Kategorie artykułów
Wybrane artykuły

Wyszukiwarka treści w naszym blogu:

VIOFO A119 MINI - zaawansowany wideorejestrator jednokanałowy

1
VIOFO A119 MINI - zaawansowany wideorejestrator jednokanałowy

Wideorejestrator VIOFO A119 MINI to bardzo dobrze wykonana kamera samochodowa. Jej przemyślana forma, będąca rozwinięciem znanych z wcześniejszych modeli VIOFO rozwiązań sprawia, że znakomicie sprawdzi się w roli monitorowania jazdy. Urządzenie wyróżnia się niewielkimi gabarytami, dzięki czemu może być zamocowane w sposób dyskretny

kamera samochodowa viofo a119 mini

Funkcje Bluetooth i WiFi

Dużym usprawnieniem w stosunku do modelu A119 V3 jest obecność modułów Bluetooth oraz WiFi. Ten pierwszy pozwala sparować z urządzeniem bezprzewodowy przycisk, który w znakomity sposób ułatwia zabezpieczanie istotnych zdarzeń. Jeśli jesteśmy świadkami czegoś, co wymaga utrwalenia, po prostu naciskamy przycisk, aby nagranie nie zostało nadpisane. Zdalny przycisk alarmowy RM-100 pracuje w technologii Bluetooth i jest dostępny osobno.

Obecność modułu WiFi pozwala łączyć się z wideorejestratorem za pomocą telefonu, w obrębie sieci generowanej przez kamerę, aby w łatwy sposób przeglądać zgromadzone nagrania, a także zmieniać ustawienia sprzętu. Bardzo często słyszeliśmy pytania klientów o możliwość połączenia telefonu z modelem A119 V3, który modułu nie posiadał. Model A119 MINI stanowi swoistą odpowiedź na te pytania, umożliwiając zarządzanie wideorejestratorem poprzez funkcjonalną, spolszczoną aplikację VIOFO. 

kamera samochodowa viofo a119 mini aplikacja mobilna

Jakość obrazu

Wideorejestrator nagrywa filmy w rozdzielczości maksymalnej 2592x1944p przy 30fps, a także bardzo płynne w odbiorze nagrania w rozdzielczości 2560x1440p przy 60fps. Nagrania cechują się bardzo wysoką jakością oraz doskonałą czytelnością istotnych szczegółów. Znając dotychczasowy modus operandi VIOFO, w przyszłości możemy spodziewać się szeregu aktualizacji, które jeszcze bardziej wyśrubują jakość obrazu oferowaną przez kamerę samochodową A119 MINI. 

kamera samochodowa viofo a119 mini 60fps

wideorejestrator viofo a119 mini 60fps wdr

kamera samochodowa viofo a119 mini 60fps hdr

Testowe nagrania z kamery VIOFO A119 MINI znajdziesz na dedykowanej playliście na naszym kanale YouTube:
https://www.youtube.com/watch?v=cJMEfvu5K04&list=PLWb1jIrvNpnaCmPl8j6DLG2Q5D6_WdRD3

kamera samochodowa viofo a119 mini roadtest

https://youtu.be/cJMEfvu5K04

Recenzja kamery samochodowej VIOFO A119 MINI

Wideorejestrator samochodowy VIOFO A119 MINI to następca kultowego A119 V3. Już sam ten fakt sprawia, że niedawna premiera marki VIOFO była niezwykle istotna. Ale jakie są właściwie różnice względem poprzednika i na jakie nowe funkcje możemy liczyć? A także co najważniejsze, jaki obraz nagrywa ta kamera samochodowa. Odpowiedzi na te pytanie znajdziesz w wideorecenzji:

recenzja kamery samochodowej viofo a119 mini

https://youtu.be/E6xXeAD21Jw

Więcej informacji na kamery samochodowej VIOFO A119 MINI, łącznie ze szczegółowym porównaniem z modelem A119 V3 znajduje się w opisie produktu:

Dowiedz się więcej o kamerze VIOFO A119 MINI

kamera samochodowa viofo a119 mini

 

Komentarze do wpisu (1)

13 czerwca 2022

Jak wygląda przenoszenie tego auta w różnych samochodach jeśli bym chciał używać jednocześnie w dwóch trzech autach -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Kamera mocowana jest za pomocą uchwytu na taśmę dwustronną. Obecnie (z racji na krótki czas od premiery) nie ma możliwości dokupienia dodatkowego uchwytu. W przyszłości pojawi się taka możliwość w ramach akcesoriów dodatkowych.

Biuro Obsługi Klienta:

Telefon: 68 411 41 71 (dni robocze 10-16)

bok@wr24.pl (dni robocze 9-17)

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium