Kamera samochodowa BlackVue DR900X-2CH Plus 4K

Dostępność: zapytaj o dostępność
Cena: 2 769,00 zł 2769.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.39656
Producent: BlackVue

Opis

BlackVue to marka koreańskiej firmy PITTASOFT, specjalizującej się w produkcji zaawansowanych rejestratorów klasy Premium dedykowanych dla najbardziej wymagających klientów, ceniących najwyższą jaFkość, niezawodność i funkcjonalność.

dr900x-plus

Kamera samochodowa BlackVue DR900X-2CH Plus w pigułce

 • Dwukanałowy rejestrator samochodowy z natywną rozdzielczością Ultra HD 4K w kamerze przedniej oraz FullHD 1080p w kamerze tylnej.
 • Rejestracja filmów w rozdzielczości Ultra HD 4K gwarantuje jeszcze skuteczniejsze wychwytywanie detali z obrazu w warunkach dziennych, w porównaniu z wideorejestratorami Full HD czy 2.5K.
 • Usługa BlackVue Cloud zapewnia dostęp kamery samochodowej do internetowej "chmury". Dzięki temu zyskujesz unikatowe rozwiązania, takie jak powiadamianie o zdarzeniach podczas postoju, podgląd obrazu z kamery na żywo czy automatyczna kopia zapasowa kluczowych nagrań w przestrzeni chmurowej. A to wszystko w aplikacji na Twoim smartfonie!
 • Zapewnij monitorowanie Twojego pojazdu 24/7 dzięki funkcji automatycznego trybu parkingowego. Funkcja buforowanej detekcji ruchu zagwarantuje zapis zdarzenia parkingowego w całości.
 • Dyskretny, cylindryczny kształt rejestratora jazdy BlackVue DR900X-2CH Plus sprawi, że nie będzie rzucał się w oczy z zewnątrz, ani przesłaniał widoku kierowcy i pasażera.
 • Model DR900X-2CH Plus to flagowy model w ofercie BlackVue, dedykowany dla odbiorców ceniących bezkompromisową jakość, nietuzinkową funkcjonalność oraz wysoką niezawodność.

Zobacz szczegółowy opis funkcjonalny

Co nowego?

Rejestrator jazdy BlackVue DR900X Plus jest następcą modelu BlackVue DR900X. Oto kluczowe udoskonalenia i nowości wprowadzone względem poprzednika:

 1. Poprawa jakości rejestrowanego obrazu, dzięki nowszej wersji chipsetu oraz ulepszonemu oprogramowaniu, które pozwala na automatyczne sterowanie trybem nocnym oraz ustawieniem jasności.
 2. Ulepszony sensor w kamerze tylnej zapewnia jeszcze lepszą jakość rejestrowanego obrazu, zwłaszcza w warunkach słabego oświetlenia.
 3. Wraz z premierą BlackVue DR900X Plus usprawniono proces parowania wideorejestratora z telefonem. Seamless Pairing - udoskonalone łączenie z telefonem. Nie trzeba już będzie ręcznie rozwijać listy widocznych urządzeń WiFi, a proces łączenia ogranicza się do kliknięcia na pozycję ze swoją kamerą.
 4. Przy podłączeniu do modułu LTE (CM100LTE) istnieje możliwość stworzenia sieci WiFi z dostępem do internetu dla max 5 urządzeń w pojeździe
 5. Usprawniona współpraca z adapterem stałego zasilania. Ponieważ kamera sama kontroluje napięcie, można teraz dowolnie zarządzać poziomem, przy którym nastąpi odcięcie zasilania, z dokładnością do 0.1V.
 6. Możliwość zapisywania jako zdarzeń również nagłych przyśpieszeń i hamowań oraz zakrętów, w trakcie pokonywania których dojdzie do znacznych przeciążeń.

Rejestrator jazdy BlackVue DR900X-2CH

Jakość nagrań

Testowe nagrania z kamery BlackVue DR900X-2CH Plus znajdziesz na dedykowanej playliście na naszym kanale YouTube: https://www.youtube.com/playlist?list=PLWb1jIrvNpnbqsgynVTUD2-rSpBc8FwjY

dr900x-plus

https://youtu.be/9J-T7PW_muA

dr900x-2ch-plus-rear

https://youtu.be/mmUgATAjflo?list=PLWb1jIrvNpnbqsgynVTUD2-rSpBc8FwjY

Uchwyć więcej detali dzięki rozdzielczości 4K

Kamera w rejestratorze jazdy DR900X Plus wyposażona jest w wysokiej klasy układ optyczny. Dzięki temu rejestrowany jest wyraźny, ostry i czytelny obraz video, także w trudnych warunkach oświetleniowych. BlackVue DR900X Plus potrafi zapisywać pełne szczegółów nagrania w rozdzielczości 4K. Dzięki 4 krotnie wyższej ilości pikseli z nagrań można odczytać zauważalnie więcej, niż w przypadku rozdzielczości Full HD. Obejrzyj bezpośrednie porównanie kamer BlackVue DR900X Plus 4K i DR750X Plus.

dr900x-plus-vs-750x-plus

https://youtu.be/6dNUQFwWD6c

Surowe pliki video

Pobierz surowe pliki video skopiowane bezpośrednio z kamery BlackVue DR900X-2CH Plus i sprawdź rzeczywistą jakość obrazu bez wpływu stratnej kompresji video stosowanej przez serwis YouTube:

Pobierz surowe pliki video z kamery DR900X Plus 4K

BlackVue Cloud - Twoja kamera samochodowa "w chmurze"

BlackVue Cloud

Nowatorska i unikatowa w skali światowej usługa BlackVue Cloud pozwoli połączyć Twoją kamerę z "chmurą" poprzez sieć internet i korzystać z szeregu udogodnień i funkcji dodatkowych wprost z aplikacji w Twoim smartfonie.

Najważniejsze funkcje i korzyści płynące z usługi BlackVue Cloud:

 • monitoruj obraz z kamery na żywo poprzez aplikację w smartfonie lub na komputerze, z dala od kamery, przez sieć internet;
 • otrzymuj w czasie rzeczywistym powiadomienia w aplikacji o zdarzeniach zarejestrowanych przez kamerę, np. po wykryciu uderzenia w trakcie postoju pojazdu na parkingu;
 • na bieżąco śledź lokalizację geograficzną i prędkość pojazdu w czasie rzeczywistym;
 • pobieraj pliki video z kamery przez internet bezpośrednio do pamięci smartfona lub twórz kopie zapasowe w przestrzeni dyskowej w chmurze;
 • zyskaj automatyczną kopię zapasową kluczowych nagrań video z kamery w chmurze, np. po wykryciu przez kamerę uderzenia podczas postoju;
 • komunikuj się z kierowcą pojazdu zdalnie poprzez aplikację, dzięki funkcji dwukierunkowej komunikacji głosowej.

Wszystkie funkcje BlackVue Cloud dostępne są z poziomu dedykowanej, bezpłatnej aplikacji na smartfony (Android, iOS) oraz na komputery (Windows, Mac).

Recenzja usługi BlackVue Cloud

Obejrzyj szczegółową prezentację usługi BlackVue Cloud, w której prezentujemy jej możliwości oraz korzyści, a także demonstrujemy w praktyce funkcję powiadamiania alertami o zdarzeniach wysyłanych przez wideorejestrator do aplikacji.
https://www.youtube.com/watch?v=TZ6cOQbbc7Y 

Recenzja BlackVue Cloud na YouTube

 

Jak połączyć kamerę z "chmurą"?

Do poprawnego funkcjonowania usługi BlackVue Cloud wymagane jest połączenie wideorejestratora z siecią internet. Można to uzyskać na dwa sposoby:

 1. Za pośrednictwem dedykowanego modułu BlackVue CM100LTE (dostępny do nabycia osobno), podłączanego bezpośrednio do kamery. Do modułu należy zainstalować kartę SIM operatora komórkowego. Kamera poprzez moduł 4G/LTE połączy się z usługą Cloud.
 2. Za pomocą zewnętrznego routera WiFi (dostępny osobno) z kartą SIM operatora komórkowego. Kamera wykorzysta sygnał WiFi z routera do połączenia z usługą Cloud.

BlackVue CM100-LTE moduł zewnętrzny

Moduł zewnętrzny CM100-LTE

Ważne! Karta SIM z aktywnym planem taryfowym umożliwiającym dostęp do sieci internet nie wchodzi w skład zestawu. Aktywację z kartą SIM należy nabyć osobno u operatora sieci komórkowej.

Więcej szczegółów na oficjalnej stronie BlackVue Cloud:
https://blackvuecloud.com 
(jęz. angielski)

Aplikacja i przegląd funkcji

Dzięki zintegrowanym w kamerze modułom WiFi zyskujesz możliwość wygodnego kontrolowania urządzenia bezprzewodowo. Dzięki funkcji uproszczonego parowania Seamless Pairing łączenie się z kamerą jest naprawdę proste. Aplikacja BlackVue jest spolszczona i pozwala na łatwą zmianę ustawień urządzenia oraz zarządzanie biblioteką nagrań. Po podłączeniu modułu 4g/LTE możliwe jest korzystanie z funkcji "Mobile Hotspot", która oferuje możliwość stworzenia sieci WiFi z dostępem do internetu dla max 5 urządzeń w pojeździe.

blackvue-app-prezentacja

Skuteczny monitoring Twojego pojazdu na parkingu

Rejestrator trasy BlackVue DR900X-2CH Plus posiada automatyczny tryb parkingowy, dzięki któremu możliwe będzie skuteczne monitorowanie otoczenia Twojego pojazdu podczas postoju.

Zawarty w zestawie specjalny przewód zasilający umożliwia podłączenie kamery bezpośrednio do instalacji elektrycznej samochodu, np. do skrzynki bezpieczników. Wbudowany w rejestrator monitor napięcia zabezpieczy akumulator Twojego auta przed nadmiernym rozładowaniem.

Natywny tryb parkingowy BlackVue DR750X

Tryb parkingowy w BlackVue DR900X-2CH Plus krok po kroku

Podłącz kamerę do stałego zasilania za pomocą zawartego w zestawie 3-żyłowego (BAT+/ACC/GND) przewodu. Zastosowanie tego przewodu gwarantuje samoczynne przełączanie się kamery w tryb parkingowy wraz z wyłączeniem zapłonu, a także wznowienie nagrywania normalnego po ponownym uruchomieniu silnika.

BlackVue CH-3P1 przewód do zasilania BAT/ACC/GND

Alternatywnym sposobem zasilania kamery w trybie parkingowym jest skorzystanie z dedykowanego powerbanku BlackVue Magic Ultra Battery B-124X (dostępny do nabycia osobno). Do baterii B-124X kamerę należy podłączyć standardowym zasilaczem zapalniczkowym. W trakcie postoju kamera korzysta z energii zgromadzonej w powerbanku, a po 5 minutach od zatrzymania samoczynnie przełączy się w tryb parkingowy.

Kamera samochodowa BlackVue DR900X-2CH Plus w trybie parkingowym pozostaje w czuwaniu na detekcję ruchu i wstrząsów z ok. 5-sekundowym buforowaniem zapisu video. Buforowanie oznacza, że na karcie pamięci zostanie zapisany film przedstawiający sytuację już na kilka sekund przed faktycznym zdarzeniem.

Alternatywny tryb nagrywania parkingowego polega na rejestrowaniu zdarzeń w sposób ciągły metodą poklatkową (time-lapse). Zobacz przykładowy film parkingowy nagrany w trybie poklatkowym tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=wiJFZzNaA30 

Wbudowany w urządzeniu woltomierz dba o to, aby wyłączyć kamerę w sytuacji, gdy napięcie w obwodzie zasilania spadnie poniżej krytycznego poziomu. Ta funkcja pozwoli zabezpieczyć akumulator w Twoim pojeździe przed nadmiernym rozładowaniem.

Zawartość zestawu

blackvue-dr900x-package-content

 • Kamera DR900X Plus.
 • Moduł kamery tylnej.
 • Zasilacz do gniazda zapalniczki (długość ok. 4.5 metra).
 • Przewód 3-żyłowy do zasilania kamery bezpośrednio z instalacji elektrycznej pojazdu (długość ok. 4.5 metra).
 • Przewód sygnałowy do podlączenia kamery tylnej (długość ok. 6 metrów)
 • Karta pamięci MicroSD BlackVue MLC 32GB oraz czytnik USB do kart pamięci MicroSD.
 • Szpatułka ułatwiająca maskowanie przewodów.
 • Klipsy do podtrzymywania przewodów (8 szt.)
 • Zapasowa taśma dwustronna do montażu uchwytu.
 • Skrócony podręcznik użytkownika.

Ważna informacja!
Prosimy o sprawdzenie działania całego zestawu przed montażem w celu wyeliminowania zakłóceń systemu bezkluczykowego oraz radia! Przewód sygnałowy łączący kamerę przednią i tylną poprowadzony przy antenie/module systemu bezkluczykowego może powodować jego nieprawidłową pracę!

Polska dystrybucja i gwarancja

Kamera BlackVue DR900X-2CH Plus w naszej ofercie pochodzi z oficjalnej dystrybucji producenta i jest objęta 24-miesięczną (12 miesięcy w przypadku zakupów na fakturę VAT) gwarancją realizowaną w Polsce.

Szczegółowe warunki gwarancji udzielanej na produkty BlackVue opisane są na stronie autoryzowanego dystrybutora w Polsce:
http://www.blackvuepolska.pl/serwis 

dr900x-plus

Dane techniczne

Maksymalna rozdzielczość 4K (2160p)
Sensor optyczny OmniVision
Odbiornik GPS Tak
Odbiornik WiFi Tak
Tryb parkingowy Aktywny
Ilość kanałów 2CH (przód+tył)
Filtr polaryzacyjny Opcjonalny
Wyświetlacz LCD Brak
Rodzaj zasilania Kondensator
Aktywny uchwyt mocujący Nie
Dostęp online (Cloud) Tak
Chipset Hisilicon HI3559v200
Przetwornik obrazu Przód: OmniVision OS08A10, tył: Sony IMX327 (Starvis)
Dostępne rozdzielczości video 3840x2160p 4K
Format video MP4 H.264
Kąt widzenia obiektywu (st.) Przód 162, tył 139
Wyjście A/V Nie
Wyjście HDMI Nie
Tryb fotograficzny Nie
Funkcja autostart Tak
Nagrywanie w pętli Tak
Max. pojemność karty pamięci 256GB
Pojemność akumulatora n/d (kondensator)
Ręczne zabezpieczanie plików przed nadpisaniem Tak
Dedykowane oprogramowanie BlackVue App (Android, iOS), BlackVue Viewer (Windows, Mac)
Tryby komunikacji USB n/d
Rodzaj gniazda zasilania DC
Szerokość (mm) 118.5
Wysokość (mm) 36
Grubość (mm) 36
Masa własna (g) 104
Dopuszczalny zakres temperatury -20°C do 70°C
Odporność na wilgoć Nie
Sposób montażu taśma samoprzylepna
Możliwy montaż na pionowej szybie tak
Interfejs w języku polskim tak
Okres gwarancji 24 m-ce / 12 m-ce (przy zakupie z fakturą VAT)

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

27 stycznia 2022

Wideorejestrator pierwsza klasa, kompatybilność z aplikacją w telefonie bez zarzutu. Jakość zapisanego obrazu zdarzeń bardzo wysoka. Aktywny tryb parkingowy sprawdza się w 100% niemalże natychmiastowe powiadomienie o zdarzeniu na telefon. Bezpośredni podgląd przez łączność LTE. Ponadto pełne wsparcie telefoniczne WR24 podczas montażu urządzenia w moim aucie. Polecam ten produkt w 100% Bardzo dziękuję zespołowi WR 24 i Panu Dawidowi za wsparcie przy montażu. Pozdrawiam A.H

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Biuro Obsługi Klienta:

Telefon: 68 411 41 71

bok@wr24.pl (dni robocze 9-17)

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium