Kategorie artykułów
Wybrane artykuły
Ranking kamer samochodowych DUAL - na przód i tył pojazdu 0
Ranking kamer samochodowych DUAL - na przód i tył pojazdu

Wideorejestratory samochodowe rejestrujące przebieg trasy z przodu oraz z tyłu pojazdu jednocześnie od kilku lat zdobywają coraz większą popularność. Wybór tego typu modeli kamer samochodowych na rynku jest coraz większy. W tym artykule znajdziesz propozycje najlepszych naszym zdaniem rejestratorów trasy typu DUAL, dostępnych w sklepie WR24.PL na koniec roku 2020.

Dlaczego warto zakupić wideorejestratory typu DUAL do swojego auta?

Kamera tylna pozwala zabezpieczyć się na wypadek najechania na Twoje auto od tyłu i ucieczki sprawcy. Zapis z kamery tylnej pozwoli bezsprzecznie ustalić winnego zdarzenia i pomoże w odzyskaniu należnego odszkodowania.

Zapis video z kamery tylnej przyda się także w przypadkach drobnych kolizji i stłuczek powstałych np. podczas manewrowania na parkingu. W takich okolicznościach często dochodzi do niewielkich obtarć karoserii. Zapis z dodatkowej kamery może wówczas okazać się bardzo pomocny.

Ważną kwestią związaną z kamerą DUAL jest także monitorowanie parkingowe. Dodatkowe “oko” kamery będzie skutecznie monitorować Twojego pojazdu podczas postoju. Warto zatem zwrócić uwagę na modele rejestratorów wyposażone w funkcję automatycznego trybu parkingowego.

W końcu kamery typu DUAL przydadzą się w rejestrowaniu zjawisk agresji drogowej, które niestety wciąż nagminnie zdarzają się na polskich drogach. Dzięki dodatkowej kamerze zyskujesz dodatkowy zapis przebiegu zdarzenia na wypadek interwencji policji czy sprawy w sądzie.

Ranking TOP kamer samochodowych typu DUAL

VIOFO A129-G Plus Duo

Kamera samochodowa VIOFO A129 Plus Duo

Kamera samochodowa VIOFO A129-G Plus Duo to jeden z najbardziej wszechstronnych wideorejestratorów w naszej ofercie. Świetna optyka Sony STARVIS pozwalająca na nagrywanie w trybach video 2.5K 60fps z przodu oraz 1080p 30fps z tyłu jednocześnie, trzy automatyczne tryby parkingowe, funkcje GPS, WiFi, Bluetooth, zasilanie niezawodnymi kondensatorami, obsługa kart pamięci do 256GB oraz bardzo dyskretny sposób montażu to najważniejsze atuty tego modelu. Biorąc pod uwagę oferowaną przez ten model funkcjonalność, jakość i cenę, wideorejestrator VIOFO A129-G Plus Duo to jeden z najlepszych modeli typu DUAL w ofercie sklepu.

Sprawdź:
VIOFO A129-G Plus Duo w sklepie WR24.PL

VANTRUE N4 3CH

Kamera samochodowa VANTRUE N4 3CH

Wideorejestrator VANTRUE N4 3CH to nowatorskie urządzenie, bowiem posiada aż trzy sensory Sony rejestrujące obraz video jednocześnie: 1) kamera przednia z rozdzielczością 2.5K 30fps; 2) kamera tylna 1080p 30fps; 3) dodatkowa kamera nagrywająca wnętrze i boki pojazdu w jakości 1080p 30fps. Trzecie “oko” obiektywu znacząco poszerza zakres zapisu zdarzeń wokół pojazdu - co ma szczególne znaczenie w kontekście monitorowania postojowego. VANTRUE N4 jest bowiem wyposażony w funkcję automatycznego trybu parkingowego. Kamera idealnie sprawdzi się także w taksówkach czy pojazdach komunikacji publicznej.

Sprawdź:
VANTRUE N4 3CH w sklepie WR24.PL

Mikavi PQ4 DUAL

Mikavi PQ4 DUAL

Mikavi PQ4 DUAL to rejestrator jazdy wyposażony w dwa sensory marki Sony, nagrywające wysokiej jakości obraz video w rozdzielczości 1080p 30fps. Rejestrator zasilany jest kondensatorem, posiada wbudowane moduły WiFi oraz GPS, a także automatyczny tryb parkingowy. W zestawie z kamerą znajduje się także dedykowany adapter zasilania, umożliwiający podłączenie rejestratora do instalacji elektrycznej samochodu i wykorzystanie funkcji parkingowych.

Sprawdź:
Mikavi PQ4 DUAL w sklepie WR24.PL

70mai A800+RC06 Dual

Kamera samochodowa 70mai A800 Dual

Kamera samochodowa 70mai A800 wyróżnia się przede wszystkim zaawansowanym układem optycznym Sony pozwalającym na zapis video w rozdzielczości Ultra HD 4K 30fps z kamery przedniej. To przekłada się na bardzo wysoką jakość i szczegółowość nagrań. Kamera tylna RC06 nagrywa obraz video o rozdzielczości 1080p 30fps i uczciwie mówiąc nie grzeszy jakością obrazu. Jednakże ważnymi atutami zestawu są funkcje WiFi i świetnie dopracowana aplikacja na smartfony, a także wbudowany moduł GPS. 

Sprawdź:
70mai A800 Dual w sklepie WR24.PL

Mio MiVue 846 + Mio MiVue A50

Mio MiVue 846+A50

Mio MiVue 846 oraz Mio MiVue A50 to nowe modele w ofercie Mio na rok 2020, z optyką Night Vision PRO, opartą o wysokiej klasy sensory optyczne Sony STARVIS. W rejestratorze Mio MiVue 846 szczególnie warto zwrócić uwagę na tryby video 1080p60fps lub 1080p30 HDR. Ważnym atutem zestawu są także tryby parkingowe, wbudowany GPS z bazą fotoradarów czy kształt sprzyjający dyskrecji montażu.

Sprawdź:
Mio MiVue 846 w sklepie WR24.PL
Mio MiVue A50 w sklepie WR24.PL

BlackVue DR750-2CH LTE

BlackVue DR750-2CH LTE

Mimo iż ten model wymieniony jest jako ostatni w tym zestawieniu, nie oznacza to, że jest najgorszy. Wręcz przeciwnie - kamery samochodowe marki BlackVue to urządzenia z najwyższej półki, nie tylko cenowej, ale także jakościowej i funkcjonalnej. Model DR750-2CH LTE jest dwukanałowym wideorejestratorem z sensorami Sony STARVIS nagrywającymi obraz w rozdzielczości FullHD 60+30fps. Jakość nagrań w nocy wspomaga tryb Night Vision z wyjątkową czułością na światło. Dalsze atuty to automatyczny tryb parkingowy, wbudowany GPS, moduł WiFi, a także… zintegrowany moduł 4G/LTE, dzięki któremu urządzenie uzyskuje dostęp do sieci internet i nowatorskiej usługi BlackVue Cloud.

Sprawdź:
BlackVue DR750-2CH LTE w sklepie WR24.PL

 

Komentarze do wpisu (0)

Biuro Obsługi Klienta:

Telefon: 68 411 41 71

bok@wr24.pl (dni robocze 9-17)

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium