Kategorie artykułów
Wybrane artykuły

Wyszukiwarka treści w naszym blogu:

VIOFO A229 DUO - wysokiej klasy wideorejestrator na przód i tył

1
VIOFO A229 DUO - wysokiej klasy wideorejestrator na przód i tył

Kamera samochodowa VIOFO A229 DUO to znakomicie wykonany wideorejestrator. Posiada przemyślaną konstrukcję, łatwe wypinanie modułu głównego oraz kamerę tylną z cienkim i długim przewodem połączeniowym. Jasny i czytelny ekran o przekątnej 2,4" pozwala na szybki podgląd zapisanych nagrań i ustawień. Dzięki obecności szybkiego modułu WiFi możemy łatwo pobierać pliki do pamięci telefonu. Duże, fizyczne przyciski na obudowie urządzenia, wraz z diodami sygnalizacyjnymi ponad nimi, pozwalają na szybki dostęp do często używanych funkcji. Kamera posiada również wsparcie dla opcjonalnego przycisku Bluetooth, pozwalającego na zdalne zabezpieczanie plików, a także gniazdo mikrofonu zewnętrznego. Rozbudowany, aktywny tryb parkingowy z dużą możliwością konfiguracji ustawień pozwala zabezpieczyć zaparkowany pojazd. Wideorejestrator A229 DUO wyróżnia się dodatkowo znakomitą jakością obrazu zarówno z modułu przedniego, jak i tylnego

kamera samochodowa viofo a229 duo

Jakość obrazu z przodu

Wideorejestrator nagrywa filmy w rozdzielczości maksymalnej 2560x1440p przy 30fps zarówno z przodu i tyłu. Nagrania z modułu głównego są znakomitej jakości dzięki przetwornikowi optycznemu Sony STARVIS IMX335 oraz jasnemu obiektywowi wysokiej jakości o świetle F/1.6. Kąt widzenia sięgający 140 stopni zapewnia dobry przegląd sytuacji rozgrywających się w ruchu drogowym.

kamera samochodowa viofo a229 duo

wideorejestrator a229 duo

wideorejestrator viofo a229 dual

kamera samochodowa viofo a229 duo

Testowe nagrania z kamery VIOFO A229 DUO znajdziesz na dedykowanej playliście na naszym kanale YouTube:
https://www.youtube.com/watch?v=fs9f5-SvKP0&list=PLWb1jIrvNpnZGJ6ZZ0RAU7Cj6J1iIJ3RZ

kamera samochodowa viofo a229 duo jakość obrazu

https://youtu.be/fs9f5-SvKP0

Jakość obrazu z tyłu

Moduł tylny wyróżnia się dokładnie taką samą matrycą Sony STARVIS IMX335. Pochwalić może się nawet szerszym kątem widzenia, który sięga 160 stopni, a optyka jest nieznacznie ciemniejsza, ze światłosiłą F/1.8. Moduł tylny wideorejestratora VIOFO A229 DUO wyróżnia się na tle kamer tylnych innych wideorejestratorów dostępnych na rynku. Zazwyczaj kamera dodatkowa odznacza się gorszą jakością obrazu. W tym przypadku właściwie trudno doszukać się jakiegokolwiek spadku jakości z dodatkowego modułu. Pozwala to na monitorowanie obrazu za samochodem w nieosiągalnej dotąd jakości.

wideorejestrator viofo a229 duo

wideorejestrator viofo a229 dual

kamera samochodowa viofo a229 duo

wideorejestrator viofo a229 duo

kamera samochodowa viofo a229 duo roadtest

https://youtu.be/UJusQC0cBzQ

Recenzja kamery samochodowej VIOFO A229 DUO

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji wideo, dzięki której przekonasz się, po co w wideorejestratorze samochodowym zewnętrzny mikrofon, a także sprawdzisz, czy kamera tylna i przednia mają taką samą jakość:

recenzja kamery samochodowej viofo a229 duo

https://youtu.be/0SHcQO1XXQw

Więcej informacji na kamery samochodowej VIOFO A229 DUO znajduje się w opisie produktu:

Dowiedz się więcej o kamerze VIOFO A229 DUO

wideorejestrator viofo a229 duo

Komentarze do wpisu (1)

3 lipca 2022

Witam, Sprawdzał ktoś poprawność działania w tym modelu trybu parkingowego z acc ??? Albo źle podłączyłem albo kamera nie chce przejść w tryb parkingowy - proszę o info jeśli ktoś próbował. -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: W ramach naszych testów z wykorzystaniem adaptera VIOFO HK4 wideorejestrator poprawnie przechodził w tryb parkingowy. Sugerujemy weryfikację sposobu podłączenia pod instalację elektryczną pojazdu. Jeżeli problem nie zostanie rozwiązany prosimy o kontakt z BOK WR24.PL

Biuro Obsługi Klienta:

Telefon: 68 411 41 71 (dni robocze 10-16)

bok@wr24.pl (dni robocze 9-17)

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium