Darmowa dostawa - darmowy zwrot. Kupuj bez ryzyka! Sprawdź nasz kanał YouTube!

Biuro Obsługi Klienta:

68 411 41 71 (dni robocze 10-16)

bok@wr24.pl (dni robocze 9-17)

do kasy suma: 0,00 zł

Kamera samochodowa BlackVue DR900X-1CH Plus 4K

Dostępność: Wycofany z oferty
Cena: 2 379,00 zł 2379.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: (1) 4.75
Producent: BlackVue
Kod produktu: 741_BLACKVUE-DR900X-1CH-PLUS

Opis

Produkt archiwalny.

Sprawdź następcę: Kamera samochodowa BlackVue DR970X-1CH

BlackVue to marka koreańskiej firmy PITTASOFT, specjalizującej się w produkcji zaawansowanych rejestratorów klasy Premium dedykowanych dla najbardziej wymagających klientów, ceniących najwyższą jakość, niezawodność i funkcjonalność.

dr900x-plus

Kamera samochodowa BlackVue DR900X Plus w pigułce

 • Dwukanałowy rejestrator samochodowy z natywną rozdzielczością Ultra HD 4K.
 • Rejestracja filmów w rozdzielczości Ultra HD 4K gwarantuje jeszcze skuteczniejsze wychwytywanie detali z obrazu w warunkach dziennych, w porównaniu z wideorejestratorami Full HD czy 2.5K.
 • Usługa BlackVue Cloud zapewnia dostęp kamery samochodowej do internetowej "chmury". Dzięki temu zyskujesz unikatowe rozwiązania, takie jak powiadamianie o zdarzeniach podczas postoju, podgląd obrazu z kamery na żywo czy automatyczna kopia zapasowa kluczowych nagrań w przestrzeni chmurowej. A to wszystko w aplikacji na Twoim smartfonie!
 • Zapewnij monitorowanie Twojego pojazdu 24/7 dzięki funkcji automatycznego trybu parkingowego. Funkcja buforowanej detekcji ruchu zagwarantuje zapis zdarzenia parkingowego w całości.
 • Dyskretny, cylindryczny kształt rejestratora jazdy BlackVue DR900X Plus sprawi, że nie będzie rzucał się w oczy z zewnątrz, ani przesłaniał widoku kierowcy i pasażera.
 • Model DR900X Plus to flagowy model w ofercie BlackVue, dedykowany dla odbiorców ceniących bezkompromisową jakość, nietuzinkową funkcjonalność oraz wysoką niezawodność.

Zobacz szczegółowy opis funkcjonalny

Co nowego?

Rejestrator jazdy BlackVue DR900X Plus jest następcą modelu BlackVue DR900X. Oto kluczowe udoskonalenia i nowości wprowadzone względem poprzednika:

 1. Poprawa jakości rejestrowanego obrazu, dzięki nowszej wersji chipsetu oraz ulepszonemu oprogramowaniu, które pozwala na automatyczne sterowanie trybem nocnym oraz ustawieniem jasności.
 2. Ulepszony sensor w kamerze tylnej zapewnia jeszcze lepszą jakość rejestrowanego obrazu, zwłaszcza w warunkach słabego oświetlenia.
 3. Wraz z premierą BlackVue DR900X Plus usprawniono proces parowania wideorejestratora z telefonem. Seamless Pairing - udoskonalone łączenie z telefonem. Nie trzeba już będzie ręcznie rozwijać listy widocznych urządzeń WiFi, a proces łączenia ogranicza się do kliknięcia na pozycję ze swoją kamerą.
 4. Przy podłączeniu do modułu LTE (CM100LTE) istnieje możliwość stworzenia sieci WiFi z dostępem do internetu dla max 5 urządzeń w pojeździe
 5. Wersja jednokanałowa posiada teraz złącze przyłączeniowe dla kamery tylnej, więc po zakupie wersji jednokanałowej istnieje możliwość dokupienia i podłączenia kamery tylnej później.
 6. Usprawniona współpraca z adapterem stałego zasilania. Ponieważ kamera sama kontroluje napięcie, można teraz dowolnie zarządzać poziomem, przy którym nastąpi odcięcie zasilania, z dokładnością do 0.1V.
 7. Możliwość zapisywania jako zdarzeń również nagłych przyśpieszeń i hamowań oraz zakrętów, w trakcie pokonywania których dojdzie do znacznych przeciążeń.

blackvue-900x-plus

Jakość nagrań

Testowe nagrania z kamery BlackVue DR900X Plus znajdziesz na dedykowanej playliście na naszym kanale YouTube: 
https://www.youtube.com/playlist?list=PLWb1jIrvNpnbqsgynVTUD2-rSpBc8FwjY

dr900x-plus-4k

https://youtu.be/wFjqlyacl5U?list=PLWb1jIrvNpnbqsgynVTUD2-rSpBc8FwjY

Uchwyć więcej detali dzięki rozdzielczości 4K

Kamera w rejestratorze jazdy DR900X Plus wyposażona jest w wysokiej klasy układ optyczny. Dzięki temu rejestrowany jest wyraźny, ostry i czytelny obraz video, także w trudnych warunkach oświetleniowych. BlackVue DR900X Plus potrafi zapisywać pełne szczegółów nagrania w rozdzielczości 4K. Dzięki 4 krotnie wyższej ilości pikseli z nagrań można odczytać zauważalnie więcej, niż w przypadku rozdzielczości Full HD. Obejrzyj bezpośrednie porównanie kamer BlackVue DR900X Plus 4K i DR750X Plus.

dr900x-plus-vs-750x-plus

https://youtu.be/6dNUQFwWD6c

Surowe pliki video

Pobierz surowe pliki video skopiowane bezpośrednio z kamery BlackVue DR900X Plus i sprawdź rzeczywistą jakość obrazu bez wpływu stratnej kompresji video stosowanej przez serwis YouTube:

Pobierz surowe pliki video z kamery DR900X Plus 4K

BlackVue Cloud - Twoja kamera samochodowa "w chmurze"

BlackVue Cloud

Nowatorska i unikatowa w skali światowej usługa BlackVue Cloud pozwoli połączyć Twoją kamerę z "chmurą" poprzez sieć internet i korzystać z szeregu udogodnień i funkcji dodatkowych wprost z aplikacji w Twoim smartfonie.

Najważniejsze funkcje i korzyści płynące z usługi BlackVue Cloud:

 • monitoruj obraz z kamery na żywo poprzez aplikację w smartfonie lub na komputerze, z dala od kamery, przez sieć internet;
 • otrzymuj w czasie rzeczywistym powiadomienia w aplikacji o zdarzeniach zarejestrowanych przez kamerę, np. po wykryciu uderzenia w trakcie postoju pojazdu na parkingu;
 • na bieżąco śledź lokalizację geograficzną i prędkość pojazdu w czasie rzeczywistym;
 • pobieraj pliki video z kamery przez internet bezpośrednio do pamięci smartfona lub twórz kopie zapasowe w przestrzeni dyskowej w chmurze;
 • zyskaj automatyczną kopię zapasową kluczowych nagrań video z kamery w chmurze, np. po wykryciu przez kamerę uderzenia podczas postoju;
 • komunikuj się z kierowcą pojazdu zdalnie poprzez aplikację, dzięki funkcji dwukierunkowej komunikacji głosowej.

Wszystkie funkcje BlackVue Cloud dostępne są z poziomu dedykowanej, bezpłatnej aplikacji na smartfony (Android, iOS) oraz na komputery (Windows, Mac).

Recenzja usługi BlackVue Cloud

Obejrzyj szczegółową prezentację usługi BlackVue Cloud, w której prezentujemy jej możliwości oraz korzyści, a także demonstrujemy w praktyce funkcję powiadamiania alertami o zdarzeniach wysyłanych przez wideorejestrator do aplikacji.
https://www.youtube.com/watch?v=TZ6cOQbbc7Y 

Recenzja BlackVue Cloud na YouTube

 

Jak połączyć kamerę z "chmurą"?

Do poprawnego funkcjonowania usługi BlackVue Cloud wymagane jest połączenie wideorejestratora z siecią internet. Można to uzyskać na dwa sposoby:

 1. Za pośrednictwem dedykowanego modułu BlackVue CM100LTE (dostępny do nabycia osobno), podłączanego bezpośrednio do kamery. Do modułu należy zainstalować kartę SIM operatora komórkowego. Kamera poprzez moduł 4G/LTE połączy się z usługą Cloud.
 2. Za pomocą zewnętrznego routera WiFi (dostępny osobno) z kartą SIM operatora komórkowego. Kamera wykorzysta sygnał WiFi z routera do połączenia z usługą Cloud.

BlackVue CM100-LTE moduł zewnętrzny

Moduł zewnętrzny CM100-LTE

Ważne! Karta SIM z aktywnym planem taryfowym umożliwiającym dostęp do sieci internet nie wchodzi w skład zestawu. Aktywację z kartą SIM należy nabyć osobno u operatora sieci komórkowej.

Więcej szczegółów na oficjalnej stronie BlackVue Cloud:
https://blackvuecloud.com 
(jęz. angielski)

Aplikacja i przegląd funkcji

Dzięki zintegrowanym w kamerze modułom WiFi zyskujesz możliwość wygodnego kontrolowania urządzenia bezprzewodowo. Dzięki funkcji uproszczonego parowania Seamless Pairing łączenie się z kamerą jest naprawdę proste. Aplikacja BlackVue jest spolszczona i pozwala na łatwą zmianę ustawień urządzenia oraz zarządzanie biblioteką nagrań. Po podłączeniu modułu 4g/LTE możliwe jest korzystanie z funkcji "Mobile Hotspot", która oferuje możliwość stworzenia sieci WiFi z dostępem do internetu dla max 5 urządzeń w pojeździe.

blackvue-app-prezentacja

Mobilny hotspot WiFI

mobilny hotspot wifi blackvue dr750 lte

Po podłączeniu dedykowanego modułu BlackVue CM100LTE (dostępny osobno) kamera zyskuje możliwość udostępniania sieci za pośrednictwem modułu LTE. Po utworzeniu mobilnego hotspotu zyskujemy możliwość stworzenie sieci WiFi z dostępem do internetu, bezpośrednio w pojeździe. Udostępniaj wygodnie sieć nawet dla 5 urządzeń jednocześnie. Uniknij nudy w czasie długiej podróży, zapewniając dostęp do sieci dla pasażerów!

Korzyści z funkcji mobilnego hotspotu za pośrednictwem kamery BlackVue:

 • Zapewnienie dostępu do sieci i rozrywki dla pasażerów.
 • Udostępnienie sieci dla systemów multimedialnych pojazdu, takich jak system nawigacji.
 • Możliwość korzystania z radia internetowego oraz serwisów streamingowych w kompatybilnych radiach samochodowych.

Skuteczny monitoring Twojego pojazdu na parkingu

Rejestrator trasy BlackVue DR900X Plus posiada automatyczny tryb parkingowy, dzięki któremu możliwe będzie skuteczne monitorowanie otoczenia Twojego pojazdu podczas postoju.

Zawarty w zestawie specjalny przewód zasilający umożliwia podłączenie kamery bezpośrednio do instalacji elektrycznej samochodu, np. do skrzynki bezpieczników. Wbudowany w rejestrator monitor napięcia zabezpieczy akumulator Twojego auta przed nadmiernym rozładowaniem.

Natywny tryb parkingowy BlackVue DR750X

Tryb parkingowy w BlackVue DR900X Plus krok po kroku

Podłącz kamerę do stałego zasilania za pomocą zawartego w zestawie 3-żyłowego (BAT+/ACC/GND) przewodu. Zastosowanie tego przewodu gwarantuje samoczynne przełączanie się kamery w tryb parkingowy wraz z wyłączeniem zapłonu, a także wznowienie nagrywania normalnego po ponownym uruchomieniu silnika.

BlackVue CH-3P1 przewód do zasilania BAT/ACC/GND

Alternatywnym sposobem zasilania kamery w trybie parkingowym jest skorzystanie z dedykowanego powerbanku BlackVue Magic Ultra Battery B-124X (dostępny do nabycia osobno). Do baterii B-124X kamerę należy podłączyć standardowym zasilaczem zapalniczkowym. W trakcie postoju kamera korzysta z energii zgromadzonej w powerbanku, a po 5 minutach od zatrzymania samoczynnie przełączy się w tryb parkingowy.

Kamera samochodowa BlackVue DR900X Plus w trybie parkingowym pozostaje w czuwaniu na detekcję ruchu i wstrząsów z ok. 5-sekundowym buforowaniem zapisu video. Buforowanie oznacza, że na karcie pamięci zostanie zapisany film przedstawiający sytuację już na kilka sekund przed faktycznym zdarzeniem.

Alternatywny tryb nagrywania parkingowego polega na rejestrowaniu zdarzeń w sposób ciągły metodą poklatkową (time-lapse). Zobacz przykładowy film parkingowy nagrany w trybie poklatkowym tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=wiJFZzNaA30 

Wbudowany w urządzeniu woltomierz dba o to, aby wyłączyć kamerę w sytuacji, gdy napięcie w obwodzie zasilania spadnie poniżej krytycznego poziomu. Ta funkcja pozwoli zabezpieczyć akumulator w Twoim pojeździe przed nadmiernym rozładowaniem.

Zawartość zestawu

blackvue-dr900x-package-content

 • Kamera DR900X Plus.
 • Zasilacz do gniazda zapalniczki (długość ok. 4.5 metra).
 • Przewód 3-żyłowy do zasilania kamery bezpośrednio z instalacji elektrycznej pojazdu (długość ok. 4.5 metra).
 • Karta pamięci MicroSD BlackVue MLC 32GB oraz czytnik USB do kart pamięci MicroSD.
 • Szpatułka ułatwiająca maskowanie przewodów.
 • Klipsy do podtrzymywania przewodów (8 szt.)
 • Zapasowa taśma dwustronna do montażu uchwytu.
 • Skrócony podręcznik użytkownika.

Polska dystrybucja i gwarancja

Kamera BlackVue DR900X Plus w naszej ofercie pochodzi z oficjalnej dystrybucji producenta i jest objęta 24-miesięczną (12 miesięcy w przypadku zakupów na fakturę VAT) gwarancją realizowaną w Polsce.

Szczegółowe warunki gwarancji udzielanej na produkty BlackVue opisane są na stronie autoryzowanego dystrybutora w Polsce:
http://www.blackvuepolska.pl/serwis 

dr900x-plus

Dane techniczne

Ilość kanałów 1CH (przód)
Max rozdzielczość UHD 4K
Funkcje dodatkowe__Tryb Super HDR Nie
Funkcje dodatkowe__Tryb parkingowy Nie
Funkcje dodatkowe__WiFi i apka na smartfon Tak
Funkcje dodatkowe__Moduł GPS Nie
Funkcje dodatkowe__Baza fotoradarów Nie
Funkcje dodatkowe__Wyświetlacz LCD Nie
Funkcje dodatkowe__Zdalny dostęp 4G/LTE (Cloud) Tak
Funkcje dodatkowe__Sterowanie komendami głosowymi Nie
Filtr polaryzacyjny CPL Opcjonalny
Rodzaj zasilania Kondensator
Chipset Hisilicon HI3559v200
Przetwornik obrazu OmniVision OS08A10
Dostępne rozdzielczości video 3840x2160p 4K
Format video MP4 H.264
Kąt widzenia obiektywu (st.) Przód 162
Funkcja autostart Tak
Nagrywanie w pętli Tak
Max. pojemność karty pamięci 256GB
Pojemność akumulatora n/d (kondensator)
Ręczne zabezpieczanie plików przed nadpisaniem Tak
Rozmiar wyświetlacza brak
Dedykowane oprogramowanie BlackVue App (Android, iOS), BlackVue Viewer (Windows, Mac)
Tryby komunikacji USB n/d
Rodzaj gniazda zasilania DC
Szerokość (mm) 118.5
Wysokość (mm) 36
Grubość (mm) 36
Masa własna (g) 104
Dopuszczalny zakres temperatury -20°C do 70°C
Sposób montażu taśma samoprzylepna
Możliwy montaż na pionowej szybie tak
Interfejs w języku polskim tak
Okres gwarancji 24 m-ce / 12 m-ce (przy zakupie z fakturą VAT)

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

Opinie nie są weryfikowane, czy zostały one umieszczone przez klientów, którzy dokonali zakupu danego produktu w naszym sklepie. Opinie są moderowane przed publikacją w celu wykluczenia spamu, jednak nie ingerujemy w ich treść. Nie publikujemy opinii sponsorowanych.

20 maja 2022

Bez zbędnej korespondencji. Natychmiastowa dostawa. Ze wszech miar POLECAM

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Opis funkcjonalny

Kamera samochodowa BlackVue DR900X-1CH - opis funkcjonalny

Kluczowe podzespoły

 • Chipset HiSilicon HI3559v200.
 • Sensor optyczny OmniVision OS08A10 8Mpix o wielkości 1/1.8" z rozmiarem pojedynczego piksela 2.0µm.

Parametry nagrywania video

 • Maksymalna rozdzielczość video 4K 30fps
  (Uwaga, prędkość klatkowa nagrywania może zostać ograniczona w trakcie podglądu obrazu z kamery na żywo poprzez aplikację)
 • Kąt widzenia obiektywu: 162 st.
 • Kompresja obrazu H.264. Format plików MP4.
 • Maksymalny bitrate w trybie 4K wynosi ok. 25 Mpbs (1 minuta materiału video z obydwu kanałów zajmuje ok. 190 MB).
 • Automatyczny tryb HDR (High Dynamic Range), rozjaśniający nieco obraz w warunkach słabego oświetlenia, równoważący różnice w poziomach ekspozycji w warunkach dziennych (np. podczas jazdy pod słońce czy w parkingu podziemnym), co przekłada się na większe prawdopodobieństwo wychwycenia szczegółów w trudnych warunkach oświetlenia. Kamera automatycznie dobiera sposób działania w zależności od aktualnych warunków, co z jednej strony realnie poprawia czytelność nagrań, z drugiej strony nie wymaga od użytkownika aktywowania opcji HDR (brak możliwości sterowania ręcznego). 

BlackVue Cloud - kamera w "chmurze"

 • BlackVue Cloud to innowacyjna i bezpłatna usługa pozwalająca na połączenie kamery z siecią internet, dzięki czemu zyskujesz dodatkowe funkcjonalności i możliwość zdalnej kontroli rejestratora z dowolnego miejsca z poziomu smartfona czy komputera.
 • Połączenie kamery z siecią internet następuje poprzez zewnętrzny moduł CM100-LTE (modem 4G/LTE), podłączany do kamery poprzez złącze USB. Alternatywnie można wykorzystać hotspot WiFi, np. domowy router lub mobilny hotspot z kartą SIM.
 • Po zarejestrowaniu konta oraz kamery, w bezpłatnej aplikacji BlackVue na smartfony (Android, iOS) zyskujesz możliwość zdalnego kontrolowania kamery przez internet z dowolnego miejsca - pogląd obrazu na żywo, przeglądanie i pobieranie plików video na karcie pamięci, zmianę ustawień kamery, a nawet dwustronną komunikację głosową.
 • Dostępna jest także bezpłatna aplikacja na komputery PC (Windows) i Mac, udostępniająca analogiczną funkcjonalność jak w aplikacji na smartfony. Aplikacja BlackVue Viewer do pobrania na stronie producenta.
 • Istotnym atutem usługi są notyfikacje typu "push" - otrzymuj na aplikację w smartfonie komunikaty z kamery w czasie rzeczywistym, np. w razie wykrycia kolizji podczas postoju.

Zobacz także:
BlackVueCloud.com - strona główna (jęz. angielski)
BlackVue Cloud czyli kamera samochodowa przez internet (Blog)

Usługa BlackVue Over The Cloud - dostęp do kamery przez internet (Strefa Wsparcia)

Funkcje parkingowe

 • Rejestrator jest wyposażony w funkcję automatycznego trybu parkingowego. Funkcja ta wymaga podłączenia kamery do zasilania stałego za pomocą 3-żyłowego przewodu BAT/ACC/GND do instalacji elektrycznej (w zestawie) lub kabla z wtyczką do gniazda zapalniczki.
 • Po podłączeniu kamery do zasilania bezpośrednio do instalacji elektrycznej za pomocą 3-żyłowego przewodu z zestawu, kamera samoczynnie przełącza tryb pracy (parking / normalny) w zależności od stanu zapłonu w samochodzie.
 • W przypadku podłączenia kamery za pomocą standardowego zasilacza do gniazda zapalniczki, przełączenie w tryb parkingowy następuje po 5 minutach od zatrzymania pojazdu. Wznowienie pracy w trybie normalnym następuje po ruszeniu autem z miejsca.
 • W ustawieniach kamery można wybrać dwa pod-tryby nagrywania parkingowego:
  1) buforowana detekcja ruchu i wstrząsów - zapis video następuje z wyprzedzeniem i obejmuje czas kilku sekund przed faktycznym zdarzeniem;
  2) nagrywanie poklatkowe (time-lapse) - zapis video jest realizowany w sposób ciągły z interwałem 1 klatka / sekundę. Funkcja ta pozwala na znaczące zaoszczędzenie pojemności karty pamięci na nagrania parkingowe. Zobacz przykładowe nagranie poklatkowe w trybie parkingowym...
 • Czułość detekcji ruchu jest regulowana w skali 1-5, a ponadto funkcja detekcja ruchu może być wyłączona - w takim przypadku w trybie parkingowym nagrywane będą tylko zdarzenia wykryte przez G-Sensor (np. wstrząsy, kolizje itp.).
 • W razie wykrycia wstrząsu w trybie parkingowym, w momencie deaktywacji trybu (np. po włączeniu zapłonu lub wznowieniu jazdy) użytkownik jest informowany o tym fakcie komunikatem głosowym w języku polskim.
 • Wbudowany w kamerze woltomierz zabezpiecza akumulator pojazdu przed rozładowaniem, wyłączając kamerę gdy napięcie w układzie spadnie poniżej krytycznego progu, definiowanego w ustawieniach kamery (UWAGA! Funkcja działa tylko po podłączeniu zasilania 3-żyłowym kablem ACC!). Ponieważ kamera sama kontroluje napięcie, można dowolnie zarządzać poziomem, przy którym nastąpi odcięcie zasilania, z dokładnością do 0.1V.

Zobacz także:
Jak działa tryb parkingowy w kamerach samochodowych?

Funkcje bezprzewodowe

 • Zintegrowany w kamerze dwuzakresowy moduł WiFi (2.4 / 5 GHz) umożliwi bezprzewodową komunikację z kamerą z aplikacji w smartfonie (AndroidiOS) w bezpośrednim sąsiedztwie kamery.
 • Po podłączeniu smartfonu do sieci WiFi kamery, aplikacja pozwala na podgląd obrazu z kamery na żywo, przeglądanie plików z karty pamięci (także bez konieczności ich pobierania), pobieranie zgromadzonych plików video do pamięci smartfonu oraz na zmianę ustawień kamery.
 • Łatwe łączenie dzięki funkcji Seamless Pairing dzięki której nie trzeba ręcznie rozwijać listy widocznych urządzeń WiFi, a proces łączenia ogranicza się do kliknięcia na pozycję ze swoją kamerą. Natomiast przy połączeniu po raz pierwszy nowego urządzenia, wybieramy opcję dodania i potwierdzamy dotknięciem dłonią kamery w miejscu znajdowania się czujnika zbliżeniowego, z boku urządzenia.
 • Przy podłączeniu do modułu LTE (CM100LTE) istnieje możliwość stworzenia sieci WiFi z dostępem do internetu dla max 5 urządzeń w pojeździe
 • Opcja automatycznej deaktywacji odbiornika WiFi po 10 minutach bezczynności (braku połączenia) w celu ograniczenia zużycia energii.
Pobierz aplikację BlackVue
dla Androida:
Pobierz aplikację BlackVue
dla iOS:
Google Play iOS / iTunes

Zobacz także:
Konfiguracja kamery za pomocą aplikacji BlackVue App / Viewer (Strefa Wsparcia)

Funkcje dodatkowe

 • Zintegrowany odbiornik GPS zapewniający pomiar bieżącej prędkości pojazdu, lokalizacji geograficznej oraz synchronizację daty i godziny wg satelity.
 • Detektor wstrząsów (G-Sensor) automatycznie wykryje kolizje lub gwałtowne manewry i zabezpieczy bieżący plik na karcie pamięci przed nadpisaniem w pętli. Czułość G-Sensora można regulować osobno dla trybu nagrywania ciągłego (normalnego) oraz trybu parkingowego.
 • Maksymalna ilość zabezpieczonych plików typu "EVENT" zabezpieczonych wynosi 50 i w razie osiągnięcia tego limitu istnieje możliwość nadpisywania najstarszych plików (osobna pętla dla plików "EVENT").
 • Konfigurowalny czujnik zbliżeniowy z lewej strony kamery - do wyboru dwie funkcje:
  1) włączenie / wyłączenie mikrofonu;
  2) zabezpieczenie pliku przed nadpisaniem (EVENT).
 • Powiadomienia głosowe (także w języku polskim) informujące o bieżącym statusie urządzenia, np. włączenie kamery, rozpoczęcie nagrywania, uruchomienie trybu parkingowego itp. Głośność komunikatów jest regulowana w zakresie 1-5.
 • Opcja dodania własnego znacznika na obrazie video złożonego z liter i cyfr (np. numer rejestracyjny pojazdu lub imię kierowcy).
 • Funkcja alertu o przekroczeniu ustalonej prędkości.
 • Funkcja samoczynnego restartu kamery o określonej godzinie w celu zapewnienia optymalnej wydajności i stabilności pracy.
 • Zabezpieczenie przed przegrzaniem - funkcja samoczynnego wyłączania kamery po przekroczeniu granicznej temperatury roboczej.
 • Przycisk z boku obudowy umożliwia włączanie/wyłączanie odbiornika WiFi, a po dłuższym naciśnięciu także formatowanie karty pamięci.
 • Konfiguracja wszelkich parametrów kamery odbywa się za pośrednictwem aplikacji BlackVue Viewer dla Windows/Mac lub bezprzewodowo za pomocą aplikacji BlackVue na smartfony (patrz wyżej).

Zobacz także:
Funkcje WiFi oraz GPS w rejestratorach jazdy

Budowa i sposób montażu

 • Charakterystyczny kształt kamery zapewnia dyskrecję montażu, dzięki czemu nie zajmuje ona dużo miejsca na szybie pojazdu, a także nie rzuca się w oczy z zewnątrz.
 • Mocowanie uchwytu do szyby za pomocą mocnego i stabilnego uchwytu przyklejanego do szyby za pomocą taśmy dwustronnej. Brak możliwości skorzystania z przyssawki.
 • Obejma uchwytu umożliwia skokową regulację kamery w osi poziomej góra-dół.
 • Uchwyt pozwala na montaż kamery na szybie pionowej, np. w ciężarówce lub autobusie.
 • Diody sygnalizacyjne na obudowie z możliwością ich deaktywacji w trakcie pracy trybu parkingowego.

Zasilanie rejestratora

 • Zasilanie z gniazda zapalniczki 12-24V za pomocą dedykowanego zasilacza z kablem zasilającym o długości ok. 4.5 metra.
 • W zestawie także 3-żyłowy kabel zasilający (BAT+/ACC/GND), przeznaczony do podłączenia wideorejestratora bezpośrednio do instalacji elektrycznej samochodu, o długości ok. 4.5 metra.
 • Wbudowany superkondensator zamiast typowego akumulatora Li-Ion - większa trwałość i odporność na czynniki atmosferyczne, takie jak bardzo wysoka czy niska temperatura.
 • Średnie zużycie prądu w trakcie pracy z aktywnym WiFi oraz GPS wynosi ok. 0,35A przy 12V (rzeczywiste zużycie może nieznacznie się różnić w zależności od warunków i otoczenia pracy).

Zobacz także:
Kamera samochodowa z baterią czy kondensatorem? Co wybrać?

Obsługa kart pamięci

 • Karta pamięci microSDHC BlackVue MLC 32GB w zestawie podstawowym z kamerą.
 • W zestawie także czytnik kart microSD na złączu USB, za pomocą którego skopiujesz pliki z karty na dysk komputera.
 • Obsługa kart pamięci microSDHC/XC o pojemności do 256 GB. Maksymalny czas zapisu na karcie 256GB wynosi nawet do ok. 22 godzin materiału video w najwyższej jakości.

UWAGA!
Do rejestratorów marki BlackVue zalecane jest stosowanie kart pamięci tej samej marki. Kompatybilność z kartami pamięci innych producentów nie jest gwarantowana!
Więcej informacji: Ważna informacja na temat kompatybilności kart pamięci z rejestratorami marki BlackVue

Powyższy opis powstał w oparciu o oprogramowanie kamery w wersji v1.0.
Ewentualne aktualizacje oprogramowania mogą nieznacznie wpłynąć na funkcjonalność kamery, przez co zawarte powyżej informacje mogą utracić swoją aktualność.

Zobacz także:
Firmware i oprogramowanie do kamer samochodowych i sportowych (Strefa Wsparcia)

Sklep internetowy Shoper Premium