Kategorie artykułów
Wybrane artykuły

Wyszukiwarka treści w naszym blogu:

Viofo A119

0

Viofo logo

Mamy zaszczyt jako jeden z pierwszych sklepów online na polskim rynku przedstawić rejestrator jazdy Viofo A119, który uzupełnia kategorię małych i dyskretnych rejestratorów jazdy o zaawansowanych parametrach.

Kamera samochodowa Viofo A119 charakteryzuje się nietypowym kształtem i metodą mocowania, która gwarantuje dyskrecję montażu oraz banalny sposób montażu/demontażu urządzenia. Na uwagę zwracają także bardzo dobre parametry video, bowiem model A119 zapisuje filmy w rozdzielczości aż 1440p (2K) przy klatkażu 30fps, zapewniając przy tym fantastyczną jakość obrazu w praktycznie każdych warunkach oświetleniowych. Zastosowanie kondensatora zamiast standardowego akumulatora zapewnia z kolei wydłużoną trwałość.

Viofo A119

Reasumując, rejestrator jazdy Viofo A119 to bardzo silny punkt naszej oferty z segmentu "Best Value" - urządzeń zapewniających wysoką jakość przy zachowaniu umiarkowanej ceny zakupu. Śmiemy wręcz twierdzić, że jest to aktualnie najlepsza kamera samochodowa w segmencie poniżej 500 zł.

Kamera jest dostępna do zakupu "od ręki" także w dodatkowym wariancie z odbiornikiem GPS wbudowanym w uchwyt montażowy. Zapraszamy serdecznie:

Komentarze do wpisu (0)

Biuro Obsługi Klienta:

Telefon: 68 411 41 71 (dni robocze 10-16)

bok@wr24.pl (dni robocze 9-17)

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium