do kasy suma: 0,00 zł
  • Potrzebujesz pomocy? 68 411 41 71  ·  bok@wr24.pl Pracujemy w dni robocze 9-17
Kategorie artykułów

Ruszamy ze Strefą Wsparcia

Strefa Wsparcia to nowy projekt sklepu WIDEOREJESTRATORY24.PL mający na celu popularyzację wiedzy na temat kamer samochodowych i sportowych oraz zapewnienie wsparcia posprzedażowego dla naszych Klientów. 

Strefa Wsparcia WR24.PL

 

http://wsparcie.wr24.pl

Zbudowane w oparciu o system bazy wiedzy, Strefa Wsparcia dostarcza praktycznych porad i informacji oraz odpowiada na nurtujące użytkowników pytania i problemy w formie zbioru krótkich artykułów pogrupowanych wg określonych kategorii:

  • Praktyczne porady i informacje
    Rozwiązywanie typowych problemów, praktyczne informacje związane z kamerami, zbiór linków do instrukcji obsługi oraz aktualizacji firmware kamer samochodowych i sportowych.
  • Kamery samochodowe / kamery sportowe
    Kategorie poświęcone zagadnieniom związanym z konkretnymi modelami rejestratorów jazdy czy kamer sportowych.
  • Wsparcie posprzedażowe WR24.PL
    Dział dedykowany Klientom, którzy dokonali zakupu w sklepie WIDEOREJESTRATORY24.PL i poszukują wsparcia związanego ze zwrotami, reklamacjami czy korzystaniem z gwarancji.

Do dyspozycji jest też wyszukiwarka zapewniająca efektywne przeczesywanie bazy wiedzy za pomocą słów kluczowych.

System, na którym bazuje Strefa Wsparcia umożliwia także rejestrację/logowanie użytkowników i wysyłanie zapytań bezpośrednio z poziomu Strefy Wsparcia. Zachęcamy do kontaktu tą drogą, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania z pewnością zostaną umieszczone w bazie wiedzy dla kolejnych zainteresowanych.

Zawartość Strefy Wsparcia będzie stale rozwijana i uzupełniana o nowe artykuły i informacje. Zachęcamy do regularnego śledzenia pod adresem wsparcie.wr24.pl.

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Sklep własności ZOYA LAB Arkadiusz Dawid Lorenz Siedziba: Modrzewiowa 2B/8, 65-120 Zielona Góra NIP: 9730587206 REGON: 9707749862

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium