Kamera samochodowa BlackVue DR750X-3CH Plus

Dostępność: zapytaj o dostępność
Cena: 2 659,00 zł 2659.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 2.87
Producent: BlackVue

Opis

BlackVue to marka koreańskiej firmy PITTASOFT, specjalizującej się w produkcji zaawansowanych rejestratorów klasy Premium dedykowanych dla najbardziej wymagających klientów, ceniących najwyższą jakość, niezawodność i funkcjonalność. 

instalacja-kamery-blackvue-dr750x-plus

Kamera samochodowa BlackVue DR750X-3CH Plus w pigułce

 • Nagrywaj obraz w wysokiej jakości, w każdych warunkach oświetleniowych. Urządzenie zapisuje jednocześnie nagrania z 3 kamer, FullHD 60+30fps (przód + tył) oraz HD 30fps z kamery wewnętrznej.
 • Kontroluj kamerę i swój pojazd z poziomu Twojego smartfona, z którym łatwo połączysz się dzięki funkcji Seamless Pairing poprzez wbudowany moduł WiFi lub "chmurę". To wszystko możesz zrobić korzystając ze swojego smartfona, w dowolnym miejscu, dzięki usłudze BlackVue Cloud, z którą kompatybilny jest wideorejestrator BlackVue DR750X Plus.
 • Otrzymuj alerty w aplikacji o zdarzeniach podczas postoju, zobacz podgląd obrazu w czasie rzeczywistym, przeglądaj kluczowe nagrania.
 • Monitoruj swój pojazd całodobowo za pomocą inteligentnego trybu parkingowego z funkcją timelapse lub buforowanej detekcji ruchu.
 • Zamontuj swoje kamery BlackVue ciesząc się dyskrecją, dzięki budowie i sposobowi montażu, które nie przyciągają wzroku osób postronnych.

Zobacz szczegółowy opis funkcjonalny 

Pierwsza kamera trzykanałowa BlackVue

Wideorejestrator BlackVue DR750X-3CH Plus to pierwszy model w ofercie tego producenta oferujący zapis z 3 kamer jednocześnie. Dodatkowy moduł kamery wewnętrznej sprawdzi się znakomicie przy monitorowaniu tego, co wewnątrz pojazdów. Rozwiązanie polecane w szczególności kierowcom realizującym przewóz osób. 

blackvue dr750x 3ch

Jakość nagrań video

Testowe nagrania z kamery BlackVue DR750X-3CH Plus znajdziesz na dedykowanej playliście na naszym kanale YouTube:
https://www.youtube.com/watch?v=akffcaKWM-k&list=PLWb1jIrvNpnb1q-F3PYxVr1g4Ns49dvdC

https://youtu.be/akffcaKWM-k

dr750x plus 3ch interior

https://youtu.be/b18tEtS1yWQ

dr750x 3ch plus rear camera 

https://youtu.be/K05K5jfrMtU

Surowe pliki do pobrania

Pobierz surowe klipy video nagrane kamerą DR750X-3CH Plus i sprawdź rzeczywistą jakość obrazu bez wpływu dodatkowej stratnej kompresji stosowanej przez serwis YouTube:
Pobierz surowe pliki video z BlackVue DR750X-3CH Plus.

BlackVue Cloud - Twoja kamera samochodowa w chmurze

BlackVue Cloud

Innowacyjna i bezpłatna usługa BlackVue Cloud pozwoli połączyć Twoją kamerę z "chmurą" poprzez sieć internet i uzyskać zdalny dostęp bezpośrednio z Twojego smartfona lub komputera za pomocą dedykowanej i także bezpłatnej aplikacji.

Korzyści płynące z usługi BlackVue Cloud

 • zobacz obraz z kamery na żywo przez internet poprzez aplikację w smartfonie lub na komputerze;
 • otrzymuj alerty w aplikacji na smartfonie o zdarzeniach zarejestrowanych przez kamerę, np. po wykryciu kolizji w trakcie postoju;
 • śledź na bieżąco lokalizację GPS i prędkość pojazdu z kamerą w czasie rzeczywistym;
 • zarządzaj plikami z kamery - kopiuj je poprzez internet bezpośrednio do pamięci smartfona lub twórz kopie zapasowe w przestrzeni dyskowej w chmurze;
 • w razie wypadku lub kolizji na postoju - zyskaj automatyczną kopię zapasową kluczowych nagrań w chmurze;
 • komunikuj się z kierowcą pojazdu zdalnie poprzez aplikację, dzięki funkcji dwukierunkowej komunikacji głosowej.

A to wszystko zdalnie, przez internet, z poziomu dedykowanej aplikacji na smartfony (Android, iOS) oraz komputer (Windows, Mac).

Recenzja usługi BlackVue Cloud

Obejrzyj szczegółową prezentację usługi BlackVue Cloud, w której prezentujemy jej możliwości oraz korzyści, a także demonstrujemy w praktyce funkcję powiadamiania alertami o zdarzeniach wysyłanych przez wideorejestrator do aplikacji.
https://www.youtube.com/watch?v=TZ6cOQbbc7Y 

Recenzja BlackVue Cloud na YouTube

https://www.youtube.com/watch?v=TZ6cOQbbc7Y

Jak połączyć kamerę z "chmurą"?

W przypadku wideorejestratora BlackVue DR750X Plus jest to możliwe na dwa sposoby:

 1. Poprzez dedykowany moduł BlackVue CM100LTE (dostępny osobno), podłączany bezpośrednio do kamery. Moduł stanowi modem 4G/LTE, do którego należy zainstalować aktywną kartę SIM operatora komórkowego. Kamera poprzez moduł 4G/LTE połączy się z usługą Cloud.
 2. Za pomocą zewnętrznego routera WiFi (dostępny osobno) z kartą SIM operatora komórkowego. Kamera wykorzysta sygnał WiFi z routera do połączenia z usługą Cloud.

BlackVue CM100-LTE moduł zewnętrzny

Moduł zewnętrzny CM100-LTE

Ważne! Karta SIM z aktywnym planem taryfowym umożliwiającym dostęp do sieci internet nie wchodzi w skład zestawu. Aktywację z kartą SIM należy nabyć osobno u operatora sieci komórkowej.

Więcej szczegółów na oficjalnej stronie BlackVue Cloud:
https://blackvuecloud.com 
(jęz. angielski)

Aplikacja i przegląd funkcji

Dzięki zintegrowanym w kamerze modułom WiFi zyskujesz możliwość wygodnego kontrolowania urządzenia bezprzewodowo. Dzięki funkcji uproszczonego parowania Seamless Pairing łączenie się z kamerą jest naprawdę proste. Aplikacja BlackVue jest spolszczona i pozwala na łatwą zmianę ustawień urządzenia oraz zarządzanie biblioteką nagrań.

blackvue dr750x 3ch

Po podłączeniu modułu 4g/LTE możliwe jest korzystanie z funkcji "Mobile Hotspot", która oferuje możliwość stworzenia sieci WiFi z dostępem do internetu dla max 5 urządzeń w pojeździe.

blackvue-app-prezentacja

https://youtu.be/FHAYpXHr3GU

Skuteczny monitoring Twojego pojazdu na parkingu

Rejestrator trasy BlackVue DR750X-3CH Plus posiada automatyczny tryb parkingowy, dzięki któremu możliwe będzie skuteczne monitorowanie otoczenia Twojego pojazdu podczas postoju.

Zawarty w zestawie specjalny przewód zasilający umożliwia podłączenie kamery bezpośrednio do instalacji elektrycznej samochodu, np. do skrzynki bezpieczników. Wbudowany w rejestrator monitor napięcia zabezpieczy akumulator Twojego auta przed nadmiernym rozładowaniem.

Natywny tryb parkingowy BlackVue DR750X

Tryb parkingowy w BlackVue DR750X-3CH Plus krok po kroku

Podłącz kamerę do stałego zasilania za pomocą zawartego w zestawie 3-żyłowego (BAT+/ACC/GND) przewodu. Zastosowanie tego przewodu gwarantuje samoczynne przełączanie się kamery w tryb parkingowy wraz z wyłączeniem zapłonu, a także wznowienie nagrywania normalnego po ponownym uruchomieniu silnika.

BlackVue CH-3P1 przewód do zasilania BAT/ACC/GND

Alternatywnym sposobem zasilania kamery w trybie parkingowym jest skorzystanie z dedykowanego powerbanku BlackVue Magic Ultra Battery B-124X (dostępny do nabycia osobno). Do baterii B-124X kamerę należy podłączyć standardowym zasilaczem zapalniczkowym. W trakcie postoju kamera korzysta z energii zgromadzonej w powerbanku, a po 5 minutach od zatrzymania samoczynnie przełączy się w tryb parkingowy.

Kamera samochodowa BlackVue DR750X-3CH Plus w trybie parkingowym pozostaje w czuwaniu na detekcję ruchu i wstrząsów z ok. 5-sekundowym buforowaniem zapisu video. Buforowanie oznacza, że na karcie pamięci zostanie zapisany film przedstawiający sytuację już na kilka sekund przed faktycznym zdarzeniem.

Alternatywny tryb nagrywania parkingowego polega na rejestrowaniu zdarzeń w sposób ciągły metodą poklatkową (time-lapse). Zobacz przykładowy film parkingowy nagrany w trybie poklatkowym tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=wiJFZzNaA30 

Wbudowany w urządzeniu woltomierz dba o to, aby wyłączyć kamerę w sytuacji, gdy napięcie w obwodzie zasilania spadnie poniżej krytycznego poziomu. Ta funkcja pozwoli zabezpieczyć akumulator w Twoim pojeździe przed nadmiernym rozładowaniem. 

Zawartość zestawu

dr750x-3ch-plus

 • Kamera przednia DR750X-3CH Plus z uchwytem montażowym
 • Kamera tylna DR750X-3CH Plus z uchwytem montażowym
 • Kamera wewnętrzna DR750X-3CH Plus z diodami IR z uchwytem montażowym
 • Zasilacz do gniazda zapalniczki 12-24V (długość ok. 4.5 metra)
 • Przewód 3-żyłowy do zasilania kamery bezpośrednio z instalacji elektrycznej
 • Przewód sygnałowy do podlączenia kamery tylnej (długość ok. 6 metrów)
 • Przewód sygnałowy do podlączenia kamery wewnętrznej (długość ok. 1.5 metra)
 • Hub USB
 • Karta pamięci MicroSD BlackVue MLC 32GB
 • Czytnik USB do kart pamięci MicroSD
 • Zapasowa taśma dwustronna do montażu uchwytu
 • Klipsy montażowe do kabli
 • Łopatka ułatwiająca ukrycie kabli pod tapicerką
 • Skrócona instrukcja użytkownika w języku polskim

Ważna informacja!
Prosimy o sprawdzenie działania całego zestawu przed montażem w celu wyeliminowania zakłóceń systemu bezkluczykowego oraz radia! Przewód sygnałowy łączący kamerę przednią i tylną poprowadzony przy antenie/module systemu bezkluczykowego może powodować jego nieprawidłową pracę!

Polska dystrybucja i gwarancja

Kamera BlackVue DR750X-3CH Plus w naszej ofercie pochodzi z oficjalnej dystrybucji producenta i jest objęta 24-miesięczną (12 miesięcy w przypadku zakupów na fakturę VAT) gwarancją realizowaną w Polsce.

Szczegółowe warunki gwarancji udzielanej na produkty BlackVue opisane są na stronie autoryzowanego dystrybutora w Polsce:
http://www.blackvuepolska.pl/serwis

BlackVue DR750X-3CH Plus

Dane techniczne

Maksymalna rozdzielczość FHD (1080p)
Sensor optyczny Sony STARVIS
Odbiornik GPS Tak
Odbiornik WiFi Tak
Tryb parkingowy Aktywny
Ilość kanałów 3CH (przód+tył+wnętrze)
Filtr polaryzacyjny Opcjonalny
Wyświetlacz LCD Brak
Rodzaj zasilania Kondensator
Aktywny uchwyt mocujący Nie
Dostęp online (Cloud) Tak
Przetwornik obrazu Sony STARVIS IMX327
Dostępne rozdzielczości video 1080p 60fps + 1080p 30fps + 720p 30fps (przód+tył+wnętrze)
Format video MP4 (H.264)
Kąt widzenia obiektywu (st.) 139 / 139 / 119 (przód / tył / wnętrze )
Wyjście A/V Nie
Wyjście HDMI Nie
Tryb fotograficzny Nie
Wyświetlacz brak
Funkcja autostart Tak
Nagrywanie w pętli Tak
Max. pojemność karty pamięci 256GB
Pojemność akumulatora n/d (kondensator)
Ręczne zabezpieczanie plików przed nadpisaniem Tak
Dedykowane oprogramowanie BlackVue App (Android, iOS), BlackVue Viewer (Windows, Mac)
Tryby komunikacji USB n/d
Rodzaj gniazda zasilania DC
Szerokość (mm) 118,5 (przednia) 67,4 (tylna i wewnętrzna)
Wysokość (mm) 36 (średnica przednia) 25 (średnica tylna i wewnętrzna)
Masa własna (g) 105 (przednia) 25 (tylna i wewnętrzna)
Dopuszczalny zakres temperatury -20°C ~ 80°C (przy tej temperaturze następuje automatyczne wyłączenie)
Odporność na wilgoć Nie
Sposób montażu taśma samoprzylepna
Możliwy montaż na pionowej szybie tak
Interfejs w języku polskim tak
Okres gwarancji 24 m-ce / 12 m-ce (przy zakupie z fakturą VAT)

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

26 lutego 2022

Niestety, nic dobrego o tym sprzęcie nie da się napisać. Pokrótce... poważny wypadek, nagranie kończy się ok 2 s. przed zdarzeniem i.... brak istotnego zapisu. Próba odzyskania nagrania zakończona fiaskiem. Żenada -- ODPOWIEDŹ WR24.PL: Wideorejestrator posiada wbudowany kondensator, który jest bardziej trwały w stosunku do akumulatorów stosowanych przez niektórych konkurencyjnych producentów. Niestety normalnym zjawiskiem jest, iż przy utracie zasilania kamera wyłączy się. Tym samym przerywając zapis. Aby uniknąć tego zjawiska w sytuacji niepożądanej lepszym rozwiązaniem byłoby zastosowanie powerbanka samochodowego.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Biuro Obsługi Klienta:

Telefon: 68 411 41 71

bok@wr24.pl (dni robocze 9-17)

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium