Darmowa dostawa - darmowy zwrot. Kupuj bez ryzyka! Sprawdź nasz kanał YouTube!

Biuro Obsługi Klienta:

68 411 41 71 (dni robocze 10-16)

bok@wr24.pl (dni robocze 9-17)

do kasy suma: 0,00 zł
Kategorie artykułów
Wybrane artykuły

Wyszukiwarka treści w naszym blogu:

Artykuły, aktualności i porady

Navitel R480 2K - niedrogi wideorejestrator dwukanałowy 3
Navitel R480 2K - niedrogi wideorejestrator dwukanałowy

Wideorejestrator samochodowy Navitel R480 2K to niedroga, dwukanałowa kamera samochodowa nagrywająca jednocześnie przód i tył pojazdu. Kamera zapewnia użyteczne nagrania, wyróżniające się wysoką czytelnością w swojej kategorii cenowej. Wygodę użytkowania zapewnia aktywny uchwyt, do którego to bezpośrednio podłączamy obie wiązki przewodowe: zasilającą oraz od modułu kamery tylnej. Dzięki magnetycznemu mocowaniu możemy łatwo odpinać moduł główny, jeśli tylko zechcemy wyjąć kamerę z samochodu.

kamera samochodowa navitel r480 2k

Jakość obrazu

Wideorejestrator pozwala na utrwalanie nagrań, które cechują się poprawną czytelnością. Biorąc pod uwagę cenę kamery, jakość nagrań można jednoznacznie zaliczyć do atutów urządzenia. Kamera przednia pozwala na nagrywanie w rozdzielczości 2560x1440p 30fps, natomiast moduł kamery tylnej zapisuje jednocześnie materiał w rozdzielczości 1920x1080p 25fps.

kamera samochodowa navitel r480 2k jakość nagrań

kamera samochodowa navitel r480 2k jakość nagrań
Stopklatki z nagrań wykonanych wideorejestratorem Navitel R480 2K. Kliknij aby powiększyć

Testowe nagrania z kamery 70mai A810 znajdziesz na dedykowanej playliście na naszym kanale YouTube:
https://youtube.com/playlist?list=PLWb1jIrvNpnbRJczMbZkJRewh6We0FXvU

kamera samochodowa navitel r480
https://youtu.be/YofDhixi3gU

Magnetyczny uchwyt

Kamera samochodowa Navitel R480 2K pozwala na niezwykle łatwe wypinanie kamery za sprawą aktywnego, magnetycznego uchwytu mocującego.

aktywny magnetyczny uchwyt montażowy w kamerze samochodowej

Dowiedz się więcej o kamerze Navitel R480 2K

Komentarze do wpisu (3)

22 września 2023

Dzień dobry. Mam pytanie, na zdjęciach pokazany jest obraz z obu kamer naraz, niestety nigdzie w menu nie znalazłem możliwości ustawienia takiej opcji lub nie wiem jak to zrobić. Proszę o podpowiedź jak to zrobić jeśli nie jest to tylko montaż pokazowy. Poza tym ładne ujęcia mojej Zielonej Góry . Pozdrawiam. -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Jak rozumiem chodzi o podgląd z kamery tylnej na wyświetlaczu w ramach pracy urządzenia? Aktywny podgląd można zmienić za pomocą przycisku z symbolem strzałki w górę. W ten sposób płynnie możemy wyzwolić podgląd z przodu, bądź tyłu. Jeżeli chodzi zaś o podgląd nagrań na kamerze należy wykonać następującą czynność: OK (wyłączamy nagrywanie) --> M ---> wybieramy pożądaną kategorię: Normalne / Awaryjne / Zdjęcia --> OK --> Widzimy listę nagrań z kamery przedniej (przyciskając M zmieniamy podgląd na nagrania z kamery tylnej).

30 września 2023

Zapewne Panu Romanowi B. chodziło o podgląd równoczesny (na dużym ekranie widok z przedniej kamery, w prawym górnym rogu podgląd z tylnej kamery) -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Urządzenie nie posiada funkcji podglądu: obraz w obrazie.

1 października 2023

Dzień dobry, Kamera to nowość i mało informacji można znaleźć w sieci. Proszę o odpowiedź, czy tryb parkingowy uaktywnia obie kamery? -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Po wykryciu wstrząsu kamera rozpocznie nagrywanie. Zabezpieczone pliki, tylko z kamery przedniej, o długości ok. 21s obejmują okres po upływie ok. 12s od wykrycia zdarzenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium