Darmowa dostawa - darmowy zwrot. Kupuj bez ryzyka! Sprawdź nasz kanał YouTube!

Biuro Obsługi Klienta:

68 411 41 71 (dni robocze 10-16)

bok@wr24.pl (dni robocze 9-17)

do kasy suma: 0,00 zł
Kategorie artykułów
Wybrane artykuły

Wyszukiwarka treści w naszym blogu:

Artykuły, aktualności i porady

Monitorowanie wnętrza pojazdu w kamerach 70mai 0
Monitorowanie wnętrza pojazdu w kamerach 70mai

Kamera wewnętrzna FC02 stanowi znakomite uzupełnienie gamy modelowej 70mai. Ta wyposażona w doświetlenie za pomocą diod IR kamera jest idealnym narzędziem do monitoringu wnętrza pojazdu. Kamery samochodowe z monitorowaniem wnętrza to szczególnie polecane rozwiązanie dla kierowców taksówek oraz do przewozu osób. Cieszy łatwa instalacja urządzenia i zachowanie szerokiej kompatybilności z bestselerowymi modelami 70mai A400, A500S, A800S.

Jakość obrazu

70mai fc02 4w1

70mai FC02 posiada doświetlenie za pomocą 6 wydajnych diod światła podczerwonego, które pozwalają na monitorowanie wnętrza samochodu nawet w całkowitej ciemności. 

70mai fc02 yt miniatura

https://youtu.be/lWrijl2ZiN8

Łatwa instalacja oraz dyskretna budowa

Kamera wewnętrzna jest podłączana bezpośrednio z modułu kamery głównej. Nie wymaga tym samym dodatkowego zasilania, czy karty pamięci. Możemy umieścić ją w dogodnym dla nas miejscu dzięki przewodowi o długości ok. 60cm. Obrotowe mocowanie pozwala na montaż na pionowej płaszczyźnie, jak lusterko wsteczne, a także zapewnia możliwość regulacji położenie w osi pionowej. Kamera mocowana jest za pomocą pewnie trzymającej taśmy dwustronnej.

Sama obudowa urządzenia jest niewielka, dzięki czemu dyskretna instalacja kamery nie stanowi najmniejszego problemu. Należy pamiętać, że światło podczerwone nie jest widoczne gołym okiem, dzięki czemu w ciemności kamera nie będzie zwracać na siebie uwagi pasażerów.

Monitorowanie w trybie parkingowym

Po podłączeniu do kompatybilnej kamery głównej, kamera wewnętrzna zachowywać będzie się dokładnie tak, jak dostępne moduły kamer tylnych. Kamera będzie nagrywać zdarzenia wywołane przez wstrząsy, które zostaną zabezpieczone. Zmieni się jedynie obszar rejestrowanego obrazu. Kamera wewnętrzna swoim obszarem widzenia obejmuje to, co we wnętrzu, oraz po bokach, przez szyby pojazdu. Szczegółowy opis działania kamer 70mai w trybie parkingowym znajduje się w osobnym wpisie:
Zobacz wpis o monitorowaniu w trybie parkingowym w kamerach 70mai.

Szeroka kompatybilność

Kamera 70mai FC02 jest kompatybilna z popularnymi i cenionymi kamerami przednimi 70mai A400, A500S, A800S. Użytkownicy zestawów dual tych kamer muszą mieć na uwadze, że ich kamera główna posiada jedynie pojedyncze gniazdo na kamerę dodatkową, więc podłączenie kamery wewnętrznej jest możliwe po odłączeniu kamery tylnej (RC05/RC06/RC09).

fc02 + a400 + a500s + a800s

Zobacz 70mai FC02

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium