szczegółów. Kamera tylna zapisuje jednocześnie materiał w rozdzielczości 1920x1080p 25fps, również z aktywnym trybem HDR.

jakość nagrywanego obrazu 70mai s500

jakość nagrywanego obrazu 70mai s500
Przykładowe stopklatki z nagrań wykonanych zestawem 70mai S500. Kliknij aby powiększyć

jakość nagrań wideorejestratora 70mai s500
https://youtu.be/jAn0TKLLMro

Wsparcie dla komend głosowych

Kamera jest w stanie reagować na wydawane przez nas komendy głosowe. Obsługa głosowa bardzo ułatwia korzystanie z urządzenia. Wprawdzie komunikaty muszą być wydawane w języku angielskim, jednak nie jest wymagana perfekcyjna dykcja. 

Urządzenie rozpoznaje następujące komendy:

  • Lock the video - zabezpieczenie bieżącego pliku przed nadpisaniem.
  • Take photo - wykonanie zdjęcia.
  • Show front camera - przełączenie widoku na przód.
  • Show rear camera - przełączenie widoku na tył.

kamera samochodowa 70mai s500 obsługa głosowa

Obsługa za pomocą aplikacji mobilnej

Dzięki zintegrowanym w kamerze modułowi WiFi możliwe jest podłączenie do niej telefonu. Aby tego dokonać, należy pobrać bezpłatną aplikację 70mai. Jest ona dostępna nieodpłatnie w Google Play lub App Store

70mai s500

Ochrona zaparkowanego pojazdu

Po podłączeniu do źródła stałego zasilania poprzez dedykowany adapter stałego zasilania 70mai UP02 rejestrator wyposażony jest w funkcję dedykowanego trybu parkingowego. Do wyboru są:
1) Wykrywanie kolizji - nagrywanie rozpoczyna się dopiero po wykryciu uderzenia w pojazd w trakcie monitorowania parkingowego.

2) Nagrywanie poklatkowe - funkcja nagrywania ciągłego materiału timelapse. Takie nagrania rejestrowane są w sposób ciągły, umożliwiając zgromadzenie nawet 30-krotnie więcej materiału na karcie pamięci.

kamera 70mai s500

Dowiedz się więcej o kamerze 70mai S500

Komentarze do wpisu (0)

Biuro Obsługi Klienta:

Telefon: 68 411 41 71 (dni robocze 10-16)

bok@wr24.pl (dni robocze 9-17)

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium